Strana 91 od 270 PrvaPrva ... 4181878889909192939495101141191 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 901 do 910 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #901
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav Jugoslave!
    Doista lijep i iznošen sat!To ti je primjerak željezničarskog sata koje je kraljevina SHS naručivala za potrebe željeznice.Isto kućište i gravuru imali su i Omega i Zenith,kakve već možeš primjetit na forumu.Doista ne nesreća što sat ima oštećenja na ciferu to mu jako umanjuje vrijednost al neku početnu vrijednost za prodaju slobodno stavi 150 € i polako snizuj ako ne bude zainteresiranih.Još jedna preporuka je da sat odneseš nekom časovničaru koji bude imao kazaljki za njega tako da sat bude cijeli lakše ćeš postić neku cijenu za njega.Fasciniraju me ti rani željezničarski satovi s našeg područja.Malo ih je u mint stanju i to im samo podiže vrijednost.
    Inače ti prvi satovi željezničarski bili su izvana i ciferom svi isti samo su razni proizvođači (što je značilo i razne cijene jer Zenith je uvijek bio skuplji od ostalih,zatim ide Omega pa ostali proizvođači) koji su na cifer stavljali svoje ime i svoj mehanizam u kućište sata.Svi su oni bili veoma dobri jer služili su istoj svrsi a to je što bolja točnost.Samo je razlika bila u cijenama satova jer oduvijek je razlika u proizvođačima ali koliko mi priznali il ne i u točnosti i izdržljivosti pojedinih proizvođača.
    Nadam se da sam bio od pomoći.

  2. #902
    Novi član
    Član od
    7.4.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zamolio bih vas za okvirnu procenu sata Longines Conquest cal.L847.3
    Stanje kao na slikama. Hvala!
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-longines-conquest-2.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-longines-conquest-3.jpg

  3. #903
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ovo su satovi Grofa Corteberta, on ih je pre neki dan dobio, ali posto ima problema sa postavljanjem slika postavicu ih ja. Ima par modela i nas dvojica veze nemamo koji su to tacno modeli satova i da li imaju neku vrednost, pa ako mozete da nam pomognete bili bi vam zahvalni, pre svega Grof

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0070.net.jpgcasio kvarc
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0082.net.jpgseiko zanimljivo da ima i bateriju i meni se cini i mehaniku
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0084.net.jpgemerson
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0076.net.jpgcandino kvarc
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0087.net.jpg Giroxa
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0090.net.jpg Continental
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0091.net.jpg Quasar
    Ako nesto znate kog su perioda da li imaju neku trzisnu vrednost i slicno...Hvala i u moje ime , a dodatna pitanja ce verovatno Grof postavljati
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0088.net.jpg  

  4. #904
    Novi član
    Član od
    21.4.2012.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Longines

    Moze li mi neko reci nesto o ovom satu i koliko vredi.

    Hvala unapred.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-100_1954.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-100_1955.jpg

  5. #905
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Longines

    Moras da stavis slike sata da se vidi (jer zbog blica nemam pojma sta je) da li je centralna ili donja sekundara, kuciste sa zadnje strane, jer je pozlata u pitanju da nije mozda i zlatan model . . . A najbolje bi bilo i da slikas mehanizam da nije neki od redjih modela . . . cena je siguno preko 100 eura i kada slikas okteni da se vidi snala za kais jer ako je original, kako se meni cini da jeste jer kais izgleda staro i ona vredi oko 20 eura . . . POZDRAV . . . .

  6. #906
    Član Avatar korisnika Marko Crv
    Član od
    20.3.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    151
    Lajkovi
    463
    Reputacioni uticaj
    36

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    POZDRAV ljudi . . . Sada mene zanima koliko vredi ovakav sat . . . Imam samo slike, sat sam video na vockici da se prodaje pa me zanima . . . PRELEPO IZGLEDA . . . Napisano je da se model zove
    Seiko scuba divers automatic . . . .
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-seiko3.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-seiko.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-seiko1.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-seiko2.jpg  

  7. #907
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    te pare sigurno vredi...

  8. #908
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    @Marko Crv mislim da mu je to i neka realna cena, ipak je u njemu 7002, da je recimo 6309 ili još bolje 6306, onda bi vredeo sigurno mnogo više... Računaj na još 2000-2500 za redovan servis, pod uslovom da je sve potpuno ispravno... A novi SKX007 je 18900...

  9. #909
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    ^ lose su fotke, ali mehanizam mi ne deluje bas "zdravo"...? mozda je i sve ok, ali usmnjive su mi te fleke na rotoru, mozda je korozija u pitanju... uglavnom, ne verujem da bih uzimao ovo bez prethodnog odlaska kod majstora.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #910
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    Yep, rotor je sumljiv a ozda je iskusni prodavac zarotirao rotor na stranu kako bi pokrio ko zna sta Macka u dzaku, mozda je ok a mozda je skuplja dara nego mera.

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •