Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1
    Novi član Avatar korisnika Mikele
    Član od
    14.2.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Chanel J12 Chronograph Black, vaše mišljenje o ovom satu?

    Pozdrav svima, posebno ljubiteljima ovih prekrasnih satova.
    Postavicu pitanje ovde, nekako mi je tema najblizha, nadam se da Milan nece da se ljuti.
    Svidja mi se jako Chanel J12 Chronograph Black, pa me zanima shta vi mislite o ovom satu? Znam da ljude Chanel uglavnom asocira na parfeme, torbe... Ali meni ovaj sat uzhivo izgleda nekako posebno i bash mi se svidja. Chanel J12 je prvi sat sa keramichkim kucishtem i pored toga shto se pojavio josh 2000-te i dalje drzhi cenu i nije izgubio na popularnosti, inache zhenski modeli sa kamenjem su jedni od najpopularnijih shirom sveta.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Chanel J12 Chronograph Black, vaše mišljenje o ovom satu?

    Pozdrav Mikele

    Ako ti se sviđa sat - slobodno kupuj!

  3. #3
    Novi član Avatar korisnika Mikele
    Član od
    14.2.2011.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Chanel J12 Chronograph Black, vaše mišljenje o ovom satu?

    Pozdrav Dalibore,
    Hvala na savetu ali vec ga imam
    Temu sam pokrenuo jer svaki dan od svojih prijatelja, takodje ljubitelja satova dobijam kritike i savete tipa: "shta nosish taj parfem na ruci, prodaj to, kupi rolex, panerai..." lepo od njih shto misle na mene Dodatni pritisak su pocheli da mi prave kad su chuli koliko ce me koshtati servis u Shvajcarskoj(trenutno mi je sat tamo).
    Medjutim ja volim crne Chronograph-e na kozhi, savrshen mi je Rolex Daytona Black Leather bracelet 18k White Gold ali za to se trenutno nema parica. Svidja mi se i Panerai Luminor, IWC aquarecer, topgun... Ali na zhalost ne mogu ih sve imati hehe bar ne za sad. Inache pre Chanela sam nosio Omega Speedmaster-a.
    Shto se tiche mog Chanel-a njegove karakteristike su sledece: Black ceramic case with a leather bracelet. Bidirectional rotating bezel. Black dial with luminous hands and luminous hour markers. Minute markers around the outer rim. Luminiscent hands and dial markers. Automatic date between 4 and 5 o'clock. Black subdials. Automatic movement. ETA 2894-2 Scratch resistant sapphire crystal. Case diameter: 41mm. Hidden deployment clasp. Water resistant at 200 meters / 660 feet. Functions: chronograph/ date/ hours/ minutes/ seconds.

    P.S. u proshlom postu sam zaboravio pa to chinim ovom prilikom, sve pohvale ljudima koji su odgovorni shto postoji ovaj sajt, odlichan je, zaista je nedostajalo neshto ovako. Svaka chast i samo napred!

Slične teme

  1. Mišljenje o Fortis 595.10.46 satu
    By gordans in forum Fortis
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 5.8.2011., 15:27
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.5.2010., 1:29
  3. Casio-vase misljenje o ovom satu
    By Barbarez in forum Japanski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 4.1.2010., 15:49
  4. Potreban savet i mišljenje -
    By esdy_11192 in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.12.2009., 16:55
  5. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.1.1970., 0:00

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •