Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 40
Like Tree50Likes

tema: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Stigao čiča

    Moram da kažem da sam razočaran FedEx uslugom. Prvo su omašili adresu i došli jutros na kućnu iako sam naglasio da je od 9 do 5 primarna adresa na poslu. Onda su zatezali i tražili da ja odem po sat (u kargo centar na aerodromu...boli me uvo), da bi prihvatili da mi donesu posle uobičajenih časova, nakon što sam im rekao da slobodno vrate pošiljku, ali da mi kažu kome da se obratim za žalbu i zahtev za nadoknadu

    Carina me je izašla 30 eura, iako se do vrednosti od 150 eura ne plaća. Izgleda da nisu hteli a prihvate diskontnu cenu sa Creationa, već obračunali vrednost sata po punoj ceni. Opet, za 150 eura sveukupno sam dobio prelep sat!

    Evo par slika....prvo pakovanje, koje me je lepo iznenadilo. Lepa kutija, nema šta.


    Pa onda čiča u kutiji. Inače, jako me je pozitivno iznenadilo da cifer ustvari nije beo, već ima neku boju.....pa recimo jako ispoliranog čistog srebra.


    Jedna gde se pobliže vidi cifer, mada ne uspevam fotkom sa telefona da dočaram boju


    Jedna na ruci... Narukvica je inače prijatna, deluje jako solidno i ne čupa. Volim da sat leži malo opuštanije na ruci, mada bih možda mogao da je skratim za jedan segment, iako nije neophodno. Svakako ne može da spadne.


    I jedna grupna, sa ekipom. Bez obzira na pročitane dimenzije, imao sam utisak da će sat delovati manje. Definitivno sam zadovoljan što na ruci zauzima više mesta nego što sam očekivao.



    Ok, nije ovo neki nov niti specijalan sat, dosta se o njemu već zna, ali moram napomenuti da sam veoma zadovoljan kvalitetom obrade, i generalno estetikom celog sata. Hteo sam sat koji može komotno da ide i na majicu i maskirne bermude, ali i na košulju, i mislim da sam baš to i dobio.....doduše, i Monstera gledam na isti način, ali sad imam nešto da vuče i na belo.

    Elem, još jednom vam se svima zahvaljujem na mišljenjima i savetima oko odabira. Mislim da nisam pogrešio, a svakako će biti prilike i za još nekog od ovih ostalih kandidata. Ide nova godina, rođendani, praznici....a nijedan od takmičara nije nešto skup
    RUS, vladas, jagos and 7 others like this.

  2. #32
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Cestitam na kupovini, lep sat

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    cestitam, odlicno izgleda na ruci!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #34
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Čestitke. Veoma lep sat.

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Cestitke.U zdravlju ga nosio!

  6. #36
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Hvala svima još jednom!

    Sad da vidimo tačnost.....i da ga slušamo kako kuca i kako se vrti klatno
    RUS and vladas like this.

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Citat araphel kaže: Pregled poruke
    Carina me je izašla 30 eura, iako se do vrednosti od 150 eura ne plaća. Izgleda da nisu hteli a prihvate diskontnu cenu sa Creationa, već obračunali vrednost sata po punoj ceni.
    Carina se ne placa na komercijalne posiljke do 50 € i na nekomercijalne od fizickog lica do 70 €. Inace je trebala da bude 10% i jos na sve 20% PDV. Da li ti je FedEx naplatio njihovu uslugu?
    Poslednja ispravka: tiha (25.10.2012. u 20:45)

  8. #38
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Tiha, u Austriji je taj limit 150, koliko sam uspeo da nađem. FedEx nije naplatio ništa, samo carina.

  9. #39
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Izvini moja greska. Kad sam video da su kilavi (kao nasi) i da zovu ljude da pokupe posiljku na aerodromu (opet kao nasi) mislio sam da je Srbija u pitanju.

  10. #40
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Jedan Seiko protiv tri Orienta, i jedan potencijalni džoker

    Iznenadio bi se koliko u Austriji nema tog "EU" duha efikasnosti. Na sve se čeka, sve je problem ako je makar malčice izvan zacrtanih protokola, pa čak i kad je njihova greška u pitanju. Samo dve magične reči rešavaju problem: žalba i nadoknada

    Ali bitno da je sat stigao i da je super!

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Slične teme

  1. Zimsko racunanje vremena - Pomerite kazaljke jedan sat unazad
    By Vladan Stevanovic in forum Vesti, objave
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.10.2019., 20:24
  2. Jedan stari francuski sat...REMONTOIR
    By umbra in forum Džepni satovi
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 9.8.2015., 10:16
  3. Još jedan 'strastveni' Rolex GTG
    By dragon in forum Rolex
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.9.2011., 14:44
  4. Jedan sumnjiv mehanizam
    By Neša in forum Ruski satovi
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.9.2011., 19:58
  5. Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 17.4.2011., 14:36

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •