Strana 160 od 270 PrvaPrva ... 60110150156157158159160161162163164170210260 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.591 do 1.600 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1591
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Corleone tek sad sam video poruku.ja ti preporučujem servis dojcinovic-Kostic imas ovde kog nas i br telefona i adresu.

  2. #1592
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Hamilton Viewmatic 40mm polovan – koliko to čudo vredi?

    Ćao drugari! Evo obraćam se za pomoć, siguran sam da ćete mi pomoći. Evo radi se o sledećem:
    Ukratko, sasvim sam poblesavio, i žudnja da proširim svoju kolekciju potpuno opseda moje biće i zasada ne mogu ništa protiv toga. A nije da se ne trudim. Beli dres već treba da je na putu (predstaviću ga naravno), a mene mori želja i za crnim. Već sam na forumu napomenuo da mi se sviđa Seiko SARX015-017, ali u potaji meni se najmanje toliko sviđa i Hamilton Jazzmaster Viewmatic 40mm. Crni. Nikada ga nisam imao prilike probati, čisto onako sa slika mi se sviđa. Jako.
    Nakon podugačkog uvoda da pređem na temu: ima ovde u Mađarskoj sajt poput vašeg Limundo-a, i na njemu je jedan tip već u 2 navrata pokušavao prodati navedeni model. Evo slike:
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-001.jpg
    Prvo za oko 330€, posle za oko 300€ fiksne cene. Niko nije kupio, i sada je pokrenuo licitaciju od minimuma i bez rezerve. O samom satu piše da je kao nov, da ga je uračunao u drugi sat, da po njemu nije stariji od godinu dana, nema kutije i nema pratećih papira. Znači poreklo u principu može biti svakakvo. Gledam mu profil, čova je profesionalni preprodavac satova, ima dosta prodaja i ocenjuju ga pozitivno. Ja se malo zaneo i postavio sam maksimum na licitaciju od oko 250€. Zasada ja vodim, ali licitacija traje do nedelje. Zasada razmišljam da bih maksimum digao do 280€. Više ne bih, recimo kaiš koji nije ni original a korišćen je treba da zamenim a to dođe oko 30-40€. Neću imati ni označenu kopču, mada ne znam da li taj sat to u originalu i ima? Na kraju krajeva, eto i linka licitacije:
    HAMILTON Viewmatic 1Ft-ról, NINCS MINIMÁLÁR! - Vatera.hu
    Nije mi namera da reklamiram taj sajt, ako je protiv pravila molim nekog moderatora da obriše link. Ali ako je neko voljan, molim ga da pogleda, pa da me posavetuje. Koliko maksimalno vredi taj/takav sat? Pravo da vam kažem, najviše razmišljam o tome šta ako je sat ukraden? Za to da nije originalan se manje bojim, pošto bih odabrao lično preuzimanje, svakako bih mu uzeo podatke, pa je j.j..ža ako se posle ispostavi da me je prešao.
    Ajde, molim vas, pogledajte pa kažite da li sam se zeznuo (pa da se vadim), ili da hladno dočekam kraj licitacije pa šta bude, ili ako zatreba da na kraju još i dodam malo. I koliko?
    I oprostite što sam se ovako raspisao.
    Unapred hvala!

  3. #1593
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ako je sat star koliko kazes, i ako je dobro ocuvan, mislim da vredi dati te pare(250e).
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #1594
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Dobro si odredio maksimalnu cenu.
    Nemoj ići preko nje.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #1595
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala vam drugari! Potvrđujete da otprilike dobro učim sa (uglavnom ovog) foruma. Još se nadam da će se neko javiti da kaže da li taj sat u originalu ima označenu tj. potpisanu kopču?

  6. #1596
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9131
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom

    Ja sam prije dvije godine za svog (bijelog) dao cca 300ojra. Novog. Sat je sasvim ok za tu lovu.

    I da. Ima potpisanu kopcu. I rijetko savrseno udoban kozni remen.
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-uploadfromtaptalk1386006644257.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-uploadfromtaptalk1386006280885.jpg  
    Poslednja ispravka: RUS (2.12.2013. u 18:25)

  7. #1597
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat veberz kaže: Pregled poruke
    Hvala vam drugari! Potvrđujete da otprilike dobro učim sa (uglavnom ovog) foruma. Još se nadam da će se neko javiti da kaže da li taj sat u originalu ima označenu tj. potpisanu kopču?
    Trebalo bi da je ovakva
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_0771.jpg
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #1598
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Da.
    U originalu ima potpisanu kopču.
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-h32515535-3.jpg  
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #1599
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9131
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Nije li ta deployment sa chrono verzije?

  10. #1600
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ja sam imao bas takav crni. Moj je bio sa obicnom kopcom ali se u prvo vreme prodavao i sa leptir kopcom!

    Dakle - ja sam moj uzeo za oko 400$ ako se dobro secam ali kad se uvozi moze biti i preko 400EUR (carina, pdv itd.). Zato mislim da ne vredi ici preko 250 - naprosto ne znas da li mu treba servis, a treba naci kais svakako...

    Ako uspes, masala a ako ne - sad ce Bozic - Jomashop, Watchery i Ashford ih cesto imaju na popustu, mozda tamo da uzmes nov? I Timeparadize na eBay-u ih ima cesto i dostizu cene oko 400$ (koristi Goofbay ili slicne alate da proveris istoriju prodavca i cene koje su satovi dostizali).

    Inace - sat je PRELEP i uzivanje ga je nositi. Prava velicina, lepi detalji na kucistu i ciferu... Nazalost - meni nekako nije stajao lepo i sa zaljenjem sam ga prodao. Na tudjoj ruci - savrsenstvo!

    EDIT: Vidim u opisu da dolazi i originalni novi kais, samo da nije prikazan? Ako je tako - idi i na 280 pa mozda i do 300. Izgleda kao da sat nije ni nosen a neverovatno je lep. Priziva lepe uspomene na Cile (kupljen je u USA i donet mi je u Cile ). Sad mi je zao sto je otisao !
    Poslednja ispravka: vladas (2.12.2013. u 18:08)
    No time to lose

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •