Strana 6 od 60 PrvaPrva ... 23456789101656 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 592
Like Tree3307Likes

tema: Iggy Tee Space Age Kolekcija

  1. #51
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Za "Big Blue" je dan BIG
    iggy tee likes this.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  2. #52
    Stariji član
    Član od
    2.10.2011.
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2390
    Reputacioni uticaj
    69

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Iggy prelep je veliki plavac odaj nam tajnu da li si išao u "Identico" da ga kupiš?
    iggy tee likes this.

  3. #53
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Pravi kolekcionar ne kupuje satove u radnji!!!! ajd u antikvarnici i moze ali u radnji NIKADA!!!

    Za mene ti satovi iz Fancy prodavnica u koje nije ulozeno ni malo truda , samo puno love , nemaju ama bas nikakvu vrednost osim materijalne, pa ljudi pokazuju ko ima vise love,
    to mi je kao turbo folk.
    Poslednja ispravka: iggy tee (11.5.2012. u 7:34)
    esdy_11192, bt321 and bajker71 like this.

  4. #54
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Iggy nisi u pravu.videli smo tvoju kolekciju i stvarno je predivna ali to je ono sto ti volis.medju najjacim kolekcionarima na ceni su ocuvani satovi sa orginalnom kutijom i papirima i racunom sa potpisom prodavca.ako neko kupi sat za brdo para da ga nosi i ostavi unucima to nikako nije turbo folk.ne volim nikakvu iskljucivost.ne vidim razlog da coveka koji kupi nov sat svrstavamo u neku pogrdnu kategoriju.

  5. #55
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Jay Leno je jedan od najvecih kolekcionara automobila na svetu i u svojoj garazi ima puno starih restauriranih modela,koji imaju neprocenjivu vrednost.Ali... Isto tako ima i nove automobile koje je kupovao. Da li to umanjuje njegovu strast prema automobilima? Mislim da ne.
    Pretpostavljam da je tako i kod kolekcionara satova. Zasto ne kupiti nov sat,bez obzira sto neko ima stare i vredne satove,nabavljene samo vlasniku znanim putevima.

    Jay Leno's Garage

  6. #56
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Delimicno se slazem ,
    ali sam dizajn vecine modernih satova koji sljaste ko ludi , pogotovo kada se na njima pomesa srebro i zlato , mene podseca na turbo folk , cast izuzecima kojih ima hvala bogu jos uvek, a i tesko da ce bilo koji sat novije proizvodnje uspeti da dozivi da ga unuci nose , jer svet je postao tesko potrosacko drustvo , takodje , nista fascinantno za mene nema u tome kada neko slika sat cije slike na netu postoje u hiljadama primeraka pa nam ga predstavlja, odnosno predstavlja koliko ima debeo novcanik!!!
    I tu sam vrlo iskljuciv , dakle za mene se nemeri Strast kolektovanja satova , za koje mora covek dobro da se pomuci da ih nadje , debljinom novcanika...
    emerson, bajker71 and bajker01 like this.

  7. #57
    Član Avatar korisnika iggy tee
    Član od
    31.1.2012.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    338
    Lajkovi
    2813
    Reputacioni uticaj
    92

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Nego , da se vratimo starim dobrim .....
    evo jos jednog bisera Seiko dx 23 jewels Cut Glass sa 3d deep blue sea ciferom, primerak iz 1974 godine
    Iggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1057.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1058.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1061.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1063.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1064.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1065.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1066.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1070.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1072.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1074.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1076.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1077.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1080.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1087b.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1090.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1092.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1097.jpgIggy Tee Space Age Kolekcija-dscn1101.jpg

  8. #58
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    ^ kakva boja cifera na ovom DX-u!

    edit:

    Citat iggy tee kaže:
    Delimicno se slazem...
    i ja se delimicno slazem jer, u krajnjoj liniji, i ovi nasi ljubljeni retki stari satovi nekada su bili novi, a neretko i oni informatori o debljini novcanika. a s druge strane, potpuno se slazem s iggyjem da je danas sve instant, postoji hiperprodukcija svega - od stvari do emocija, i vise se nista ne pravi s idejom da treba da traje duze nego sto predvidja garantni rok. sve se pravi u milionskim tirazima, a kod satova vidim da postoji tendencija stancovanja limitiranih serija, ne bi li nam zamazali oci...
    Poslednja ispravka: sima hrabri (11.5.2012. u 11:34)
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  9. #59
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Pre par dana jedan nas clan je predstavio odlican longines i to nov.nisam stekao utisak da zeli danam predstavi debljinu svog novcanika vec da je odusevljen satom.e sad da li ce ovi novi satovi docekati nase unuke zavisi od dosta stvari,neki hoce neki nece.tvoki satovi tvoja strast al vodi racuna da ne potcenjujes druge ljubitelje satova.ti volis to neko nesto drugo.ako covek ne zna da popravlja sat ne znaci da nije kolekcionar ili ljubitelj satova.realno ni tvoji satovi nisu docekali unuke vec su sastavlkani iz vise komada.

  10. #60
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Iggy Tee Space Age Kolekcija

    Citat iggy tee kaže: Pregled poruke
    Nego , da se vratimo starim dobrim .....
    evo jos jednog bisera Seiko dx 23 jewels Cut Glass sa 3d deep blue sea ciferom, primerak iz 1974 godine
    Prelep sat sa neverovatnom bojom cifera.
    Ja najčešće ovakvu boju zovem "Subaru plava" (asocijacija na Ferrari crvenu), i ovom satu odlično stoji, a mislim da bi i on odlično pristajao ovom automobilu:

    Iggy Tee Space Age Kolekcija-subaru-impreza_wrx_sti_2006.jpg

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    i ja se delimicno slazem jer, u krajnjoj liniji, i ovi nasi ljubljeni retki stari satovi nekada su bili novi, a neretko i oni informatori o debljini novcanika. a s druge strane, potpuno se slazem s iggyjem da je danas sve instant, postoji hiperprodukcija svega - od stvari do emocija, i vise se nista ne pravi s idejom da treba da traje duze nego sto predvidja garantni rok. sve se pravi u milionskim tirazima, a kod satova vidim da postoji tendencija stancovanja limitiranih serija, ne bi li nam zamazali oci...
    Mislim da je naš drug Sima dao najbolji komentar na ovu temu. Mislim da ne bismo trebali da širimo raspravu o ovome u Iggy-jevoj temi, osim ako on ne odobri.

    Pozdrav.
    iggy tee likes this.

Slične teme

  1. Kolekcija by Lastor ;)
    By Lastor in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 154
    Poslednja poruka: 20.9.2014., 7:05
  2. Aleksa - kolekcija
    By AleksaM in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 15.2.2012., 14:15
  3. Refresh - ova kolekcija
    By Refresh in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.10.2011., 9:09
  4. supercaliber - kolekcija
    By supercaliber in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 18.10.2011., 8:41

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •