Strana 12 od 19 PrvaPrva ... 28910111213141516 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 111 do 120 od ukupno 186
Like Tree180Likes

tema: Seiko 4R36 vs 6R15

  1. #111
    Član Avatar korisnika Branislav Hačko
    Član od
    6.7.2020.
    Poruke
    156
    Lajkovi
    1126
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    Ja ne zelim svadju. Meni je samo nejasno da na ovom forumu svaki sukob misljenja preraste u sukob afekta pa i sukob licnosti. Ja gospodina izuzetno cenim i kompletan tekst o 4r i 6r sam kopirao na zatvorenu viber grupu. Iz te grupe su neki i clanovi ovog foruma i na grupi smo bili odusevljeni za tako kvalitetan tekst. Cak je nekolicina rekla "ne zelimo da citamo tekst od H23" i ja sam rekao da je to jedna od najboljih recenzija koju sam procitao i da ce propustiti ako ne procitaju. Mojim radnicima u mojim casovnicarskim radnjama sam takodje prosledio tekst i kompletnu temu da procitaju da bi znali musterijama da daju validnu informaciju. Moja majka koja ima 78 godina i otac koji ima 80 i jos uvek rade u casovnicarskoj radnji svako jutro citaju recenzije iz " moja kolekcija od H23" i odusevljavaju se naracijim, konstrukcijom, preciznoscu i kompletnim kontekstom. Ja licno lajkujem svaku recenziju jer mislim da je vredna. Ali, povrsno procitan moj komentar uz salvu uvreda zahteva i adekvatan odgovor.
    BucaJr. likes this.

  2. #112
    Član Avatar korisnika Branislav Hačko
    Član od
    6.7.2020.
    Poruke
    156
    Lajkovi
    1126
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    H23 moras pazljivo citati sta pisem. Polovni Rolex iz Japana nije isto kao polovni Rolex iz Nebraske.

    i sad sam shvatio ko je oterao mog brata sa ovog foruma.
    Nema veze, njegov YT kanal gde radi servis rolexa od 100.000$ pregledalo je preko milion ljudi a to YT i plati:-)

    Seiko 4R36 vs 6R15-6d73d68f-336b-4d46-99cc-1a1308d13180.jpeg
    da ne bude ponela me zimska noc pa pricam bajke!
    Poslednja ispravka: Branislav Hačko (7.1.2021. u 0:15)
    stanis likes this.

  3. #113
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.911
    Lajkovi
    13196
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    Ni ja ne bih više, da se vređamo.

    Negde sam već danas napisao, da na ovaj forum dolazimo sa različitim stepenima ljubavi do horologije. Mislim, da nema više smisla.
    Nadam se, da sam u ovih nekoliko godina doprineo nešto ovom forumu. Uvek sam bio iskren. Verovatno sam bio i egoista, mada toliko ličnih poruka, koje sam dobio govore, da nije bilo sve baš tako. Ali, ionako nema veze.

    Uglavnom, želeo bih svima, da se zahvalim za pažnju i vreme, koje su posvetili mojim postovima. Znam, da će određenom broju ljudi laknuti, kada ovo pročitaju, pa evo koristim prilku, da im čestitatm. Haifisch 23 vas neće više progoniti i terati sa ovog foruma.

  4. #114
    Banned
    Član od
    21.12.2020.
    Poruke
    40
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    H23 je l ovo znači da i ti odlaziš sa foruma ili ...

  5. #115
    Član Avatar korisnika Branislav Hačko
    Član od
    6.7.2020.
    Poruke
    156
    Lajkovi
    1126
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    Citat Haifisch23 kaže: Pregled poruke
    Ni ja ne bih više, da se vređamo.

    Negde sam već danas napisao, da na ovaj forum dolazimo sa različitim stepenima ljubavi do horologije. Mislim, da nema više smisla.
    Nadam se, da sam u ovih nekoliko godina doprineo nešto ovom forumu. Uvek sam bio iskren. Verovatno sam bio i egoista, mada toliko ličnih poruka, koje sam dobio govore, da nije bilo sve baš tako. Ali, ionako nema veze.

    Uglavnom, želeo bih svima, da se zahvalim za pažnju i vreme, koje su posvetili mojim postovima. Znam, da će određenom broju ljudi laknuti, kada ovo pročitaju, pa evo koristim prilku, da im čestitatm. Haifisch 23 vas neće više progoniti i terati sa ovog foruma.
    Pametnije je jutro od veceri.
    Ako ti odes i ja odlazim

  6. #116
    Stariji član Avatar korisnika BucaJr.
    Član od
    9.8.2011.
    Lokacija
    New Now
    Poruke
    608
    Lajkovi
    4381
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    Zašto?!?

    Pa taman ste 'spustili loptu', baš nema potrebe da bilo ko odlazi sa foruma...

    Kako vam bre viši ciljevi i big picture nije ispred ličnog zadovoljstva i sujete, hajde ostanite i jedan i drugi i pišite šta god i kad god hoćete. Bez ikakvog pritiska i/ili nadmetanja.

    Jedan misli ovo, drugi misli ono, jedan radi ovako a drugi onako, pa baš ta raznolikost mišljenja (koja imaju osnovu i potporu) su blago ovog foruma.

    dopuna: neizmerno mi je drago što sam bolje 'upoznao' aktere ove diskusije a član koji ima problem sa novim satom od 150k dinara će valjda i sam da shvati kome treba da se obrati za sređivanje i štelovanje njegovog ljubimca...
    Poslednja ispravka: BucaJr. (7.1.2021. u 0:37)
    eee likes this.

  7. #117
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    I ja bih se složio sa @BucaJr. Stvarno mislim da nema potrebe da bilo ko napušta forum.



    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Poslednja ispravka: eee (7.1.2021. u 6:15)
    BucaJr. likes this.

  8. #118
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    Citat Branislav Hačko kaže: Pregled poruke
    H23 moras pazljivo citati sta pisem. Polovni Rolex iz Japana nije isto kao polovni Rolex iz Nebraske.

    i sad sam shvatio ko je oterao mog brata sa ovog foruma.
    Nema veze, njegov YT kanal gde radi servis rolexa od 100.000$ pregledalo je preko milion ljudi a to YT i plati:-)

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	6D73D68F-336B-4D46-99CC-1A1308D13180.jpeg
Viđeno:	120
Veličina:	61,7 KB
ID:	151252
    da ne bude ponela me zimska noc pa pricam bajke!
    Evo i ja sam pažljivo čitao tvoje postove i iz prvog pominjanja Rolex satova mi nije bilo jasno da se odnosi na polovne. Stekao sam utisak da se radi procena novog i nije mi bilo jasno zašto.


    Što se tiče Nikole, njega niko nije oterao, sam je otišao. Imao sam priliku da pričam sa njim, čuo sam dosta interesantnih stvari od njega i žao mi je što više ne učestvuje.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  9. #119
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    Citat eee kaže: Pregled poruke


    Što se tiče Nikole, njega niko nije oterao, sam je otišao. Imao sam priliku da pričam sa njim, čuo sam dosta interesantnih stvari od njega i žao mi je što više ne učestvuje.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk
    Nije tacno, secam se svake poruke te teme, i ja sam ucestvovao. Vecina tih postova je obrisano, onda znas dokle je bilo stiglo. Posle toga NickH nije vise ucestvovao u forumu..

    Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
    Poslednja ispravka: bezbi (7.1.2021. u 7:36)

  10. #120
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Seiko 4R36 vs 6R15

    Ok, ne slažemo se. Ja ne vidim da ga je bilo ko oterao.

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •