Strana 129 od 270 PrvaPrva ... 2979119125126127128129130131132133139179229 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.281 do 1.290 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1281
    Novi član
    Član od
    20.2.2013.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nova Glashütte Original manufaktura

    Pozdrav imam shvajcarski sat OLMA ostao od dede kupljen u Belgiji pre i veoma je star, ostao nam u nasledje.sa prednje strane pise OLMA Allmaster 25 jewels Caravelle, dok sa zadnje ima urezan natpis Olma sa Brodom.Interesuje me kolika je cena ovih satova? i koliko vrede? Hvala na pomociProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-020320131209.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-020320131210.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-020320131212.jpg

    Ako se neko razume nek mi odgovori Hvala.nov sam pa tek sada videh da treba i slike da se izbace,a lepse nisam mogao uraditi.INACE PRAVI KAIS JE BIO KOZNI AL JE PROPAO OD STAROSTI

  2. #1282
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nova Glashütte Original manufaktura

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Zato što su žene ''normalne'' i vole NOVE stvari a ne ''tamo neki sat star 30 godina koji je nosio ko zna ko''
    ili bi mozda tele neki koji je licni rucni rad za pomenutu vidis nisam se toga setio, sta da se radi mi muskarci starinari ako ga je pride nosio neki tamo fudbaler jos bolje a ako nije ,pih sta je to malo zaperes nov kajs i na ruku

  3. #1283
    Novi član
    Član od
    21.2.2013.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko automatik original

    gde da prodam ovaj seiko sat i pomoc oko cene?
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-sdc10054.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-sdc10053.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-sdc10052.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-sdc10051.jpg

  4. #1284
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Seiko automatik original

    Taj Seiko je prema serijskom broju proizveden decembra 1984.
    Koliko sam video, cene im se krecu do otprilike 30-ak €
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #1285
    Novi član
    Član od
    22.2.2013.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat aubrate kaže: Pregled poruke
    Vlasnik sam Zodiac sata vec neko vreme i zeleo bih da ga prodam. Posto nisam toliko iskusan sto se tice cena, interesuje me moze li neko da mi kaze koliko se ovaj sat trenutno kotira kod nas i da li je moguce prodati ga?

    U pitanju je Zodiac Z07008, koliko znam, ovakvi se vise ne proizvode. Z07008, ZO7008, Zodiac watch, Zodiac Desert Master watch, Zodiac Desert Master watchesOvo je taj sat.[/url]

    Hvala vam unapred na odgovorima.
    Niko mi nije odgovorio, nadam se da neko moze da mi pomogne, stavio sa cenu na 180e, a jedan decko mi kaze da je realna ecna oko 70e. Sta je tu tacno? Takodje, ako bi neko mogao da mi kaze vrednost ovog sata - Royal London Watch 4445 (12204257) - Kupindo.com - bio bih veoma zahvalan.

  6. #1286
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.625
    Lajkovi
    18032
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Što se Royal-a tiče bolje ga ne kupovati.Za te pare može da se nađe kvalitetniji sat(Casio,Seiko,Festina...)
    Inače i navedena cena je nabudžena.

    Za Zodiac ne znam šta da ti kažem.Ja da ga prodajem bio bi zadovoljan sa 100-tinjak evra.
    Možda da staviš cenu od 130 pa da vidiš reakcije.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  7. #1287
    Novi član
    Član od
    22.2.2013.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala puno, stavio sam nizu cenu, 120e - Polovni satovi - Svet Satova

    Slicnu cenu sam stavio na kupindu, valjda cu imati vise zainteresovanih

    Ja sam bio u zabludi sto se tice cene, jer mi je lokalni casovnicar (koji prodaje slicne satove) rekao da Zodiac vredi puno, 300+ eura. Koja laz

  8. #1288
    Novi član
    Član od
    8.3.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Francuski satovi

    pozdrav,može jedan upit
    čudan sat,našao ga u nekoj plavoj drvenoj kutijici
    čini se kao budilica
    možda nešto vrijedi a možda i ne.
    na prednjoj strani ništa ne piše
    straga na vrhu je znak lava
    u sredini je krug gdje piše: A.V. te u polukrugu piše: depose brevete




  9. #1289
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    273
    Lajkovi
    150
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Francuski satovi

    Pozdrav svima, koliko vas ima...
    Jedno pitanje za Fotopetra:
    Koliko vredi ova Omega De Ville (mislim na realnu prodajnu cenu kod nas ili u Hrvatskoj), dzepni,pozlata kao nov u kutiji!
    Zamolio me brat od tetke da mu proverim ,prodaje ga a ne zna koja mu je vrednost!Nosio je kod nekog zlatara koji mu je ponudio 300 evra ali mu se ucinilo da vredi vise, sudeci po profilu ponudjaca!
    Sat je od njegovog pokojnog oca (advokata) ,i nije nikada nosen i nema papire.
    Slike su malo mutne ,ali se vidi o cemu se radi.Nisam ga otvarao da slikam mehanizam jer nije bilo uslova...
    Hvala unapred!

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-omega-de-ville.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-omega-de-ville-2.jpg

  10. #1290
    Novi član
    Član od
    15.3.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Francuski satovi

    Dobar dan svima,molio bih za pomoc.Imam ovaj sat,potpuno nov,ali nemam predstavu ni da li je neka "marka",i ako jeste,koja je i ,naravno,procenu vrednosti.Prodao bih ga,jer sat uopste ne nosim.Poznanik mi je rekao da je to limitirana serija(valjda zbog te oznake "FSS").Ono sto jos mogu reci je da sam ga dobio u luksuznoj,koznoj kutijici,na poledjini sata pise na engleskom da je od nerdjajuceg celika,vodootporan 5tm,napravljen u Svajcarskoj,a nema nikakvog serijskog broja.Unapred hvala na izdvojenom vremenu.
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-1.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-3.jpg  

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •