Strana 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 67
Like Tree4Likes

tema: eBay - kupovina preko njih

  1. #11
    Novi član
    Član od
    31.10.2011.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    postovani
    da li znate nesto o satovima wyler vetta.sajt nemaju.posedujem jedan takav sat geneve, safirno staklo, kljuc na sraf i veoma lici na rolex day-date.

  2. #12
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Njihov sajt-Vetta - Sito Ufficiale - Homepage Wyler Vetta Watches

    The little town of Switzerland at the foothills of the grand Jura Mountains named Bienne caressed the birth of Wyler Vetta watches. The year was 1896, the man was Paul Wyler. In the same year, the genius watch maker invented an innovative balance wheel for his timepieces. It was an extra-ordinary hard-duty spiral known as ‘incaflex’ which separated the circumference into two similar and symmetrical divisions. This spiral played like a catalyst in harnessing balance and synchronization. So from the very beginning of his watch making business, Paul Wyler achieved a grand recognition in the world which has dedicated itself to the worshipping of Time. Continues below...

    In the start of the 1930s, Wyler Vetta watches made a mark in the arena of Italy with the aid of the company of Innocent Binda. This was only the beginning of a great enthralling tale which narrates the ingredients of undisputable success and unequalled achievement in indigenous watch manufacturing. The watch brand Wyler Vetta’s victory which started in the roman world, continued in other parts of the world. Thanks to its designs of the timepieces which speak of their creativity and originally and the superb state-of-the art mechanisms, the Wyler Vetta watches conquered every timepiece collector’s heart. In 1934, the watch brand became the official sponsor of the world cup football which was played in Italy. The prominent Italian football players were seen wearing Wyler Vetta watches which were hardy and shatterproof which riveted each pair of eyes present in the field. In short, Wyler Vetta is synonymous with victory!
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #13
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    thessalonikh
    Poruke
    21
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Smile Re: eBay - kupovina preko njih

    Vlado,hvala na pomoc.Nego bih te upitao jos nesto.Zainteresovan sam za citizen nighthawk koji si i ti kupio kod timeparadise-a.Koliko sam citao i video sat je puno hvaljen i vredi pazariti.Ono sto mene muci je to sto ne znam do koje cene da licitiram i kako da vidim do koje cene su isle ranije licitacije kod ovog prodavca.Na forumu sam procitao da si ti licitirao na 135$, ako se ne varam za citizena sa gumenim kaisem.Kako je moguce izlicitirati do te cene,jer istog citizena sa metalnom narukvicom(koja je takodje hvaljena
    ) imam u creationwatch-u za 199$.lIcitirao sam vec jednog,ali u istom trenutku izadje za bolja ponuda tako da ne znam kako sve to ide.Jos ovo da velim da se meni isklljucivo sa koznom narukvico najvise dopada.


    Zahvaljujem unapred
    Solunac

  4. #14
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Nema na cemu, solunac.

    Najbolje je da se odlucis za neki online alat za tracking eBay-a. Ja, recimo, koristim Goofbay. Tu mozes naci razne interesantne alate (Feedback checker - da procenis prodavca, Seller history, Sniper, Misspelled articles...).
    Onaj koji ti treba u ovom slucaju je Seller history. Ubacis u polje za naziv - Timeparadise i on ti izlista sve prodate artikle u proteklih 30-60-90 dana. Zatim sve to lepo exportujes u .csv fajl, ucitas u excel, filtriras samo citizen...

    Na kraju - moras da odlucis kakvu ces taktiku da primenis - da li da odmah postavis cenu ili da "snajpujes" cenu u poslednjim sekundama. Odluci koju cenu si spreman da platis - ja recimo postavim najnizu koja je isla u polednjih 30 i pokusam nelkoliko puta da izlicitiram bas nju. Ako si jako nestrpljiv (i ja i milan zmaj smo imali par nestrpljivih epizoda), onda postavis i visu cenu.

    Onako ovlas - vidim da se Nighthawk prodaje na gumi za ~150$ a na metalu ~165 sto je vrlo nisko! Doduse - ovde moras da dodas 28$ za transport.

    Iako ti se svidja sa koznim kaisem - obavezno uzmi na metalu posto je to jedna od najboljih metalnih narukvica a koznu ces lako i za male novce dokupiti . I gumena je odlicna, te ni tu neces pogresiti, ali je razlika do metalne suvise mala da bi se "ispustila"
    No time to lose

  5. #15
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    thessalonikh
    Poruke
    21
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Znaci tu bogami ima bas komplikacija i nestrpljivosti.Kako se dolazi do tih alata?Reci mi molim te dali vredi raditi sve to,(licitirati,proveravati,iscekivati) kada imam citizena sa metalnom za 199@ i free shipingom.Ako kazes da se on prodaje u vecini slucajeva za oko 165$ i plus shiping 28$ onda ne znam dali vredi licitirati.Cak sam posalao i link u discount Watch Store sa jeftinijim ceno i ponudili ga za 190$.Sta ti mislis o tome?

  6. #16
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Ako je takva situacija - slobodno uzmi sa discount Watch Store ili creationwatches (oba su provereno dobra), samo proveri da li je kod njih free shipping i do Grcke ili Srbije (ne znam gde bi zeleo da ti isporuce sat)!

    Inace - pomenuti goofbay se nalazi na ovom sajtu.
    No time to lose

  7. #17
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Ima raznih teorija za kupovinu-licitiranje na ebayu. Negde sam nasao da je najbolje odmah ponuditi max cifru koju si speman da platis, ali koliko sam ja pratio ebay, mi uglavnom mozemo da kupujemo na "kupi odmah", dok je licitiranje rezervisano za zitelje SAD-a.

  8. #18
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Milanche78, nisi u pravu. Ja sam licitirao i to na razne nacine, sa eBay nalogom iz Srbije. Jedino sto je nemoguce da se licitira za predmet ako se onne salje u tvoju zemlju, sto nema veze sa nama.
    No time to lose

  9. #19
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    thessalonikh
    Poruke
    21
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Hvala Vlado jos jednom.Ovo je bas kao nauka.Pronasao sam sve te alatke i snasao se za divno cudo.Lupio sam jednu cenu za citizena i snajpovao na zadnje 5 sekunde,kao i jednog Tissot-a, pa videcemo sta ce biti.Znaci ako sam ja dobro ukapirao,taj program ceka zadnje sekunde licitacije i snajpuje za mene cenu koju sam ja ponudi,ako nije do tada vec presla tu granicu?U svakom slucaju ostaje da se ceka i .Pored ovolikog citanja foruma i pretrazivanja vec sam i naucio napamet koji sajtovi su pouzdani za kupovinu tako da ako ovo ne upali uzecu iz creation watcha Shipping Information :.Mada mi nije jasno i ne znam sta im ovo znaci i koliko bi moglo slanje iskostati.Ja bih ga porucio u Grcku te bih te zamolio ako bar poznajes sta hoce ova tabela kazati?POZZ

  10. #20
    Novi član
    Član od
    28.8.2011.
    Lokacija
    thessalonikh
    Poruke
    21
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Dali ja ustvari po ovoj tabeli za grcku placam bilo sta ili samo cenu sata?http://www.creationwatches.com/products/shipping.php

Strana 2 od 7 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kolekcija od preko 2000 satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 1:21
  2. Kupovina Ulysse Nardin sata
    By UlysseNardin in forum Ulysse Nardin
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:10
  3. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52
  4. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •