Strana 128 od 270 PrvaPrva ... 2878118124125126127128129130131132138178228 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.271 do 1.280 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1271
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Interesuje me koliko vredi ova moja Certina Club 2000 ?
    Ima kalibar 25-021 i 17 rubina, navijac je , radi ispravno
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-ce6.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-ce7.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imgp1184.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imgp1183.jpg  

  2. #1272
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Inace posto me rodjak gnjavio za one njegove Lonzine koje sam isto postavio ovde negde ranije, da odem do ovih iz bulevara 124 da mi kao procene, i ajd odem pa me posalju u Cika Ljubinu, i ja sam znao da ce mi ponuditi neku cenu levu, ali toliko levu e to stvarno nisam mogao da verujem, kao demode su to niko ne nosi ( ja imama na ruci al verovatno sam ja lud) i i spade da im ih prodam i da ubacim mozda jos koji moj zlatni i tako da nemogu da kupim neku krs festinu ili nedaj boze sektor koji rade na bateriju, prosto mi logika nije jasna, oke nije to top klasa al mi baja pobrojao i neke cene za Rolex, Patek, Zenith, ono ja bi voleo da ih kupim za te pare koje su oni meni nudili... Tako da narode imajte to na umu...

  3. #1273
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ta Certina, šteta što nije njihov kalibar... to je Eta unutra. Poređenja radi ja sam za Cerinu automatik, skoro kao novu, sa Etom 2824-2 dao 3000 dinara. Znači da ne ide za neke naročite pare. Još jedan primer (ne reklamiram ih) na Lim... jedna sa 25 661 mašinom, in house, ali lošim ciferom za smešnu početnu cenu i niko ne licitira...

  4. #1274
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    lepa je certina,još kad bi se ušminkala.......bolje je nemoj prodavati jer mislim da nemožeš više od 40 eura izvući i to na mišiće....
    ​LEMI

  5. #1275
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    eh lepa jeste navijac ali ima crvenu sekundaru i moze da ide i uz odelo i uz duks i farmerke ( ostale moje tesko tako), jos je Pugo uradio repliku originalnog kajsa, al iskreno nesto sam u manjku love, a od svih satova nje najlakse mogu da se odvojim ( najlakse al ni to nije nimalo lako), iako mi je jasno 40-50e max max... oni danas bi mi verovatno ponudlili za nju 5 e

  6. #1276
    Novi član
    Član od
    10.2.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nova Glashütte Original manufaktura

    Pozdrav svim clanovima
    Nov sam clan na ovom forumu ali citajuci komentare na ovu temu zelim da podelim moje iskustvo sa ostalim clanovima.Cesto se u ovoj temi spominje E-bay i cesto spominjana carobna rec KATALOSKA vrednost.E ovako to izgleda u stvarnosti,posto dosta radim preko E-bay(10 godina) a ljubitelj sam satova(cudo otkud ovde) a naravno nisam gadljiv na novce odlucim ja da malo trgujem u ova teska vremena.Nadjem ja kod nas jedan mali zenski Breitling iz 1937 godine platim ga 100-ak evra i odlucim da ga prodam na E-bay.Bila su u tom momentu 2 komada isti satova kao i gore spomenuti.jedan je bio na "sofort" 950 evra a drugi 1800evra isto na "sofort"Ja sm se odlucio na najbolju opciju postavljanja aukcije a to je pocetak od 1 evra.I dodje kraj licitacije,naravno u zadnjim sekundama i evo famozne KATALOSKE cene :41 licitant najveca ponudjena cena 270 evra e dragi moji prijatelji TO je kataloska cena i to je ponuda-potraznja gde je aukciju i moj sat videlo 50 miliona ljudi njih 41 licitiralo i prodao za 270-9% provizije E-bayu a ona dvojica sto traze 950 i 1800 verovatno nikada nece prodati.Da skratim probao sam jos dva tri puta isto sa polu brend satovima i vrlo slicna stvar se desila.Izvinjavam se ako sam bio opirniji ali cisto da neke zablude odgonetnem,ne gledajte "sofort" "Buy it now" nego klasicnu licitaciju i gledajte do koliko ce stici pa tako nekoliko puta i onda dobijete stvarnu REALNU cenu za koliko se nesto moze prodati,a cak ni to nije realno jer se stvari pojave neki put ponovo znaci 9% E-baju a odbranili sa drugog naloga pa ispocetka. Pozdrav

  7. #1277
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nova Glashütte Original manufaktura

    Jedan moj prijatelj koji je ujedno i kolekcionar satova mi vazda tvrdio da zenski satovi imaju losiju prodju od muskih, pogotovo kod nas, ja posto jel sam musko slabo i gledam zenske satove, ali generalno kada ih vidim imaju manju cenu i postizu manju cenu, zasto je to tako ukoliko je bar kod nas odnos zena prema muskarcima 3 : 1 ? A sumnjam da manje koriste sat od muskaraca

  8. #1278
    Novi član
    Član od
    1.3.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    Moze li mi neko reci koliko vredi Omikron 25 Rubis automatic? Hvala

  9. #1279
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18039
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    iggy74
    Možda i može ako postaviš sliku konkretnog sata da vidimo u kakvom je stanju.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #1280
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18039
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Nova Glashütte Original manufaktura

    Citat Bluesky kaže: Pregled poruke
    Jedan moj prijatelj koji je ujedno i kolekcionar satova mi vazda tvrdio da zenski satovi imaju losiju prodju od muskih, pogotovo kod nas, ja posto jel sam musko slabo i gledam zenske satove, ali generalno kada ih vidim imaju manju cenu i postizu manju cenu, zasto je to tako ukoliko je bar kod nas odnos zena prema muskarcima 3 : 1 ? A sumnjam da manje koriste sat od muskaraca
    Zato što su žene ''normalne'' i vole NOVE stvari a ne ''tamo neki sat star 30 godina koji je nosio ko zna ko''
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •