Strana 13 od 14 PrvaPrva ... 391011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 140
Like Tree99Likes

tema: Pomoć oko kupovine

  1. #121
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Ako imas prilike, probaj neki malo bolji sat sa kojim ces moci da se povezes i da ne pozelis da ga skines i po vise dana. Neki koji je po necemu poseban - istorija, mehanizam, dizajn, stagod. Kolega Mihajlo je pomenuo zanimljiv primer sata koji ne kosta puno a ima puno da ponudi.

    Da iskoristim analogiju sa zenama od kolege ajkule - to je kao da si svakog dana sa drugacijom cicom. Mooozda bi to bilo zanimljivo neko vreme ili ako je svaka od njih supermodel, ali bi svakako dosadilo. A pogotovo bi dosadilo da su cice takve da ni jedna nije posebna ni po cemu osim da je bila dostupna u tom trenutku.

    Izvini sto stalno smaram sa tim pricama, nego sam prosao kroz tu fazu akvizicija i nekako dosao do one stare - kvalitet pre kvantiteta...sto ne mora da znaci da ce svakome biti isti zakljucak. Koliko si dao za tih 8-10 satova? Verujem da si mogao da napravis kolekciju od 2-3 sata od kojih je svaki poseban i da zajedno pokrivaju sve prilike. I ja sam nekad mislim da bi bilo bolje tako za moju kolekciju, ali i ja sam kupio 10ak pre nego sto mi se to razjasnilo u glavi
    voosaai89 likes this.

  2. #122
    Stariji član Avatar korisnika mihajlons
    Član od
    11.6.2021.
    Poruke
    1.179
    Lajkovi
    6404
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    Ako imas prilike, probaj neki malo bolji sat sa kojim ces moci da se povezes i da ne pozelis da ga skines i po vise dana. Neki koji je po necemu poseban - istorija, mehanizam, dizajn, stagod. Kolega Mihajlo je pomenuo zanimljiv primer sata koji ne kosta puno a ima puno da ponudi.

    Da iskoristim analogiju sa zenama od kolege ajkule - to je kao da si svakog dana sa drugacijom cicom. Mooozda bi to bilo zanimljivo neko vreme ili ako je svaka od njih supermodel, ali bi svakako dosadilo. A pogotovo bi dosadilo da su cice takve da ni jedna nije posebna ni po cemu osim da je bila dostupna u tom trenutku.

    Izvini sto stalno smaram sa tim pricama, nego sam prosao kroz tu fazu akvizicija i nekako dosao do one stare - kvalitet pre kvantiteta...sto ne mora da znaci da ce svakome biti isti zakljucak. Koliko si dao za tih 8-10 satova? Verujem da si mogao da napravis kolekciju od 2-3 sata od kojih je svaki poseban i da zajedno pokrivaju sve prilike. I ja sam nekad mislim da bi bilo bolje tako za moju kolekciju, ali i ja sam kupio 10ak pre nego sto mi se to razjasnilo u glavi
    +1

    Decko je ljubitelj i to se postuje. Al za te pare mogao je neki lep i povoljan sat da uzme sa 2824 ili 2893 mehanizmom. Evo sad lezim, gledam film i slusam mehanizam kako radi. Kao otkucaji srca. Divnooo

    Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
    voosaai89 likes this.

  3. #123
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Svi mi na kraju dođemo do 2-3 sata. Ali, takođe je većina i prošla kroz sve faze pre te

    @drjugovic ja ti stvarno skidam kapu, ozbiljno. Kupuješ sve što ti sw svidi, probaš, ako ne ide prodaš. Pitaš za savete na forumu ali na kraju uzmeš ono što tebi legne.

    Sent from my RMX2155 using Tapatalk
    bokanegra and Milos G. like this.

  4. #124
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat mihajlons kaže: Pregled poruke
    +1

    Decko je ljubitelj i to se postuje. Al za te pare mogao je neki lep i povoljan sat da uzme sa 2824 ili 2893 mehanizmom. Evo sad lezim, gledam film i slusam mehanizam kako radi. Kao otkucaji srca. Divnooo

    Sent from my SM-A605FN using Tapatalk
    Najlepše hvala za: dečko, jer imam 60 godina! Ali mlad sam u duši...

    Послато са SM-G780G помоћу Тапатока
    bokanegra and Can'tStand'Ya like this.

  5. #125
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Svi mi na kraju dođemo do 2-3 sata. Ali, takođe je većina i prošla kroz sve faze pre te

    @drjugovic ja ti stvarno skidam kapu, ozbiljno. Kupuješ sve što ti sw svidi, probaš, ako ne ide prodaš. Pitaš za savete na forumu ali na kraju uzmeš ono što tebi legne.

    Sent from my RMX2155 using Tapatalk
    Imao sam jako dobre kupovine. Citizen Eco-drive sam platio 5.000 a Amerikanac od koga sam uzeo je u USA platio 300$. Trebale mu pare. Od njega sam kupio i Casio G Shock Tough Solar za 10.000 a ovde u Bomaru košta 42.900 . Zatim Citizen radio controlled za 18.000 a u Bomaru košta 59.900 s tim što daju 15% popust. Ostalih 5 sam realno kupio od predavaca sa KP upola cene.

    Послато са SM-G780G помоћу Тапатока
    eee likes this.

  6. #126
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Ma kupuj ako te to čini srećnim, briga te. I ja bacam pare na jazz CD, originale, a onda dodjem kući i slušam isti sa Tidal jer je puno konfornije.

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    eee likes this.

  7. #127
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Sto onda stati tu? Ima gomila oglasa na KP slicnih ovim https://novi.kupujemprodajem.com/ant...glas/126284035
    Cena po satu manje od 100din. Kupis kesu satova i pobedis sistem. "Prodjes dobro", sto je najbitnije.

  8. #128
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    Sto onda stati tu? Ima gomila oglasa na KP slicnih ovim https://novi.kupujemprodajem.com/ant...glas/126284035
    Cena po satu manje od 100din. Kupis kesu satova i pobedis sistem. "Prodjes dobro", sto je najbitnije.
    Da. Razmisliću dobro šta radim. Hvala, pozdrav.

    Послато са SM-G780G помоћу Тапатока

  9. #129
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    Ako imas prilike, probaj neki malo bolji sat sa kojim ces moci da se povezes i da ne pozelis da ga skines i po vise dana. Neki koji je po necemu poseban - istorija, mehanizam, dizajn, stagod. Kolega Mihajlo je pomenuo zanimljiv primer sata koji ne kosta puno a ima puno da ponudi.

    Da iskoristim analogiju sa zenama od kolege ajkule - to je kao da si svakog dana sa drugacijom cicom. Mooozda bi to bilo zanimljivo neko vreme ili ako je svaka od njih supermodel, ali bi svakako dosadilo. A pogotovo bi dosadilo da su cice takve da ni jedna nije posebna ni po cemu osim da je bila dostupna u tom trenutku.

    Izvini sto stalno smaram sa tim pricama, nego sam prosao kroz tu fazu akvizicija i nekako dosao do one stare - kvalitet pre kvantiteta...sto ne mora da znaci da ce svakome biti isti zakljucak. Koliko si dao za tih 8-10 satova? Verujem da si mogao da napravis kolekciju od 2-3 sata od kojih je svaki poseban i da zajedno pokrivaju sve prilike. I ja sam nekad mislim da bi bilo bolje tako za moju kolekciju, ali i ja sam kupio 10ak pre nego sto mi se to razjasnilo u glavi
    Dao sam za 10 satova 130.000 dinara.

    Послато са SM-G780G помоћу Тапатока
    eee likes this.

  10. #130
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine

    Bilo je vise retoricko pitanje, svakako je tvoja stvar kako ces trositi novac. Svako ima drugaciji pristup i novcu i ovom hobiju ili sta god da je vec. Moji komentari su bili dobronamerni, pokusavam da sprecim da dodjes u situaciju da imas kesu satova koje niko nece (ukljuujuci i tebe) i da das gomilu para na to. Ali ako je to cilj, okej, ko sam ja da sudim
    drjugovic and Milos G. like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •