Strana 2 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 50
  1. #11
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    Da li ta radio kontrola funkcionise i kod nas? Koliko se secam (nesto me mnogo mrzi da ponovo proveravam ) ta je funkcija ogranicena na Japan i okolinu, i deo SAD?
    Ne verujem ni ja da rade kod nas ali verujem da bi mi dobro došle kada bi otišao u Japan.
    Iskreno bilo mi je i čudno kada sam pročitao za te funkcije ali ajde.... Podrav

  2. #12
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Thumbs up Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Postoje modeli koji su namenjeni Japanskom tržištu i oni se naravno sinhronizuju samo u Japanu. Modeli koji se prodaju kod nas su namenjeni Evropskom tržištu i kao takvi se mogu sinhonizovati sa predajnikom postavljenim u Nemačkoj u gradu Mainflingenu blizu Frankfurta čiji signal pokriva radius od oko 1500km.
    Inače model na slici desno je jedan od najlepših modela koje Citizen proizvodi po mom mišljenju. Model iz te linije koji mi se najviše sviđa je namenjen japanskom tržištu i proizvodi se u ograničenoj seriji od 3000 komada godišnje. U pitanju je model:

    PMP56-2933

    CITIZEN Chrono radio controlled-pmp56-2933.jpg

    CITIZEN Chrono radio controlled-pmp56-2933_2.jpg

    Ostali modeli iz ove serije su PMP56-2931 i PMP56-2932.

    Ovi modeli su zaista najlepši, ali što se tiče funkcionalnosti preferiram modele PMP56-2901 i PMP56-2902, jer umesto funkcije hronografa imaju funkciju večitog kalendara koju smatram daleko korisnijom.

    Modeli koji su namenjeni Evropskom tržištu sa preporučenim maloprodajnim cenama slede: AS4020-28E (499€), AS4020-52E (550€), AS4050-51E (650€), AS4050-01E (550€).

    Drugi najlepši Citizen sat po mom mišljenju je:

    PMV65-2242

    CITIZEN Chrono radio controlled-pmv65-2242_1.jpg

    Ovaj model se kao i PMP56-2933 izrađuje u ograničenoj seriji i ono po čemu su oba modela karakteristična je DLC (Diamond Like Carbon) površinski tretman kućišta i narukvice koji onemogućava njihovo grebanje. O ovom satu je pisano i u sledećoj temi.

    U svakom slučaju u pitanju su odlični satovi kod kojih ne možeš pogrešiti. Izgledaju mnogo bolje uživo nego na slikama, i ostavljaju utisak mnogo skupljih i ekskluzivnijih satova.
    Definitivno moja preporuka.


    Pozdrav,
    V.S.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    18.1.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    zdravo ljudi....nisam znao da postoje domacji sajtovi koji se bave ovakvom tematikom ...veoma dobro poznajem citizen satove zato sto sam radio u inostranstvu sa njima...zeleo bih da dodam da radio control na ovim satovima radi svuda u svetu (znam to zato sto menja vreme sam dok prelazim iz jedne vremenske zone u drugu...putovao sam iz baltimora do beograda) radio tornjevi su postavljeni svuda u svetu a za evropu konkretno postoji samo jedan u nemackoj.
    Poslednja ispravka: dragon (18.1.2010. u 6:38) Razlog: oglas postavljen u odgovarajući deo foruma.

  4. #14
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Citat Igor Abramovic kaže: Pregled poruke
    zdravo ljudi....nisam znao da postoje domacji sajtovi koji se bave ovakvom tematikom ...veoma dobro poznajem citizen satove zato sto sam radio u inostranstvu sa njima...zeleo bih da dodam da radio control na ovim satovima radi svuda u svetu (znam to zato sto menja vreme sam dok prelazim iz jedne vremenske zone u drugu...putovao sam iz baltimora do beograda) radio tornjevi su postavljeni svuda u svetu a za evropu konkretno postoji samo jedan u nemackoj.
    Hvala na otkrivenoj dilemi, pomogao si dosta!!!
    Naravno, ovaj sajt se bavi svim satovima. Postavi svoju temu i svi će rado učestvovati sa svojim znanjem.

    Pozdrav i dobro nam došao.......

  5. #15
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Vladane, sat koji sam video Citizen JY0020-64E je moj drugi favorit, kada budem kupovao sat dvoumiću se baš dobro izmeću njih, a razlika u ceni je samo 1.000 RSD


  6. #16
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    vladane, igore abramovicu, hvala na otklonjenim dilemama u vezi sa radio sinhronizacijom! (bas su se stisli ti Japanci, mogli su bar jos jednu antenicu da postave u Evropi. )

    @ igor angeleski - bice to hamletovska dilema, svi ovi satovi izgledaju fenomenalno!

  7. #17
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Po meni je Skyhawk daleko lepsi sat,e sad ukusi se razlikuju i o tome ne vredi raspravljati.

  8. #18
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Rus_PA...prelep je, zbog njega i postoji dvoumica koju cu nadam se resiti uskoro...

    sima hrabri...baš Hamletovska dilema, to me i brine...
    Poslednja ispravka: ANGEL (18.1.2010. u 20:47) Razlog: prepravka

  9. #19
    Novi član
    Član od
    18.1.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    rekoh da ima jedna antena u Shvabiji radio control ne radi na aljasci i na karibima(licno sam proverio) zato sto je u americi najblizi radio toranj u denveru cini mi se
    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    vladane, igore abramovicu, hvala na otklonjenim dilemama u vezi sa radio sinhronizacijom! (bas su se stisli ti Japanci, mogli su bar jos jednu antenicu da postave u Evropi. )

    @ igor angeleski - bice to hamletovska dilema, svi ovi satovi izgledaju fenomenalno!

  10. #20
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Citat Igor Angeleski kaže: Pregled poruke
    Vladane, sat koji sam video Citizen JY0020-64E je moj drugi favorit, kada budem kupovao sat dvoumiću se baš dobro izmeću njih, a razlika u ceni je samo 1.000 RSD
    Uff, stvarno težak izbor, ali neću ništa da komentarišem najbolje je sam da odlučiš. Ipak, zavidim ti, slatke su to muke...

    Pozdrav,
    V.S.

Slične teme

  1. Sector adv 5500 Chrono
    By Kranjcar in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2009., 16:06
  2. sector 750 chrono
    By Djordje in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.10.2009., 11:45
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.8.2009., 15:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •