Strana 12 od 270 PrvaPrva ... 289101112131415162262112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 111 do 120 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #111
    Novi član
    Član od
    2.2.2009.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat enes kaže: Pregled poruke
    Dragi druže po tvom postu se samo zna marka i starost.
    Novi su od 1.000 do 30.000 dolara.
    Šta drugo reći.
    Napiši ti još neki podatak i sliku pa će se neko javiti.
    Pozdrav.
    Nije problem da navedem jos nesto, samo kad bi znao na sta od podataka mislis? I pitanje je sta ja znam od tih podataka.

    Nisam nasao sliku sata..ali evo dve koje su najpribliznije

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-790720_large2.jpg

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-cartier-pasha-chronograph.jpg

    Ima belu podlogu kao na donjem satu, ali ima elipse unutar sata kao na gornjem. Safiri su sa strane, a na mom za razliku od ovih sve brojke casova su ispisani rimskim brojevima.

  2. #112
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Milane, ovede sam ostavio info gde bi mogao recimo da proceniš sat. Dosta toga utiče na procenu satova.

    Primer,

    koliko je sat star, godište proizvodnje, koliko ima i kakve grebotine, oštećenja. Da li je sat sa papirima, koliko je dobar za dalju prodaju. Da li je sat kupljen u inostranstvu ili kod nas, ako je inostranstvo tu ti skidaju procenat koji bi ONI dobili u radnji. Ipak popusti su normalni u inostranstvu.

    Za sat sa papirima procenat bi bio nekih 35-45% od cene. Samo gubiš, ne dobijaš, a postavi 65% od kupovne cene.

    Preporuka,
    oglasi sat na nekom prodajnom mestu, postavi cenu u kojoj bi bilo uračunato i sniženje sata . Ljudi vole da spuštaju cene, a svaki proizvod ima i svog kupca.

  3. #113
    Novi član
    Član od
    2.2.2009.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    @ ANGEL II Hvala ti na info-u. Posto sam iz Beograda, verovatno cu skociti do te radnje, da cujem njihovu procenu.

  4. #114
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Nije problem da dobiješ od mene još par telefona ljudi kojim se time bave u p.poruci ako ti zatreba. Ti želiš da prodaš sat ili te interesuje njegova vrednost?

  5. #115
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat MilanBgd kaže: Pregled poruke
    Molio bih bolje poznavaoce da mi pomognu sa procenom sata Pasha de Cartier. Kupio sam ga novog pre 10-ak godina u cas.radnji na Terazijama, te bih ga sad prodao. Secam se kupovne cene, ali sada prodajnu ne mogu ni da naslutim.
    Citat MilanBgd kaže: Pregled poruke
    Nije problem da navedem jos nesto, samo kad bi znao na sta od podataka mislis? I pitanje je sta ja znam od tih podataka.
    Ako si sat kupio u prodavnici onda si sigurno dobio i papire sa njim, papire na kojima piše tačna oznaka modela i serijski broj sata. To su ti dve dobre polazne tačke na osnovu kojih na internetu možeš da pronađeš informacije o trenutnoj ceni tog modela u polovnom stanju. Ebay i chrono24 su ti jedni od mnogih sajtova na osnovu kojih ćeš moći da dobiješ približnu procenu trenutne vrednosti tvog sata.

    Nemoj da opisuješ sat rečima, postavi tvoje slike tvog sata kako bi mogli da imamo predstavu o kojem modelu se radi i kako bi eventualno mogli da pomognemo.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #116
    Novi član
    Član od
    2.2.2009.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    @ ANGEL II Da, zelim da ga prodam...Ako ti nije problem ti mi posalji na PP brojeve telefona tih ljudi, pa ce ih okrenuti i videti preko njih.

    @ Dragon Da, sat sam kupio na Terazijama u cas.radnji. Moram da potrazim papire, jer je to bilo pre 10-ak godina. Znam da mi bez njih cena sata pada, jer ce svi pomisliti da je kraden ili sl. Slike cu postaviti danas, ako ugrabim vreme.

    Hvala obojici na odgovorima... :-)

  7. #117
    Mlađi član Avatar korisnika enes
    Član od
    1.11.2010.
    Lokacija
    Istočna Srbija
    Poruke
    30
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Evo još jedan sat iz kolekcije ne znam šta da radim sa njim, kolebam se da li da ga prodam. Na netu ništa nisam našao o njemu. Sigurno je Japanac a kupljen u Austriji 80-83 god. Ženski, 21 jewels, sa oznakama 4-169158 SMK, broj kućišta 8042840 a posle još jedan broj 74-4191.
    Sat
    Sat je ispravan, nije mnogo korišćen samo je promenjena brezetla i sad sotji bez veze.

    Imam još tih starih satova u kolekciji ali drugom prilikom, jedan po jedan.


  8. #118
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    gledajuci nedavno rolexovu fejsbuk prezentaciju, naisao sam na daytonu u koju sam se momentalno zaljubio. sve sto imam od te daytone je slika, nemam ni ref br ni godinu proizvodnje. kuciste je belo zlato, narukvica kozna, na okviru ima 12 pari bageta i unutra 8 brilianata (ako je to taj rez dijamanta, mislim da jeste). pitam iz radoznalosti koliko kosta ovaj sat nov? nemam sredstava (takozvanih evrica) da ga kupim skorije, pa cisto ako neko ima vremena da proceni ovaj sat neka napise ovde
    moja procena je od 30k-40k EUR

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-76356_1585916421798_1652421220_1341380_677304_n.jpg

  9. #119
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ovo ti je poslednji model Daytone,ne verujem da kosta toliko sa koznom narukvicom ali sa narukvicom od belog zlata verovatno da.
    Mada ko ce ga znati,dosta kamenja ima...

  10. #120
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    moguce da nije toliko. ja sam gledao u odnosu na onaj nakaradni leopard koji kosta 45k isto je kozna narukvica ali ima vise kamenja. i jos jedno pitanje kad sam vec tu. zasto na rolexovom zvanicnom sajtu nema da se vide svi modeli daytona (a i ostalih modela) koje se trenutno proizvode vec samo onih 4-5 standardnih kombinacija? ima jedan poseban deo sajata kao "rolexi sa dijamantima" ali nema ni tamo :/

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •