Strana 90 od 270 PrvaPrva ... 4080868788899091929394100140190 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 891 do 900 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #891
    Novi član
    Član od
    4.4.2012.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    19
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav svima, moj prijatelj ima sledece: Heuer 1550 sg bundeswehr (sa ugraviranim modelom i serijskim brojem izmedju usica narukvice) ispravan, ocuvan, hoce da ga proda, koliko vredi ovako nesto?
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-00222.jpg  

  2. #892
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat highlander82 kaže: Pregled poruke
    Pozdrav svima, moj prijatelj ima sledece: Heuer 1550 sg bundeswehr (sa ugraviranim modelom i serijskim brojem izmedju usica narukvice) ispravan, ocuvan, hoce da ga proda, koliko vredi ovako nesto?
    imaš temu na forumu Heuer 1550 sg

  3. #893
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    U skorije vreme je isao (u domacim prodajama) na;
    FS: Heuer 1550 SG circa 1968
    i koliko vidim isao je za 1300 pa na 1200.
    Sta znam, kreni od 1500e pa polako skidaj dok ne dodjes do cene, ili kreni od 1000e pa mozda ode odmah. Licno nisam neki fan starih satova pa jedino mogu da ti dam link ka nekoj ranijoj prodaji

  4. #894
    Novi član
    Član od
    7.4.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Zdravo, nov sam na forumu i želeo bih da mi pomognete oko procene jednog sata.
    Vostok Precision, 22 rubina kalibar 2089, AU20 pozlaćena kutija i ceo mehanizam, iz 1961. godine, serijski broj 00633 sa samog početka proizvodnje. Ispravan, mehanizam besprekoran, cifer kao na slici, kućište u solidnom stanju, staklo vrlo dobro. Svi delovi originalni.
    Hvala unapred!

    Ponešto podataka sam saznao o ovom satu, i evo da ih podelim sa vama: proizvodio se svega oko 5 godina zbog skupog procesa proizvodnje, unapređena je kopija legendarnog Zenith 135 mehanizma, jedan od najboljih ruskih ručnih satova, prvi sa chronometer sertifikatom tačnosti, 62' je nagrađen velikom zlatnom medaljom na sajmu u Lajpcigu...

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-vostok-2089-1.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-vostok-2089-2.jpg

  5. #895
    Novi član
    Član od
    7.4.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    Pozdrav, mozete li mi pomoci oko procene vrednosti, ovog sada, u pitanju je Esprit? Hvala puno


  6. #896
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    Citat tengai kaže: Pregled poruke
    Pozdrav, mozete li mi pomoci oko procene vrednosti, ovog sada, u pitanju je Esprit? Hvala puno
    Kao što,verovatno znaš,u pitanju je ne preterano cenjena modna marka.Nov sat košta oko 100 evra.
    Ne znam da li kupuješ ili prodaješ.
    Ako kupuješ-nemoj.Ili bar nemoj za više od 20 evra.
    Ako prodaješ-zavisi od starosti,imaš li papire,kutiju,opšteg stanja...Dakle,teško je reći.Probaj sa 30-40 evra pa ako ne ide polako spuštaj.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #897
    Novi član
    Član od
    7.4.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Kao što,verovatno znaš,u pitanju je ne preterano cenjena modna marka.Nov sat košta oko 100 evra.
    Ne znam da li kupuješ ili prodaješ.
    Ako kupuješ-nemoj.Ili bar nemoj za više od 20 evra.
    Ako prodaješ-zavisi od starosti,imaš li papire,kutiju,opšteg stanja...Dakle,teško je reći.Probaj sa 30-40 evra pa ako ne ide polako spuštaj.
    Hvala puno na odgovoru. Moj je sat, planirao sam da ga prodam, radi kupovine nekog gshock-a, ali kolko sad vidim, nista mi njegova prodaja ne ce pomoci

  8. #898
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Omega Geneve

    Nema na čemu.
    Često dobar polovan G-Shock može da se nađe za oko 50 evra.Prodaja tvog sata donosi 50% te vrednosti.Možda je to rešenje.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #899
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat xorg kaže: Pregled poruke
    Vostok Precision, 22 rubina kalibar 2089, AU20 pozlaćena kutija i ceo mehanizam, iz 1961. godine,
    xorg, dobrodosao na forum!
    ti satovi su vrlo retki, i medju kolekcionarima veoma trazeni, ali na osnovu ovih fotki ne bih umeo da kazem kolika bi mu bila trzisna cena. deluje mi da cifer nije bas u najboljem stanju? to bi mu malo oborilo cenu u slucaju prodaje, pretpostavljam. krajnje okvirno, mislim da bi u slucaju prodaje mogao da racunas na 50-70 eur.
    nadam se da ce se jos neko upuceniji oglasiti i dati procenu.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #900
    Novi član
    Član od
    13.4.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav svima,posedujem džepni sat marke CONTROLE.Ne znam da li uopšte nešto vredi i koliko,ali znam da je veoma star jer sam ga dobio od dede,a on od svog oca.Na njemu je izgravirana godina 1914 sa nekim inicijalima i nekim amblenom što se vidi i na slikama.Biobih vam zahvalan ako zna neko da mi kaže koliko to vredi.Hvala unapred.Samo da dodam da nedostaju dve kazaljke,a mehanizam je ispravan.Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0876a.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0877a.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0878a.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0879a.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0880a.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0881a.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0882a.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img0883a.jpg

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •