Primetio sam da je veliki broj tema gde nam se ljudi javljaju o tome koji sat da kupe...Pa mi je pala jedna ideja koja ce,nadam se biti vam,zanimljiva.
Satovi ce biti podeljeni u 3 grupe.
Svaka grupa ce obuhvatati po 5 satova.
Prva grupa ce biti satovi do 16.000 rsd.
Druga grupa ce biti satovi od 17.000 do 30.000 rsd.
Treca grupa ce biti satovi od 31.000 do 40.000 rsd.

Cilj ove teme je da pomognemo,pre svega,gostima na nasem forumu da odaberu sat koji ce im biti dobar a i da saznamo nesto o medjusobnim ukusima.Dakle,odredjena edukacija ali i zabava.
Nisam hteo da idem preko 40.000 din jer smatram da i znatno ispod te cifre moze da se nadje sjajan,sjajan sat.
Dakle,ovde ce biti satovi rasporedjeni u 3 grupe i stavljamo satove za koje mislimo da za taj novac predstavljaju sjanu investiciju.Kriterijum je samo cena koje sam gore naveo.Da li je kvarc,eco-drive ili automatik,nije bitno...Bitno je da ih prosecan gradjanin u nasoj zemlji moze priustiti!
Moja prva grupa.
Casio EF-539D-1A
Casio MDV-106D-1A1
BPM Satovi & Nakit. Candino muški satovi Casual kolekcija-C4366/3
Watch is Watch satovi, prodavnica satova
Amazon.com: Orient Men's CEM65001B 'Black Mako' Automatic Dive Watch: Orient: Watches

Moja druga grupa.
Seiko SGG731P1
Seiko SKX007J
Seiko SKX779K BLACK MONSTER
Citizen BJ7019-54E NIGHTHAWK
Seiko SKZ211K1

Moja treca grupa.
BPM Satovi & Nakit. Festina muški satovi Chrono Bike kolekcija-F16542/3
BPM Satovi & Nakit. Candino muški satovi Sport kolekcija-C4429/E
Citizen BL5250-53L
Citizen NP1000-04E
Citizen NP4030-58E

Vrlo lako se moze videti koliku ljubav gajim prema Japanskim satovima a i Japanu uopste.
Dakle,ovo je grupa gde mozemo da budemo potpuno,potpuno subjektivni i grupa gde reprezentujemo svoj ukus.
Nadam se da ce vam tema biti zanimljiva,pogotovo kolegama sa visokom reputacijom i da ce biti aktivna,a i ono najvaznije,nadam se da ce mnogim pocetnicima i gostima olaksati izbor pri kupovini satova,sto je i osnovni cilj ove teme.