Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 91
Like Tree162Likes

tema: Omega vs Rolex

Threaded View

  1. #11
    Banned
    Član od
    21.12.2020.
    Poruke
    40
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega vs Rolex

    Pa ja nemam političku težinu da tvrdim da je koaksijal marketing, već sam PRENEO da je to rekao čelnik Omege, evo i izjave koju prenosi Kristijan kog verovatno poznaješ, servisni centar u Londonu, ostavljam link ispod (ako čelnik Omege to tvrdi, zar ja ne smem da to prenesem i zašto sam ja onda napadan)

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Izlaja PR.PNG
Viđeno:	94
Veličina:	26,7 KB
ID:	151101

    Malo više o famoznom koaksijalu, na stranu svi mogući problemi koji su nastajali svih ovih godina sa tim mehanizmom, potenciram sledeće:

    -otisak prsta na ciferu na novom satu

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Otisak prsta.jpg
Viđeno:	105
Veličina:	199,3 KB
ID:	151102

    - ukrašeni samo mostovi i to strane koje se vide, ostatak je kao bazična ETA

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Ebauche.jpg
Viđeno:	90
Veličina:	244,1 KB
ID:	151103

    - datum za mehanizam potpuno preuzet iz ETA (što jagoš kaže omega prepakovani swatch, eto donekle sličnosti sa tvrdnjom)

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Date.jpg
Viđeno:	95
Veličina:	269,6 KB
ID:	151104

    - potpuno patiniralo burence i veoma potrošene opruge na satu starom 18 meseci (adut Omege je inače DLC premaz na tim burencetima, to je kao wow ali eto kako je osetljivo)

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Burence.jpg
Viđeno:	82
Veličina:	233,3 KB
ID:	151105

    - Omega prodaje poseban alat za podešavanje beat rate na koaksijalima, taj alat je oko 350 evra i nije odgovarajući, verovali ili ne

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Beat rate.PNG
Viđeno:	90
Veličina:	14,2 KB
ID:	151106

    Koga zanima šta je sve dalje Kristijan pisao o satu i koliko je bio suv posle tog perioda, koliko je brzo ispao iz tog čuvenog standarda može ovde da vidi i pročita:

    https://watchguy.co.uk/service-omega...-calibre-8500/


    Kolega piksi, naravno da je bolji Submariner pa jer se mroa o tome diskutovati, sat je možda čak i dve klase iznad Omege PO. Mi smo pretpostavljam vodili diskusiju koja se ticala celokupnog doprinosa horologiji, svemu što su ovi napravili, nismo vodili diskusiju Submariner vs Omega PO, jer je tu malo je reći očigledno šta je bolje
    Poslednja ispravka: Mali tigrillo (23.12.2020. u 16:50)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •