Strana 42 od 127 PrvaPrva ... 323839404142434445465292 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 411 do 420 od ukupno 1265
Like Tree825Likes

tema: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

  1. #411
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Imao sam ja Mudmana, po meni jedan od boljih i lepsih G Shock modela. G je klasa za sebe, tu nema greske, treba samo izabrati model koji ti se svidja.

    Jedino pogledaj to sto taj konkretno model ima negativni displej sa crvenim brojevima, pa je u nekim slucajevima citljivost manja nego kod obicnog displeja. Meni licno to ne smeta, ali ima nas raznih.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #412
    Mlađi član Avatar korisnika Boskovic
    Član od
    21.9.2014.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    129
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    Imao sam ja Mudmana, po meni jedan od boljih i lepsih G Shock modela. G je klasa za sebe, tu nema greske, treba samo izabrati model koji ti se svidja

    Jedino pogledaj to sto taj konkretno model ima negativni displej sa crvenim brojevima, pa je u nekim slucajevima citljivost manja nego kod obicnog displeja. Meni licno to ne smeta, ali ima nas raznih.
    RUS, hvala na brzom odgovoru, ovaj model je sa negativ displejom ali ni meni ne smeta to, cak mi je i lepsi takav, ali ima nas raznih

  3. #413
    Novi član
    Član od
    20.10.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom pomoc za kupovinu sata

    Pozdrav forumasima, moze li mi neko iskusan pomoci oko kupovine sata, naime namjeravam da kupim sat ali mi prodavacica rece da je sat bio poplavljen i da je servisiran ali daju garanciju. U pitanju je esprit-ov sat sa metalnim kucistem i narukvicom od nehrdjajucog metala a na poklopcu je naznacen pritisak 10 bara, i cijena im je spustena. Pa me interesuje koliko je pametno uzeti takav jedan sat, postoji li mogucnost da je ostecen mehanizam ili zahrdjo. Unapred zahvalan.

  4. #414
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: pomoc za kupovinu sata

    Pozdrav Miloše i dobro nam došao!
    Ja se ne bih usudio da uzmem poplavljen sat osim ako je baš na jako velikom popustu. Sat od 100m t.j. 10 bara je na granici - može se kvasiti ali nije preporučljivo da bude duže vreme potopljen. Verovatno ga je njihov serviser otvorio i procenio da nije bilo oštećenja ali ti to nikad nećeš saznati. Takođe - verovatno nećeš dobiti garanciju (što je možda i u redu) ali svakako nemoj očekivati navedenih 10 bara ubuduće.

    Kratko - ja bih izbegao i gledao Citizen/Casio/Festina/Seiko za sličan novac.
    No time to lose

  5. #415
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Napisao je da daju garanciju.

    Ako daju i svidja ti se, uzmi. Opet, uglavnom ti ne bih preporucio Esprit, posto modni satovi nisu bas poznati po kvalitetu.

    Opet, ti nosis sat i odluka je na tebi. Kako god, srecno sa kupovinom i zapamti da, koji god sat nosis, 100 m WR ne znaci da mozes da zaronis do 100 metara, vec najvise neko lagano plivanje.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #416
    Novi član
    Član od
    20.10.2014.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Da, kao sto sam i napisao daju garanciju od godinu dana, a pitao sam je i kaze da su i prije davali tu garanciju dok nisu servisirani samo sto im je sada cijena 50% jeftinija. Samo sto mi se cini da je to malo skakljivo pitanje za kupovinu takvog neceg pa sam htio da cujem prijedloge drugih.

  7. #417
    Novi član
    Član od
    22.10.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Potraga za jednim modelom TIMEX casovnika, neznam oznaku ali imam fotografiju,..

    Ko zna nesto o ovom modelu ili gde moze da se pronadje,...bicu mu zahvalan. Pozdrav!
    Priložene slike Priložene slike Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini-timex-perpetual-indiglo_48892.jpg  

  8. #418
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Potraga za jednim modelom TIMEX casovnika, neznam oznaku ali imam fotografiju,..

    Misel
    Taj konkretno model teško da ćeš negde naći.
    Pod tim imenom -timex indiglo perpetual calendar- sada se prodaje nešto drugačiji model i možeš ga pronaći ovde-Berić, Satovi i nakit - Galerija i prodaja satova i nakita, Novi Sad i Beograd, Srbija
    Postoji u više boja.

    O tom koji si ti postavio nešto možeš pročitati ovde- Expressions of Life: Timex - Perpetual Calendar






    Poslednja ispravka: VLADAN P (27.10.2014. u 19:02)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #419
    Član Avatar korisnika tihomirov
    Član od
    30.10.2014.
    Poruke
    385
    Lajkovi
    2818
    Reputacioni uticaj
    188

    Određen forumom Ernst Mitschele uhren

    Zanima me zna li netko za satove Ernst Mitschele ili možda gdje se mogu kupiti? Možda netko i ima neki njihov model? Ja imam jedan vintage sat i mislim da je on njihov proizvod.

  10. #420
    Novi član
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ernst Mitschele uhren

    Pozdrav svima,
    Hteo bih da kupim sat za svakodnevnu upotrebu, i ciljam sat sa gumenom narukvicom.Za oko mi je zapao model ck Calvin Klein Men's Drive Watch zbog jednostavnosti i cene..Interesuju me misljenja strucnjaka u vezi kvaliteta ovog sata, a i eventualne preporuke za slicne satove sa gumenom narukvicom ukoliko imate nesto na umu sto ima bolji odnos cena/kvalitet.Unapred hvala
    Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini-ck.jpg
    P.S. Cisto uz ovaj post da predlozim ljudima koji su upuceniji da eventualno otvore temu gde ce se predstaviti modeli satova sa gumenim narukvicama, posto mislim da takva tema ne postoji na forumu, a smatram da bi bila korisna, samim tim sto su to satovi koji se koriste svakodnevno..

Slične teme

  1. Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini
    By Zenith in forum Fotografije satova
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 7.9.2012., 17:35
  2. RESIDENCE satovi - Pomoć!
    By bezbi in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.7.2012., 21:14
  3. Pomoc pri kupovini
    By El Gnu in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.5.2012., 17:32
  4. Tissot satovi - pomoć pri izboru ?
    By div in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 3.2.2012., 17:51
  5. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •