Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 18
Like Tree9Likes

tema: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

  1. #1
    Novi član
    Član od
    12.6.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    imam par pitanja ako neko moze da mi pomogne hvala unapred! hocu da kupim nov rolex gmt master 2 116710 LN , bio sam u radnji u beogrdu i tu kosta 6200e s tim da bih dobio 5 posto popusta ako platim u keshu sto ispadne na nekih 5900e zanima me dali se vise isplati otoci do ljubljane i kupiti ga tamo posto imam prijatelja u ljubljani koj mi je proverio cenu i tamo je 6300e u radnji stim da kao stranac imam tax free, a takodje imam i jednu jos uvek ne proverenu informaciju da je taj sat u monte carlu 5200e u radnji ?? to mi je malo cudno s obzirom da je cena manja za 1000e , sve jedno imacu kompletnu informaciju za koj dan nadam se.imam prijatelja koj cesto ide za monte carlo i cekam ga da se vrati da saznam vishe , ako neko moze da mi pomogne i da me uputi gde i kako je najbolje da kupim ovaj sat, mozda bec , budimpesta ?? neznam ni ja , u svakom slucaju zanima me iskljucivo nov sat i kupljen u radnji , hvala

  2. #2
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Pozdrav i dobro dosao. Imas poseban thread Pomoc oko kupovine. Kontaktiraj Malbasica iz Banja Luke, imas mail na njihovom sajtu. Nisu zastupnici tog brenda ali znam da mogu da naruce. Tu ce te izaci najjeftinije. Ako vec imas para za bacanje onda Petrovic i 5 posto popusta

  3. #3
    Mlađi član Avatar korisnika stula_n
    Član od
    6.2.2011.
    Lokacija
    Banja Luka, Beograd
    Poruke
    41
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Slazem se sa Nikolom! Malbasic ce ti dati najbolju cijenu u regionu, a i blizi je od Zagreba...
    Imam iskustva sa njima i mogu da ih preporucim! Posto ovdje ne mogu da ti objasnim koliki
    popust mozes da dobijes i kako, javi se slobodno na PM!
    Inace, trebalo bi da dobijes mnogo, mnogo veci popust od toga sto si spomenuo!
    Cak i 5, 6 puta veci
    Pozdrav svima

  4. #4
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Vecina nasih distributera je jako bezobrazna...imaju na desetine nekih opravdanja, al koga to zanima....ali i ljudi kod nas su neinformisani, odere te neki Petrovic, a odes lepo u Bosnu na cevape i kupis sat sebi i ustedis par hiljada...pa iako imas tatinu gold karticu glupo je

  5. #5
    Novi član
    Član od
    12.6.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    hvala na brzom odgovoru dobri ljudi!! mislim da kupovinom ovakvog sata nikako nisam bacio pare , naprotiv ali sve jedno necu ni da me neko odere po ushima zato i pitam vas da mi pomognete, treba se prvo dobro raspitati pre nego sto ga kupim naravno,nisam bas najbolje razumeo gde mogu da nadjem mail od malbasica i na kom sajtu ? hvala jos jednom

  6. #6
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Mislio sam da ne bacas pare kod nas, glupo je. Pa mail imas na sajtu Malbasica, probaj Google

  7. #7
    Mlađi član Avatar korisnika stula_n
    Član od
    6.2.2011.
    Lokacija
    Banja Luka, Beograd
    Poruke
    41
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Prodaju bi trebalo da mozes kontaktirati na:
    sabina.pletikosa@malbasic.biz i na
    +387 51 221 194
    A radnju ces lako naci

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Pozdrav i dobro dosao. Imas poseban thread Pomoc oko kupovine. Kontaktiraj Malbasica iz Banja Luke, imas mail na njihovom sajtu. Nisu zastupnici tog brenda ali znam da mogu da naruce. Tu ce te izaci najjeftinije. Ako vec imas para za bacanje onda Petrovic i 5 posto popusta
    Za ovo nisam znao...
    Sto ne rece ranije da daju tako fine popuste za Rolex i da ga uopste imaju u ponudi?

    U svakom slucaju 5% je smesan popust mada u nekim radnjama u Becu ne mozes ni toliko da dobijes...
    Najbolja kupovina je polovan u mint stanju,bar po meni.

  9. #9
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Prvo hteo bih da se izvinem sto sam prozvao zastupnika Rolexa za Srbiju Petrovica. Govoreci da su nasi zastupnici bezobrazni i rekavsi tamo neki Petrovic, iako je to tako ispalo nisam hteo da prozovem samo Petrovica i da njih istaknem kao negativan primer kod nas, nego sam njega spomenuo jer je bio u pitanju Rolex sat. Jos jednom se izvinjavam, hteo sam da kazem da nas kao kupce ne interesuje zasto je sve skuplje i zasto su cene bezobrazno vece, nego svako treba da se snadje na koji nacin da pridje potrosacu. Ovo pisem jer sam bio pogresno shvacen od strane jednog clana foruma a verovatno i od vise njih Jos jednom se izvinjavam iskreno, ili ti ispricavam A sto se tice Malbasica iako ih zvanicno nemaju u ponudi mogu da ih naruce kao sto sam rekao uz jako dobre uslove i popuste, samo ih treba kontaktirati i pitati sta i kako. A ranije nisam rekao jer niko nije ni pitao Pozzz
    ivourar1 and milan zmaj like this.

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2

    Za Petrovica sve reci hvale,takva radnja i profesionalnost ne postoji u Srbiji - ni blizu.
    Jedini koji znaju apsolutno sve o satovima koje prodaju i nikada ne mozete ostati bez adekvatnog odgovora kod njih.
    Ovo je moje misljenje a ne reklama.
    vladas likes this.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra
    By marre in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.3.2016., 17:53
  2. Tag Heuer - potreban savet upucenijih
    By deki67 in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 1.6.2011., 21:37
  3. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.4.2011., 2:20
  4. Potreban savet oko preciznosti sata
    By Nikle in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 14:57
  5. Potreban savet i mišljenje -
    By esdy_11192 in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.12.2009., 16:55

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •