Strana 102 od 127 PrvaPrva ... 252929899100101102103104105106112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.011 do 1.020 od ukupno 1265
Like Tree825Likes

tema: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

  1. #1011
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini


  2. #1012
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini


  3. #1013
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini


  4. #1014
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini


  5. #1015
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Citat alzomins kaže: Pregled poruke
    Hvala na informacijama,
    cudi me da je bas sve ok a razlika u ceni i 20000 dinara

    Već imam sa metalnom narukvicom satove koje nosim svaki dan, a ovaj kao razmišljam da nosim u nekim lepsim prilikama, tako da pretpostavljam da bi u tom slučaju narukvica duze trajala uz blagovremeno premazivanje koze sredstvom za istu.

    Da li možda ima neko neku konkretnu preporuku još oko nekog konkretnog sata?

    @skydrummer, možda imaš nekog favorita u tom rangu? KP bih isto pogledao šta nudi.
    Citizen Nighthawk je sigurno jedna od naboljih opcija u tom cenovnom rangu, bar kada su kvarcni satovi u pitanju. Orient koji si postavio je isto dobra kupovina. U vezi Orienta, pvd premazi na kucistu pre ili kasnije se ogule. Mozda te to odvrati od kupovine, cisto da znas.
    Na forumskoj berzi imas lepih Orienta.

  6. #1016
    Novi član
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    17
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Citizen Nighthawk je sigurno jedna od naboljih opcija u tom cenovnom rangu, bar kada su kvarcni satovi u pitanju. Orient koji si postavio je isto dobra kupovina. U vezi Orienta, pvd premazi na kucistu pre ili kasnije se ogule. Mozda te to odvrati od kupovine, cisto da znas.
    Na forumskoj berzi imas lepih Orienta.
    Onda Orient otpada

    Hvala @don Alberto na izdvojenom vremenu, pogledacu tvoj izbor.

    Još samo nisam dokučio zašto onog početnog Seika ssc nema nigde u inostranstvu, samo kod nas na watch.rs

    Citizen nešto nema izbora u ovom momentu na KP i u Bomaru, mogu sačekati da vidim da li ce nešto iskočiti.

  7. #1017
    Novi član
    Član od
    15.7.2015.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    58
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Od pominjanih, najvise mi se svidja onaj Roamer koji si naveo. Ima odlican mehanizam (Ronda 706.b). Citizen satovi trenutno nisu na popustu u Bomaru, gde je 100% pouzdana kupovina.

  8. #1018
    Novi član
    Član od
    1.8.2019.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Pozdrav svima Tražim da kupim ženski sat za poklon. Za sada mi je ovo favorit https://www.satoviberic.rs/proizvod/...WZaxqhak9unxZ4 , jer verujem da će joj se dopasti. Budući da sam guglanjem na brzinu već našao da je ovaj sat na nekom stranom sajtu bio dosta jeftiniji dok se nije rasprodao, zanima me da li je ovo po vašem mišljenju dobar izbor sata. Još me interesuje bilo šta slično u tom cenovnom rangu (oko 100e, možda nešto preko), zajedno sa najboljim načinom da se ovaj ili neki drugi predložen model kupi (da li odem u Berića pa kupim ili mogu da naručim povoljnije sa nekog proverenog sajta). Hvala vam puno za svaku pomoć

  9. #1019
    Novi član
    Član od
    30.8.2020.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Poštovanje, mogu li vas zamoliti za mišljenje o Festina F20488/1 satu. Planirao sam da kupim sestri sat na poklon u cenovnom rangu do 200e pa mi je ova Festina zapala za oko.

  10. #1020
    Član
    Član od
    25.2.2020.
    Poruke
    129
    Lajkovi
    402
    Reputacioni uticaj
    29

    Određen forumom Re: Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini

    Uvek je nezgodno razmatrati ženske satove imajući u vidu da je većini dama najvažniji izgled istog. Po tom pitanju ova Festina je vrlo klasična i mislim da komunicira sa širokom ženskom populacijom. A da li će se svideti i sestri, to najbolje ti sam znaš.
    Ono što je sa neestetskog aspekta bitno napomenuti jeste da Festina nije preterano cenjen proizvođač, mada ne toliko što je loš, već koliko istorijski gledano nije skoro ni po čemu značajan, a nasleđe u horologiji nije mala stvar. Možda će se na ovu konstataciju javiti kolege i reći da Festina uglavnom pravi jeftine kvarcne satove, ali to kod ovog modela nije slučaj.
    Safirno staklo i automatik mehanizam - ne može jeftinije (ako izuzmemo kineze, medju kojima ima i dobrih primera, ali ipak je Festina viša liga).
    Mehanizam je Miyota 82S0, punokrvni japanac kojeg pravi Citizen i masovno prodaje drugim proizvođačima koji ne jure swiss made etiketu. Ništa tu nema spektakularno, varijacija tog mehanizma je moj najneprecizniji sat, ali u svakom slučaju mora biti na - 20 do +40s odstupanja, što je norma i za druge cenovno slične mehanizme. Ono što mislim da je velika prednost ovog sata je open heart, tj. pogled na najaktivniji deo mehanizma kroz cifer i to je za nekoga ko ulazi u svet mehanike velika čarolija.
    Safirno staklo se neće lako grebati, a nisam siguran da ima dvocifren broj satova na našem tržištu koji za te pare nude takav luksuz.
    Kad smo već kod toga u bpmu je cena ovog sata čini mi se za koji evrić viša od preporučene (retail) proizvođača, pa bi bilo korektno i da ti daju neki mali popust
    Sve u svemu, mislim da za pristojne pare možeš pazariti jedan dobar sat, pa ako dogura u impresijama dalje od lepote, onda si kupovinom stvorio jednog zaljubljenika u satove.
    bezbi and Haifisch23 like this.

Slične teme

  1. Satovi za svakog - Pomoć pri kupovini
    By Zenith in forum Fotografije satova
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 7.9.2012., 17:35
  2. RESIDENCE satovi - Pomoć!
    By bezbi in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 25.7.2012., 21:14
  3. Pomoc pri kupovini
    By El Gnu in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 28.5.2012., 17:32
  4. Tissot satovi - pomoć pri izboru ?
    By div in forum Swiss-Made mid-range satovi
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 3.2.2012., 17:51
  5. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •