Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Prikaz rezultata 61 do 67 od ukupno 67
Like Tree4Likes

tema: eBay - kupovina preko njih

  1. #61
    Stariji član Avatar korisnika Prolaznik
    Član od
    29.5.2012.
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji
    Poruke
    565
    Lajkovi
    1338
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Znaci horor.. kao da hoce da nas nateraju da kupujemo iskljucivo od uvoznika jer od njih drzava kupi kajmak. Zato ko je u mogucnosti treba da sedne u kola, autobus, avion ili sta vec, ode u austriju na primer, kupi sta mu volja, sat na ruku i ko sisa carinu. I meni su jednom zadrzali paket, pa sam za poklone morao da dokazujem vrednost koju nisam znao i da im platim 15.000 taksi, pdv-a i svega ostalog sto zaracunavaju!

    E zato, kad resim da kupim Omegu, idem preko, sat na ruku, pa da vidim ko ce mi skine s ruke, lesinarima ne dam nista. Imam pravo za svoje pare da kupim sta god hocu pa na primer i repliku od 500 dolara (iako to naravno ne bih nikad uradio )
    Poslednja ispravka: Prolaznik (29.9.2016. u 16:02)

  2. #62
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Zaista sam u soku,tolika neprofesionalnost i toliko gluposti ja u zivotu nisam cuo.

    Piksi,hvala za linkove,ja sam trazio prodavnicu koja ce da mi posalje za Srbiju,Jacob time je pristao,ali su trazili wire transfer,meni je sigurnije bilo preko Ebay i Paypal varijante,oni salji za Srbiju bez problema.
    Sto se tice linkova koje si mi poslao,ne salju za Srbiju,evo slike:


    Ja sam pristao da sve troskove platim i saglasan sam da otvore paket,a to da li je replika ili original,to cu ja da vidim i proverim,Valjoux 7750 je poznat mehanizam,zna se kako izgleda i ono cuveno voblovanje mehanizma dok je sat na ruci.

    Sto se tice varijante sat na ruku,to ne znam kako prolazi,jer su nasi carinici jako rigorozni.Ja sam namerno hteo da mi sat stigne u Srbiju,a ne u Austriju,jer hocu da sve bude na moje ime i legalno,necu da svercujem sat i da se krijem,ali su zaista bezobrazni.Pritom,ja nemam zvanicnog uvoznika Bulova satova,sta jos vise hoce od mene.

  3. #63
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Poslao sam ti linkove cisto da pokazes da nije nista neobicno da cene satova budu toliko snizene. Uzgred, ko je strucan po njima da proveri originalnost? Koliko znam Bulova nema AD u Srbiji. Napravise cirkus. Ako ti to ne rese hitno, zali se, trazi nekog od sefova, stvarno je bruka kakav odnos i nastup imaju.

  4. #64
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Razumeo sam te zasto si mi poslao linkove i hvala ti,nego sam samo postavio sliku da i drugi znaju koji je problem kada se naruci nesto preko Amazona.Mislio sam strucnost u smislu,ako dam sve sto su trazili,a trazili su mi svasta i ukoliko i posle toga ne mogu da mi ocarine paket,neka mi kazu zasto je to tako.Jos gora stvar,oni me upucuju na Postu,kao oni tamo koce carinjenje,zbog procene robe.Zalicu se samo tako,kakav je to nacin,bolje da su mi zatrazili link i tamo lepo sve pise,nego mi sat stoji na carini 7 dana bzvz.Pa svako se raduje onome sto je narucio i zeli da mu stigne sto pre,a ja sam moj deo posla obavio.

  5. #65
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Nakon 10 dana ubedjivanja i novih dokaza,pisanih izjava,napokon je carinik usmeno rekao da ce nastaviti proces carinjenja i da cu danas-sutra dobiti instrukcije za placanje dazbina.

    Prestao sam i da se radujem satu,a vise od tri ipo godine trazim nacin da kupim jedan satic sa 7750,nadam se da je sve u redu sa satom i da cu na kraju biti sa osmehom na licu.

    Sledeci post,bar se tako nadam,ce biti u temi o prinovama.

    Hvala svima na savetima.

  6. #66
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Sad tek ovo vidim... Da nije smešno bilo bi tužno. Lepo je neko rekao, replika koliko hoćeš gde god hoćeš, ljudi zarađuju na prevarama u uhvatili se ovog sata...

  7. #67
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: eBay - kupovina preko njih

    Sta reci...Sad po hitnom postupku da uplatim troskove,da bi po tom istom,hitnom postupku isporucili paket.Pa gospodo,posle tolikih izjava,slika i ostalih papira,red bi bio da dobijem ono sto sam narucio.

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Slične teme

  1. Kolekcija od preko 2000 satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 1:21
  2. Kupovina Ulysse Nardin sata
    By UlysseNardin in forum Ulysse Nardin
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:10
  3. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52
  4. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •