Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 83
Like Tree40Likes

tema: Pomoć pri izboru

  1. #61
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Pozdrav i dobrodošao na forum.

    Što se tiče ovog statusa pošiljke, to ume da se desi jer neke poštanske službe registruju samo pojedine etape u putovanju. Na primer, moguće je da je tvoja pošiljka u skladištu nekog aerodroma, naročito ako je potrebno više letova da bi stigla do beogradskog aerodroma, odnosno carine. Ume da se desi da ako npr. poručiš nešto iz Kine, vazdušna pošta ide trasom koju opisujem sledećim obrascem: Kineski grad 1 - Kineski grad 2 - Kineski grad 3 (koji ima direktnu vezu sa Evropom) - Evropski grad 1 - Beograd.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #62
    Novi član
    Član od
    19.2.2018.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Hvala, sad mi je jasnije. Skeptican sam nisam imao iskustva u kupovini sa istocnih trzista. Verovatno cu biti mirniji kad ga ugledam negde gde mogu da ga pratim, pa makar i potrajalo duze. Ali nestrpljenje je prisutno, svakako. Verujem da svi to vec znate

  3. #63
    Novi član
    Član od
    22.2.2018.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Pozdrav svima na forumu. Registrovao sam se kako bih se posavetovao sa iskusnijima oko kupovine sata pošto sam nemam puno iksustva po tom pitanju. Ugledao sam ovu temu, pa rekoh da ne otvaram bez potrebe novu kada već ova postoji. Suzio sam svoj izbor na neka tri-četiri sata, ali nisam iskreno siguran koji da uzmem.

    https://bomar.rs/zeppelin-100-jahre-zeppelin-7644-2
    https://bomar.rs/citizen-sport-ca4210-16e
    https://bomar.rs/swiss-military-chto...ic-6-430804001
    FESTINA F16975/3 - FESTINA - Brendovi - najbolje cene - satovi prodaja

    Kod drugara sam video ovaj Festina sat ili baš sličan njemu i dopao mi se njegov izgled. On je zadovoljan sa njim, a ja dok sam razgledao zapazio sam još neke pa sada nisam siguran koji mi je najbolja opcija. Od ovih me najviše privlači ovaj treći i uživo mi je delovao jako lepo. Sa druge strane, ni ostali modeli nisu daleko, pa ne mogu da se odlučim. Prednost sam dao kožnim narukvicama pošto mi lepše izgledaju, a za početak ne bih išao preko nekih 25-26k RSD. Ako neko ima bolji predlog od ova četiri...


    Hvala unapred.:-)

    P.S. Linkove od ovog Bomara sam stavio jer sam u toj radnji video satove, a Festinu nemaju. Nisam tražio po stranim sajtovima.

  4. #64
    Stariji član
    Član od
    19.7.2013.
    Poruke
    1.107
    Lajkovi
    9072
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    Predlozi za kupovinu sata do 200 EUR

    Pogledaj ove dve teme mozda nadjes nesto zanimljivo
    Ko hoce nadje nacin, a ko nece nadje izgovor

  5. #65
    Novi član
    Član od
    19.2.2018.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Evo malu update, sto se tice moje porudzbine, cisto ako nekog zanima kako su stvari funkcionisale u mom slucaju. Naime, sat je porucen 11.2., posle nedelju dana 18.2 dobijem mail od Creationa da je sat shipped i daju mi tracking broj koji je ukazivao da je poslat preko Singpost-a, medjutim sata nigde. 27.2 izgubim vec strpljenje i kontaktiram Singpost, gde mi oni kazu da po tom broju nemaju posiljku nigde u sistemu i da ako imam dostavim im dokument o predaji posiljke kuriru, koji ja naravno nemam. Kontaktiram Creation sa molbom da mi dostave taj dokument, ali od njih dobijem samo uveravanje da ce sat stici i da ne brinem. Sve se ovo desava 27. i 28. 2. Bar odgovaraju na mailove brzo ako nista drugo.
    1.3. mi se javi neko iz Singposta da je moja posiljka primljena ujutro i da je na putu direktno za Beograd i da ce stici za otprilike 8-14 radnih dana. Danas 12ti dan vec me hvatala panika da opet nesto ne valja, refresujem sto puta dnevno sajt poste, pa pocnem da smisljam mail Singpostu, kad ono sat na carini od pre jedno sat vremena. Sad vec razmisljam zakacice me vikend, nema ga do ponedeljka, tj. ako prodjem bez carine

  6. #66
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Nećeš proći bez carine.Džaba se nadaš.
    Omega rules !!!

  7. #67
    Mlađi član Avatar korisnika Пресретач
    Član od
    26.10.2017.
    Poruke
    65
    Lajkovi
    403
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Citat zexcrazy kaže: Pregled poruke
    Evo malu update, sto se tice moje porudzbine, cisto ako nekog zanima kako su stvari funkcionisale u mom slucaju. Naime, sat je porucen 11.2., posle nedelju dana 18.2 dobijem mail od Creationa da je sat shipped i daju mi tracking broj koji je ukazivao da je poslat preko Singpost-a, medjutim sata nigde. 27.2 izgubim vec strpljenje i kontaktiram Singpost, gde mi oni kazu da po tom broju nemaju posiljku nigde u sistemu i da ako imam dostavim im dokument o predaji posiljke kuriru, koji ja naravno nemam. Kontaktiram Creation sa molbom da mi dostave taj dokument, ali od njih dobijem samo uveravanje da ce sat stici i da ne brinem. Sve se ovo desava 27. i 28. 2. Bar odgovaraju na mailove brzo ako nista drugo.
    1.3. mi se javi neko iz Singposta da je moja posiljka primljena ujutro i da je na putu direktno za Beograd i da ce stici za otprilike 8-14 radnih dana. Danas 12ti dan vec me hvatala panika da opet nesto ne valja, refresujem sto puta dnevno sajt poste, pa pocnem da smisljam mail Singpostu, kad ono sat na carini od pre jedno sat vremena. Sad vec razmisljam zakacice me vikend, nema ga do ponedeljka, tj. ako prodjem bez carine
    Ти баш чекаш ја поручио 20.2., послали га тек 6.3. стиго 13.3. Исто сам контактирао Сингпост.
    14 дана од нарџбе док пошиљка није кренула за Србију.

  8. #68
    Novi član
    Član od
    19.2.2018.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    I kako si prosao sa carinom?

  9. #69
    Novi član
    Član od
    19.2.2018.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Ako moze mala pomoc od nekoga ko je imao iskustva sa carinom. Kao sto sam napisao od petka ujutro mi stoji status Za carinu, bez ikakvih daljih promena. Pa, da li da cekam i dalje ili sta?
    Priložene slike Priložene slike Pomoć pri izboru-screenshot_2018-03-20-14-12-56.png  

  10. #70
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Pomoć pri izboru

    Cekaj,
    meni je poslednji put kad sam porucivao, pre jedno dve tri nedelje stajao na carini 7 dana.

    Nista neuobicajeno.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •