Strana 47 od 127 PrvaPrva ... 374344454647484950515797 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 461 do 470 od ukupno 1265
Like Tree825Likes

tema: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

  1. #461
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    KureNS, znam ja kako to funkcioniše (bavio sam se nekada sprečavanjem prevara s karticama) i nije baš tako odnosno nema prodaje potraživanja, ali to sad nije ni bitno, da ne idemo u način funkcionisanja kartičarskih kuća i sl. Nego nisam znao da je Sense promenio "samo keš" politiku

    @VladanP, ima naravno i toga. Ustvari, to je preovlađujući razlog neprihvatanja plaćanja karticom. Samo, pošto je ovde bila priča da u BG može, a van BG ne, meni su prvo neke druge stvari pale na pamet.
    Poslednja ispravka: araphel (7.1.2015. u 12:44)

  2. #462
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Kao npr. da su kupovine izvan Bg. sumnjive?
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #463
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Ma da. Realno. Karticom na potpis može da te zezne ko god hoće, karticom sa pinom malko teže jer mora da ima i pin. Ali opet, može da te zezne gde i kad god hoće. Što veća sredina, to više rizika, a to je upravo suprotno logici koju se čini da ovde imamo.

    Ima dosta trgovaca koji jednostavno odbijaju prodaju na kartice ne samo zbog pdv, nego i zbog toga što kartičarska kuća uzima procenat na svaku transakciju njenom karticom, ali to je već druga priča.

  4. #464
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Longines (stari)

    Pozdrav, nov sam ovde, pa sam hteo da se raspitam, oduvek sam voleo satove, trenutno imam Fossil Decker Silicone, tj. ne bas moj, od brata rodjenog je, ali ga delimo, ja sam razmisljao uzeti neki da ne pozajmljujem od njega, jer je stvarno sat prelep i slaze se uz svaki outfit, ali je pri tome moderan i nije toliko luksuzan, pa sam ja razmisljao da uzmem neki luksuzni stariji, koji bih nosio samo uz npr. kosulje, dzempere, bluze i slicno, dok bi mi Fossil sluzio za malo drugu varijantu, tipa duks i slicno, tako da uvek imam jedan slobodan sat. Gledao sam neke Fossil koji su napravljeni tako sa providnim mehanizmom i koznom narukvicom da daju izgled kao vintage, u pitanju je Fossil Twist, ali polovnog nigde ne mogu naci, tj. nas'o sam par, ali nije to to, jer trazim crnog. Video sam Longines stare satove, koji su stvarno prelepi i luksuzni, a i cena im nije preterana, solidan moze za 120-30 evra da se nadje, svako garantuje za originalnost, a i proverivao sam kodove nekih, sad me zanima da li su oni stvarno original i kako da su tol'ko jefitni, dok noviji kostaju po par hiljada evra, a po mojoj nekoj logici sve sto je stariji to mu se cena povecava, zanima me kakva su vasa iskustva sa tim starijim Longines satovima, gledao sam i na kupujemprodajem i ovde, cene su slicne. Pozdrav svima i srecan vam Bozic!

  5. #465
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Dobro dosao na forum.

    Cene starih satova su takve kakve su i njih diktira trziste. Inace ta logika sto je sat stariji cena mu je veca ne pije vodu. Stariji satovi postizu vece cene u retkim slucajevima, odnosno kada su u pitanju neki popularni i cenjeni modeli, svi ostali su uglavnom relativno povoljni.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #466
    Novi član
    Član od
    10.8.2012.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Sta mislite o ovom satu jel original ili fake Nakit, satovi i dragocenosti : Seiko SNAE67 - ID 18395135 - Kupujem Prodajem
    Po ceni skoro upola jeftiniji s obzirom da je iz USA mozda.....

  7. #467
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Uz rizik da ispadnem podvojena ličnost zbog mojih današnjih protest-Kalimero-nepravda postova, preporučujem ti da cenu tog sata (tj. te serije SNAE) pogledaš u Sense shopu, gde za par hiljada dinara više od dinarske protivvrednosti 250€ (koliko je cena sata sa KP) dobijaš isti taj sat na čeličnoj narukvici i dve godine garancije.

    EDIT: Tek sad vidim da je kućište sata čije si slike postovao premazano PVD premazom. Ako ti je to bitna stavka onda da izrazim svoje mišljenje da je sat koji se prodaje na KP orginal.
    Poslednja ispravka: KureNS (7.1.2015. u 21:59)
    VLADAN P likes this.

  8. #468
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    Dobro dosao na forum.

    Cene starih satova su takve kakve su i njih diktira trziste. Inace ta logika sto je sat stariji cena mu je veca ne pije vodu. Stariji satovi postizu vece cene u retkim slucajevima, odnosno kada su u pitanju neki popularni i cenjeni modeli, svi ostali su uglavnom relativno povoljni.
    A da li mislis da je vecina tih satova original? I je l' mozes da mi kazes je l' ima neki Longines koji ima velicinu vecu od 44mm? Sve sto sam video do sad su premali, mislim meni.

  9. #469
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Ne znam da li su svi satovi na oglasima original, ne znam ja sve oglase napamet.

    Mislim da je jako tesko pronaci neki stari Longines a da ima precnik veci od 44mm, zapravo ne samo Longi, retko koji proizvodjac je ranijih godina pravio satove te velicine.
    nokru likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #470
    Novi član
    Član od
    9.1.2015.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Pozdrav svima,evo resih i ja da se obratim za savet od iskusnijih. u poslednje vreme sam dosta čitao,tražio,upoređivao i mislim da sam našao pravi sat za mene seiko SSB071P1.Ovo mi je prvi sat i nadam se da ćete mi dati neki savet barem što se tiče mehanizma,pošto se ne razumem toliko,u Vitanov radnji su mi rekli da je to novi model pa valjda zato nisam mogao da nadjem da ste pisali o njemu,inače krenuo sam da kupim sndc89p2 ako su mi rekli da ću čekati par meseci da se naruci i onda sam ugledao ovaj i desila se ljubav na prvi pogled... inače nema potrebe da hvalim forum jel ste stvarno najbolji,savršen za svakog ko i malo voli satove,mnogo toga sam naucio, hvala vam...
    Poslednja ispravka: RUS (9.1.2015. u 19:41) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu
    bokanegra likes this.

Slične teme

  1. Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini
    By Zenith in forum Fotografije satova
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 7.9.2012., 17:35
  2. RESIDENCE satovi - Pomoć!
    By bezbi in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.7.2012., 21:14
  3. Pomoc pri kupovini
    By El Gnu in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.5.2012., 17:32
  4. Tissot satovi - pomoć pri izboru ?
    By div in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 3.2.2012., 17:51
  5. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •