Strana 10 od 14 PrvaPrva ... 67891011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 100 od ukupno 140
Like Tree99Likes

tema: Pomoć oko kupovine

  1. #91
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Swiss made znaci uvek isto i kad je u pitanju kvarc, i kad je u pitanju mehanicki sat -da je minimalno zakonski propisan procenat proizvodnje sata odradjen u Svajcarskoj.
    Time apsolutno se ne implicira da je takav sat po nekom automatizmu bolji ili gori od japanskih konkurenata, i kod jednih i drugih postoje cenovni/kvalitativni razredi.
    eee and Zagor like this.

  2. #92
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat voosaai89 kaže: Pregled poruke
    Swiss made znaci uvek isto i kad je u pitanju kvarc, i kad je u pitanju mehanicki sat -da je minimalno zakonski propisan procenat proizvodnje sata odradjen u Svajcarskoj.
    Time apsolutno se ne implicira da je takav sat po nekom automatizmu bolji ili gori od japanskih konkurenata, i kod jednih i drugih postoje cenovni/kvalitativni razredi.
    Хвала. Моје мишљење за swissmade је било у вези квалитета. Питао сам зато што ми за неки дан стиже Tissot quartz, full, кутија, рачун, оригинал кожна наруквица плус једна челична гратис. Плаћен је 550 франака а ја га добијам за 210€. Јављам кад стигне и постављам слике. Поздрав свима!

    Послато са SM-G780G помоћу Тапатока
    eee likes this.

  3. #93
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat drjugovic kaže: Pregled poruke
    Хвала. Моје мишљење за swissmade је било у вези квалитета. Питао сам зато што ми за неки дан стиже Tissot quartz, full, кутија, рачун, оригинал кожна наруквица плус једна челична гратис. Плаћен је 550 франака а ја га добијам за 210€. Јављам кад стигне и постављам слике. Поздрав свима!

    Послато са SM-G780G помоћу Тапатока
    Sat je baš povoljan, odlično si prošao, pod uslovom da sat nije kopija.

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    bokanegra and voosaai89 like this.

  4. #94
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Стиже за неколико дана.Pomoć oko kupovine-viber_slika_2021-10-16_19-24-24-274.jpgPomoć oko kupovine-viber_slika_2021-10-14_19-58-18-361.jpgPomoć oko kupovine-viber_slika_2021-10-16_19-24-27-203.jpg
    Poslednja ispravka: drjugovic (29.10.2021. u 23:58)
    eee and don Alberto like this.

  5. #95
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Купујем од продавца са КП. Постао сам некако близак са њим, мислим да је ово 5-6 сат од њега. На групи овде су ми чланови рекли како није добро за мене зближавати се са продавцима. А ево видите, одлична куповина!

  6. #96
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Tissot je jedan od najkopiranijih brendova, tako da proveri dobro sat. Gornje slike ne govore mnogo o tome da li je original ili ne. Premda u Svajcarskoj je kazna za prodavanje kopija izuzetno visoka, tako da to sto je kupljen tamo ide u prilog tome da je original...
    drjugovic likes this.

  7. #97
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    "Odlicna kupovina" je mozda prejaka rec, ali recimo solidna... kvarcni sat, nije neki trazen ili zanimljiv model, i cini se da ima podosta tragova koriscenja. Cena je manje-vise fer. Ja sam prodao slican tissot t-race koji ima isti mehanizam, ali je bio nov, par puta nosen. I uzeo sam nesto malo vise od toga, ali ne puno.

    Izvini ako zvuci kao da ti kvarim paradu oko kupovine.
    .nadam se da ce te lepo i dugo sluziti. Jedna od najbitnijih lekcija koje sam naucio o satovima ta da ne treba kupovati sve sto mi se dopadne i sve sto je dobar deal. Nije to recept za dugu ljubav sa satom, ali jeste recept za gomilanje satova koji onda samo sakupljaju prasinu.
    stanis, drjugovic, Zorg and 2 others like this.

  8. #98
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    "Odlicna kupovina" je mozda prejaka rec, ali recimo solidna... kvarcni sat, nije neki trazen ili zanimljiv model, i cini se da ima podosta tragova koriscenja. Cena je manje-vise fer. Ja sam prodao slican tissot t-race koji ima isti mehanizam, ali je bio nov, par puta nosen. I uzeo sam nesto malo vise od toga, ali ne puno.

    Izvini ako zvuci kao da ti kvarim paradu oko kupovine.
    .nadam se da ce te lepo i dugo sluziti. Jedna od najbitnijih lekcija koje sam naucio o satovima ta da ne treba kupovati sve sto mi se dopadne i sve sto je dobar deal. Nije to recept za dugu ljubav sa satom, ali jeste recept za gomilanje satova koji onda samo sakupljaju prasinu.
    Da... Nisam hteo kolegi da rusim sneska, ali slazem se sa konstatacijom...
    drjugovic likes this.

  9. #99
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    хвала на коментарима. зато и јесам на форуму јер сте ви стручњаци. значи ми порука да је сат највероватније оригинал јер је купљен у швајцарској. и друга порука да је цена реална. поздрав

    послато са sm-g780g помоћу тапатока
    eee likes this.

  10. #100
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    "Odlicna kupovina" je mozda prejaka rec, ali recimo solidna... kvarcni sat, nije neki trazen ili zanimljiv model, i cini se da ima podosta tragova koriscenja. Cena je manje-vise fer. Ja sam prodao slican tissot t-race koji ima isti mehanizam, ali je bio nov, par puta nosen. I uzeo sam nesto malo vise od toga, ali ne puno.

    Izvini ako zvuci kao da ti kvarim paradu oko kupovine.
    .nadam se da ce te lepo i dugo sluziti. Jedna od najbitnijih lekcija koje sam naucio o satovima ta da ne treba kupovati sve sto mi se dopadne i sve sto je dobar deal. Nije to recept za dugu ljubav sa satom, ali jeste recept za gomilanje satova koji onda samo sakupljaju prasinu.
    Reci mi molim te koji mehanizam je u pitanju u ovom satu, znam da je quartz, nego da li je neki bolji quartz mehanizam?

    Послато са SM-G780G помоћу Тапатока

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •