Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Novi član
    Član od
    18.7.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Mišljenje o Longines master L2.628.5.11.7 satu i savet o kupovini

    Planiram da kupim: Longines master L2.628.5.11.7;pa bih molio za malu pomoci: kakav mi ja mehanizam, koja mu je cena....?

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Mišljenje o Longines master L2.628.5.11.7 satu i savet o kupovini

    Pozdrav Djole_o4 i dobro nam došao.

    Longines ne može baš da se svrsta u luskuznu klasu satova, pripada nekoj srednjoj klasi i generalno pravi kvalitetne satove. Longines kalibar L619 je u osnovi ETA 2892A2 mehanizam koji važi za jedan od najkvalitetnijih mehanizama koje ovaj švajcarski proizvođač pravi. Za informaciju o ceni ćeš ipak morati da se prošetaš do distributera i raspitaš se kod njih.

    Inače, radi se o ovom satu...

    link
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Mišljenje o Longines master L2.628.5.11.7 satu i savet o kupovini

    L619 je relativno dobra kupovina. Nije preskup, a kao sto je i Dragon rekao, Longines radi dobre satove. U sustini to jeste ETA2892, sto nikako nije lose. To je jedan od najcenjenijih mehanizama danas, a i medju najzastupljenijim je. To mu je jos jedna dobra osobina, lako se pronalaze delovi i relativno velik broj casovnicara zna da ga servisira. Zavrsna obrada mehanizma kod Longines-a nije "da oduzima dah" ali je odradjena, za razliku od modela kod nekih drugih proizvodjaca.
    Sto se tice samog sata i njegovog dizajna, to je stvar ukusa. Licno, nisam ljubitelj kombinacije celik-zlato, a jos manje rimskih brojeva na ciferu. Ali, kao sto rekoh, o ukusima se ne raspravlja.
    Mislim da je Longines, ovaj ili neki drugi (mehanicki), uvek dobra kupovina.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika stula_n
    Član od
    6.2.2011.
    Lokacija
    Banja Luka, Beograd
    Poruke
    41
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Mišljenje o Longines master L2.628.5.11.7 satu i savet o kupovini

    Ovo je svakako sat za preporuku! Odlican mehanizam, kvalitetna izrada, materijali...
    Ne vjerujem da bi iko mogao da mu nadje neku vecu manu, osim dizajna koji se nece
    svima dopasti! Bar ne na prvu...
    A i cijena ne bi trebalo da bude pretjerana. Mozda bi mogao da razmislis i o nekom
    drugom modelu Longines-a, ili da pogledas i ponudu polovnih satova!
    Meni se posebno dopadaju neki modeli iz MASTER kolekcije sa koznim narukvicama!
    I opet se ponavljam ali bih ti preporucio da kontaktiras Malbasica!!
    Ima u radnji dosta Longines-a, a mozes i da narucis sve i svasta! A mislim da bi
    dobio i najbolju cijenu + popust...
    pozz

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Mišljenje o Longines master L2.628.5.11.7 satu i savet o kupovini

    mislim da je longines odlicna kupovina.odlicno odradjeni satovi za pristojne pare.kupujes veliko ime i stvarno dobar sat.ja imam nekoliko longines satova i prezadovoljan sam.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    18.7.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Mišljenje o Longines master L2.628.5.11.7 satu i savet o kupovini

    Hvala na savetima, odluka je pala.....

Slične teme

  1. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 31.8.2011., 0:10
  2. Mišljenje o Fortis 595.10.46 satu
    By gordans in forum Fortis
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 5.8.2011., 15:27
  3. Chanel J12 Chronograph Black, vaše mišljenje o ovom satu?
    By Mikele in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.2.2011., 12:11
  4. Potreban savet i mišljenje -
    By esdy_11192 in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.12.2009., 16:55
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.1.1970., 0:00

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •