Strana 96 od 270 PrvaPrva ... 46869293949596979899100106146196 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 951 do 960 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #951
    Novi član
    Član od
    16.5.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    Interesuje me Vaše mišljenje o proceni sata CITIZEN Eco-Drive titanium. Hvala!
    Pozdrav!!!
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0235.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0236.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0238.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0239.jpg

  2. #952
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    ^ Fotografije su jaaako lose. Ako mozes ponovo da ga uslikas sa fotoaparatom bilo bi mnogo bolje.
    Veliki pozdrav!

  3. #953
    Novi član
    Član od
    16.5.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    ^ Fotografije su jaaako lose. Ako mozes ponovo da ga uslikas sa fotoaparatom bilo bi mnogo bolje.
    Veliki pozdrav!
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0076.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0077.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0078.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0079.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0080.jpg
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0242.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0243.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0244.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-fotografija0245.jpg  

  4. #954
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Aaaa na kraju ce da te nateraju kao mene da kupis bolji fotoaparat

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #955
    Novi član
    Član od
    16.5.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Xaxaxaxa...fotoaparat,drugi put!
    Moze pomoc oko procene sata,i da li postoji mogucnost i gde da dam Citizen i doplatim za novi sat?
    HVALA!!!

  6. #956
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Menjaj sat za fotoaparat...salim se naravno...

    Koliko vidim u pitanju je Citizen BL7090-57E, koji se može kupiti online za oko 200 USD. Ukoliko pretpostavimo na osnovu toga da mu je lokalna cena 200 EUR, cena polovnog ne moze ni u kom slucaju preci 70% cene novog = 140 EUR.
    Ukoliko je dosta nosen cena naravno ide jos nize i moje misljenje je da ga u tom slucaju mozes prodati za cenu izmedju 100-140 EUR. Ukoliko je ostecen cena naravno ide jos dole. Trziste ce pokazati da li sam u pravu ili ne. Postavi oglas sa najvisom cenom koju ocekujes i onda cekaj...

    Sto se tice razmene mozes ga vec staviti u oglas na berzi polovnih satova i obeleziti da je moguca zamena. Ukoliko zelis iskljucivo zamenu onda ces morati da se strpis jos oko 10-ak dana kada ce se u okviru berze pojaviti opcija "Razmena satova"

    Sa srecom

  7. #957
    Novi član
    Član od
    16.5.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Menjaj sat za fotoaparat...salim se naravno...

    Koliko vidim u pitanju je Citizen BL7090-57E, koji se može kupiti online za oko 200 USD. Ukoliko pretpostavimo na osnovu toga da mu je lokalna cena 200 EUR, cena polovnog ne moze ni u kom slucaju preci 70% cene novog = 140 EUR.
    Ukoliko je dosta nosen cena naravno ide jos nize i moje misljenje je da ga u tom slucaju mozes prodati za cenu izmedju 100-140 EUR. Ukoliko je ostecen cena naravno ide jos dole. Trziste ce pokazati da li sam u pravu ili ne. Postavi oglas sa najvisom cenom koju ocekujes i onda cekaj...

    Sto se tice razmene mozes ga vec staviti u oglas na berzi polovnih satova i obeleziti da je moguca zamena. Ukoliko zelis iskljucivo zamenu onda ces morati da se strpis jos oko 10-ak dana kada ce se u okviru berze pojaviti opcija "Razmena satova"

    Sa srecom
    Hvala Vladimire na utrosenom vremenu... Pozdrav!!

  8. #958
    Novi član
    Član od
    20.5.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Candino C4263

    Pozz raja Ovako ..Imam sat CANDINO C4272 od titanijuma,safirno staklo,na poledjini pise ''2005 FIS NORDIC WORLD SKI CHAMPIONSHIP OFFICIAL WATCH''
    E sad me interesuje da li mi iko moze reci nesto o vom satu,koja mu je cijena itd itd Bio vam veoma zahvalan

    LP !

  9. #959
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Candino C4263

    Zdravo sinaa i dobro nam dosao! Tvoje pitanje sam prebacio u odgovarajucu temu (post o nije imalo direktne veze sa prethodnom). Dok se drugi clanovi pripremaju da ti daju detaljniji odgovor, ti spremi i poneku (sto kvalitetniju) fotografiju. Ja cu ti reci da je firma Candino generalno omiljena kod nas (a i sire) i poznata po tome da pravi kvalitetne satove ali za dosta manje para od ostalih svajcaraca. Ovo automatski znaci da ni tvoj sat ne moze dostici preveliku vrednost...
    I jos jedan detalj - nema potrebe da postavljas isto pitanje u vise tema , sve jedno ces dobiti kvalitetne odgovore.

    Pozdrav,
    Vlada
    No time to lose

  10. #960
    Mlađi član
    Član od
    21.5.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    49
    Lajkovi
    191
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav ljubiteljima satova! ja nisam kolekcionar ali volim satove ... imam jedan dzepni sat ELECTION GRAN PRIX, i interesuje me njegova vrednost, i dal' moze i vredi sredjivati, sat radi, nedostaje staklo, masina je besprekorna, na unutrasnjoj strani poklopca ima ugravirano, rukom, 20082 R i 4 XI 52 i jos nesto sto nemogu lupom da procitam jedino sto sam nasao na netu je ovo:
    Antique ELECTION CHRONOMETER High Grade Vintage Pocket Watch STUNNING DIAL ! | eBay
    ali mislim da je ova moja masina bolja... evo slika:
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00632.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-018.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00628.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00629.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00630.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc00631.jpg

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •