Strana 16 od 134 PrvaPrva ... 61213141516171819202666116 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 160 od ukupno 1340
Like Tree795Likes

tema: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

  1. #151
    Mlađi član Avatar korisnika ssuma11
    Član od
    18.12.2010.
    Lokacija
    hr
    Poruke
    35
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    teško mi je shvatiti kupovinu kopije, ako ne voliš satove onda ti nije bitno jel to pan, breit ili rolex, a ako voliš i ne možeš platiti ima puno dobrih satova za relativno malo novaca

  2. #152
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Citat ssuma11 kaže: Pregled poruke
    teško mi je shvatiti kupovinu kopije, ako ne voliš satove onda ti nije bitno jel to pan, breit ili rolex, a ako voliš i ne možeš platiti ima puno dobrih satova za relativno malo novaca
    Apsolutno se slazem!

  3. #153
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Citat d1d kaže: Pregled poruke
    Da li je replika ili prava stvar??
    Naravno, radi se o prirodnoj kozi, gornji deo 22, donji 20mm, za omega preklopnu snalu (nema usek u sredini).
    Pod rukom je meka, unutrasnja strana je kao plis, a spoljasnja lakirani kroko u crnoj boji.
    Ja ne znam Vi presudite.
    Od Vas zavisi, ako je po procenama "prava stvar" ide u prodaju (nemam vise sat sa 22mm), a ako je mrska replika, komisijski ce biti spaljena



    OK, niko nista da napise, bar neku procenu vrednosti ? ?
    Narukvica i dalje stoji u zapecku, zaboravljena......
    Edit: radi se o modelu narukvice starijem od 10 god.
    Poslednja ispravka: d1d (2.5.2011. u 15:15)
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  4. #154
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Pazi replika - Oprez pri kupovini sata !!!

    Meni se cini da je kopija ali je vrlo moguce da gresim jer nemam iskustva sa njihovim kozama.
    Zasto mislim da nije prava - Rupe nisu u liniji i nisu na jednakom odstojanju jedna od druge a jedan renomirani proizvodjac ne bi trebao to sebi da dozvoli,narocito kada je kroko kais u pitanju.
    Druga stvar,step nije bas pravolinijski i to me takodje malo buni...
    Ipak treba je videti uzivo pa prosuditi.
    Zasto je ne odneses kod nekog casovnicara na proveru?
    To ti je najbolja solucija.
    Pozdrav!

  5. #155
    Mlađi član Avatar korisnika ssuma11
    Član od
    18.12.2010.
    Lokacija
    hr
    Poruke
    35
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    prijatelji moji danas sam se dvostruko razočarao, slušajte sada ovo daytona 116523, komplet oprema, papiri itd.provjereno na brzinu na kučištu serijski broj sve štimalo, kad sam sat otvorio unutra smeće za 10 eura. sat po brojevima postoji ali mehanizam je netko izvadio. pitam se kako i zašto?za ne povjerovati. drugo razočaranje kad sam već definitivno odlučio kupiti panerai base logo čovjek kaže prodan jutros. eto dan mi je sve u svemu katastrofa

  6. #156
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Cekaj jel si prevaren za Daytonu ili kako sta,koja je prica,nisi je valjda narucio sa neta?
    Steta za Pan,kad je tako povoljno ne treba se premisljati ali sad sta je tu je...

  7. #157
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Citat ssuma11 kaže: Pregled poruke
    prijatelji moji danas sam se dvostruko razočarao, slušajte sada ovo daytona 116523, komplet oprema, papiri itd.provjereno na brzinu na kučištu serijski broj sve štimalo, kad sam sat otvorio unutra smeće za 10 eura. sat po brojevima postoji ali mehanizam je netko izvadio. pitam se kako i zašto?za ne povjerovati. drugo razočaranje kad sam već definitivno odlučio kupiti panerai base logo čovjek kaže prodan jutros. eto dan mi je sve u svemu katastrofa
    Ne mora da znači da je mehanizam izvađen! Postoje jako dobre laserske kopije satova sa indentičnim papirima i kutijama. Malo skuplje kopije imaju ETA mehanizme dok u jeftinije koriste Miyota.
    Baš šteta, šta je na kraju bilo sa satom?

  8. #158
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Ako je sat bio polovan,svaka cena ispod 7000 eura je sumnjiva ako je dobro ocuvan.

  9. #159
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Off topic. Ja se izvinjavam Angel II, ali ovo mi je vrlo zanimljivo pa moram da pitam, kakve su to LASERSKE KOPIJE, molim te da mi objasnis? Hvala u napred, s postovanjem Nikola

  10. #160
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    OFF TOPIC

    Kod Rolex satova postoji mala krunica-logo Rolex-a koja je ugravirana laserom u safirno staklo kod 6 sati a koja je jos jedan vid zastite od kineza i slicnih r.....a. Mozda je Angel na to mislio.
    Pozdrav.

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini ručnog sata...
    By Corsair in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 17.10.2013., 19:42
  2. Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 24.6.2013., 7:54
  3. Da li je ovo Breitling replika sata ??
    By profa in forum Breitling
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.10.2011., 23:16
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •