Strana 1 od 79 123451151 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 781
Like Tree513Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

  1. #1
    Mlađi član Avatar korisnika zdragana
    Član od
    20.4.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    71
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR

    S obzirom da se ovakva i slična pitanja sve češće postavljaju na forumu, ovo bi bila još jedna od serijal tema u kojima bi se raspravljalo isključivo o predlozima za kupovinu sata u određenom rangu cene.

    Konkretno u ovom slučaju bismo diskutovali i davali sugestije za satove
    čija cena iznosi oko 300 EUR!


    ***

    Mozda ce ovo pitanje po malo zvucati glupavo i banalno ali sta da se radi. Ne razumen se do detalja u satove. :silly:

    Htela bih pomoc po pitanju kupovine muskog sata koji sam htela da poklonim decku, a izdvojila sam za to sumu od 300 EUR.

    Ne bih mu kupovala Fosil, Festinu, Casio, Citizen... i slicne marke. Interesuju me neki sa boljim mehanizmom automatskim. Ako je marka manje poznata, a extra kvalitetan mehanizam i kuciste jos bolje.

    Nadam se vasoj pomoci i savetima!
    Pozrdav svima!
    Poslednja ispravka: Shmizla (3.3.2014. u 15:13) Razlog: Dodat uvodni deo teme
    Kisses!

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Muski sat za poklon cene do 300 eur

    Zdragana, relativno skoro sam odgovarao na slicno pitanje na elitesecurity forumu ( http://www.elitemadzone.org/p1910242 ), ali u slucaju da tamo nisi uclanjena sledi odgovor:

    Pre nego sto krenem sa odgovorom samo da konstatujem da Citizen definitnivno ne pripada listi koju si navela jer ne zasluzuje da bude uporedjivan sa losijim brendovima.

    Naime ono što bih ti ja preporučio, iz sopstvenog iskustva i iskustva drugih zaljubljenika u satove je da izabereš neki sat jednog od sledećih proizvođača: Seiko, Citizen, Orient, Vostok-Europe, Ollech & Wajs...

    Ima ih još ali sam izdvojio najzanimljivije, no krenimo redom:

    Seiko i Citizen nije potrebno dodatno komentarisati jer su manje više svima poznati, odličan kvalitet, odlična cena, veliki izbor modela.

    Orient, takođe japanski proizvođač koji ugrađuje sopstvene mehanizme, ima odličan odnos kvaliet/cena, čiji model lično posedujem i kojim sam zaista prezadovoljan. Imaju manji izbor modela od prethodna dva proizvođača ali ipak imaju za svakog ponešto.

    Vostok-Europe je ruski proizvođač satova koji ugrađuje odlične mehanizme ruskog proizvođača Vostok (nisu ista firma) i imaju jako zanimljiv i originalan dizajn.

    Ollech & Wajs je manje poznati švajcarski proizvođač satova koji ugrađuje ETA mehanizme i ima zaista korektne cene automatskih satova.

    On-line prodavnice koje ti preporučujem za kupovinu ovih satova su:

    Seiko,Citizen i Orient: http://www.discountwatchstore.com/ ; http://www.longislandwatch.com/ ; http://www.higuchi-inc.com/index-e.html
    Vostok-Europe: http://www.vostok-watches.com/
    Ollech & Wajs: http://www.gnomonwatches.com/Ollech&Wajs.htm

    U slucaju da ti je potreban jos neki savet u vezi samog procesa kupovine preko Interneta nemoj oklevati da me pitas.

    Veliki pozdrav.

  3. #3
    Mlađi član Avatar korisnika zdragana
    Član od
    20.4.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    71
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Muski sat za poklon cene do 300 eur

    Vladane, hvala puno na pomoci i savetima.

    Pretrazivala sam po netu i od prilike se zainteresovala za jedan Orient sat, model - Orient Semi Skeleton Power Reserve Sport Automatic Watch CFT00001B. Cena preko neta je 392$. Da li je OK???

