Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 50
  1. #21
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Da nebi bilo zabune sat radi i kad nije u dometu odašiljača koji služi samo za usklađivanje vremena sata. Na satu imate i prikaze drugih vremenskih zona pa možete prebaciti ručno na njih. Jedino ak se mislite preselit na aljasku gdje je vreme itak uspoteno, na antartik gde je tak svejedno koliko je sati, ili na karibe gdje bu vas bolia ona stvar za vrijeme, onda Vam nebi preporučil taj sat
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  2. #22
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Citat watchmag01 kaže: Pregled poruke
    Da nebi bilo zabune sat radi i kad nije u dometu odašiljača koji služi samo za usklađivanje vremena sata. Na satu imate i prikaze drugih vremenskih zona pa možete prebaciti ručno na njih. Jedino ak se mislite preselit na aljasku gdje je vreme itak uspoteno, na antartik gde je tak svejedno koliko je sati, ili na karibe gdje bu vas bolia ona stvar za vrijeme, onda Vam nebi preporučil taj sat
    Heheehe, hvala na odgovoru....
    Sat je super, mislim jaa...

  3. #23
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Citat watchmag01 kaže: Pregled poruke
    Da nebi bilo zabune sat radi i kad nije u dometu odašiljača koji služi samo za usklađivanje vremena sata. Na satu imate i prikaze drugih vremenskih zona pa možete prebaciti ručno na njih. Jedino ak se mislite preselit na aljasku gdje je vreme itak uspoteno, na antartik gde je tak svejedno koliko je sati, ili na karibe gdje bu vas bolia ona stvar za vrijeme, onda Vam nebi preporučil taj sat
    Kasno sam video ovu temu, ali nisam mogao a da ne prokomentarisem odgovor. Cista desetka! Posebno ovo za Karibe, tamo ti stvarno sat nikako ne treba Bar ne dok je Kastro ziv!

  4. #24
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Sada kada sam poceo da kazem jos i ovo: radio control na ovim satovima radi svuda u svetu bez obzira za koje trziste su radjeni satovi, pod uslovom da hvata signal. Taj signal vrsi sinhronizaciju tacnog vremena. U Evropi postoji samo taj odasiljac u Nemackoj, ali na zalost u Srbiji nema signala.

    Ne znam da li je Angel kupio Citizena, i koliko je zadovoljan.

  5. #25
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Cek bre, ima signala sigurno. Bila je rasprava na tu temu i neko je kacio slike sa mapom Evrope i pokrivenoscu signalom. Bilo je i potvrda od mnogih da signal stize i u Srbiju.
    Inace, jos manje od mesec dana i moj AS4020-36e stize iz Barcelone...ako ne postignem neki dogovor u BG-u Koliko dugo ga cekam...
    Prilog 2227
    Who's your daddy?

  6. #26
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    I ja imam dva Citizen-a sa radio control funkcijom. I moram da potvrdim da u Srbiji nema signala. Bar ga u BG sigurno nema. A proverio sam skoro i kada sam bio u NS-u. Hajde sada, da ne bude da ja nesto gresim sa satom, neka se neko javi ako hvata signal. Voleo bi da nas demantuje.

  7. #27
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15
    Who's your daddy?

  8. #28
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Wlayco, prvo reci jesi li kupio Citizen-a i koja je cena ovde koju dobijas? Inace, Citizen je specifican i ima razlicite cene, recimo licno znam da je u Svedskoj preskup, duplo skuplji nego u Spaniji. A drugo, sto se tice ovog signala, odmah da razjasnimo to nije isti odasiljac. Citizen ima svoju frekvenciju, a Casio svoju, ima i nekih nemackih kucni, oni takodje imaju svoju. Dakle, signala ipak nema u Srbiji, bar ne u BG.

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    I ja mislim da nema radio signal za Citizen satove u Srbiji. Koliko sam video granica je negde u Subotici, ali to je bukvalno najdalja tacka na grafikonu koji su oni obelezili. Verovatno ce u bliskoj buducnosti pojacati signal. Takodje taj signal kod nekih satova automatski podesava tacnost sata u periodu izmedju 2h i 3h nocu. A naravno moze i rucno da se aktivira opcija u bilo kom trenutku.

  10. #30
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: CITIZEN Chrono radio controlled

    Citat patek kaže: Pregled poruke
    Wlayco, prvo reci jesi li kupio Citizen-a i koja je cena ovde koju dobijas? Inace, Citizen je specifican i ima razlicite cene, recimo licno znam da je u Svedskoj preskup, duplo skuplji nego u Spaniji. A drugo, sto se tice ovog signala, odmah da razjasnimo to nije isti odasiljac. Citizen ima svoju frekvenciju, a Casio svoju, ima i nekih nemackih kucni, oni takodje imaju svoju. Dakle, signala ipak nema u Srbiji, bar ne u BG.
    Za ovaj model , AS4020-xx , cena u Spaniji je od 300-350e. Na Citizen Espana sajtu cena je 378e ali u svim radnjama se naravno moze dobiti popust od 10% minimum pa i vise , zavisi od cenjkanja.
    U Beogradu je 400 u radnji ali moze da se nabavi i jeftinije...malo jeftinije...
    Inace, u pravu si , iz nekog razloga u Spaniji i Italiji su mnogo jeftiniji nego u drugim zemljama. U Nemackoj je recimo od 450-500...

    Ja jos nisam kupio sat i iskreno pomalo sam razocaran ako ste stvarno u pravu i ako zaista nema signala...
    Btw. koji je to odasiljac i gde bi mogla da se pogleda mapa pokrivenosti?
    Who's your daddy?

Slične teme

  1. Sector adv 5500 Chrono
    By Kranjcar in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.11.2009., 16:06
  2. sector 750 chrono
    By Djordje in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.10.2009., 11:45
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.8.2009., 15:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •