Citat doberman kaže: Pregled poruke
Momci hvala lepo na ovako icrpnim objasnjenjima oko vojno-tehnicke istorije SSSR-a. Vidim da je nivo znanja na kom bi vam i Lazanski pozavideo
Zbog prirode posla nije mi bas strana ta tematika ali nebitno sad.

Ali da se vratimo na temu satova.

Sto se tice kupovine naravno da gledam da za ulozeno dobijem sto vise kao i svi.

Satove kupujem za sebe a ne za dalju trgovinu, nemam mnogo satova nekih 7 modela, i nikad ni jedan nisam prodao pa cak ni neke jeftine modele tipa Q&Q kopije G-Shock sata.

Moj svakodnevni pratilac u casual varijanti je Citizen Nighthawk.

Casio jednostavno nije moja prica, to je kao kad kupujete automobil pa hocete sve za neku normalnu svotu pa kupite OPEL..

Treba mi veliki i masivan sat za ove letnje dane u kom mogu ja da uzivam za sebe, a nije mi problem izneti veliki sat jer sam onako da kazem krupan. A posto mi je puno para sad neki dobar Breitling na kaucuku trazeci nesto slicno za oko mi je zapao Vostok Europe.
Posto je relativno mlad brend hteo sam da saznam malo vise o kvalitetu izrade i koju sugestiju u vidu slicnih modela (slicnih izradom i velicinom min 48mm precnika) za priblizno istu cenu.
Znaci ima nas jos krupnih ovde na forumu Samo napred, neces pogresiti u odabiru. I pusti neku sliku da vidimo kako cuci na ruci.

p.s. Citizen je vrh