    Pohvalicu se ako ga budem pazarila! B)
    Kisses!

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Muski sat za poklon cene do 300 eur

    Naravno nema na cemu, i drugi put.
    Sto se tice tog sata prosto ne mogu da verujem, posto si odabrala sat koji licno posedujem i koji sam kupio pre skoro 3 meseca. Sat je stvarno odlican i vredi svaku paru! Ima safirno staklo, pa cak i safirno dno i odlican automatski mehanizam. Izuzetno je precizan (duplo precicniji od Hamiltona kojeg sam duplo skuplje platio) i zaista je prelep, tako da privlaci paznju kada god ga nosim.

    U svakom slucaju ga preporucujem i veruj mi da neces pogresiti ako ga kupis. Znam da ces probiti budzet koji si planirala za kupovinu, ali veruj mi decko ce ti biti zauvek zahvalan

    Pozdrav.

  5. #5
    Novi član Avatar korisnika diamond
    Član od
    11.12.2009.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Preporuka za elegantan muski sat do 300 EUR

    Jel može neka preporuka za elegantan muški sat koji ide uz odelo (strogo poslovna varijanta)?
    Bilo bi dobro da je quartz, safirno staklo, metalna narukvica (nije obavezno), ne veći od 42mm, da ima sat, dan, datum, bez hronografa je poželjno i sa arapskim brojevima. Naravno i da je sat pristupačan da može da se kupi kod nas ili makar naruči bez previše komplikacija. Gledao sam Tissot, Certine...sve bezveze, modni satovi ne dolaze u obzir.
    Hvala

  6. #6
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za elegantan muski sat do 300 EUR

    Daj nam neku sliku sata koji je tebi simpatičan?
    Ovako si nabrojao dva dobra brenda koji su ti bezveze ali nam nisi pokazao šta ti se sviđa? Zato ne dobijaš nikakav odgovor!
    Elegantan muški sat sa safirnim staklom, a da je kvarc, hmmmm na pamet mi pada samo Candino satovi.
    Pitanje, zašto baš kvarc?

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Preporuka za elegantan muski sat do 300 EUR

    Ne znam šta ti je bez veze kod Tissota i Certine jer sve što si nabrojao kao specifikacije koje treba da taj sat ima,postoji kod ova 2 brenda!!!

  8. #8
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Preporuka za elegantan muski sat do 300 EUR

    Ja bi ti preporucio nesto ovako http://www.vitanov.rs/shop/satovi/product.php?productid=1677
    Nema doduse ni safirno staklo niti je quartz al zato ima i dan i datum i odlican je sat vrlo lepo izgleda na ruci i naravno ulazi u tvoj budzet.

  9. #9
    Novi član Avatar korisnika diamond
    Član od
    11.12.2009.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za elegantan muski sat do 300 EUR

    Evo nešto ovako mi izgleda O.K. http://www.tissot.ch/?mod_collection..._410_22_037_00
    Inače jako mi se sviđa U-Boat i ne znam zbog čega ih uopšte nema na ovom sajtu.

  10. #10
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Preporuka za elegantan muski sat do 300 EUR

    U-Boat mora malo jos da se potrudi, da bi bio na ovom sajtu

    inace ovaj Tissot ti je odlican i bas je lep sat za odelo, posto si tako i trazio. Odlican je i predlog koji ti je dao Sub, ali sat malo vise vuce na sportsku verziju. Pogledaj jos i Citizen, imaju mnogo modela koji zadovoljavaju tvoje zahteve

Strana 1 od 79 123451151 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Cene breitling satova kod nas?
    By Wildboar in forum Breitling
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.8.2021., 18:39
  2. Cene ROLEX satova u Srbiji
    By sub in forum Rolex
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.5.2021., 22:29
  3. Muski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.12.2009., 5:42
  4. Perseo + poklon
    By milanbalog71 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 6.3.2009., 15:41

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •