Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 53
Like Tree8Likes

tema: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

  1. #21
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Milane nema sta da se ljutis, 99posto ljudi ima problem sa tvojim pisanjem, niko ne kaze da nesto s tobom nije uredu, nego pises totalno nerazumljivo, ne odvajas reci, nema tacke,zareza,velikih slova,brkas misli, ne navodis kome pises, pocinjes da pises s kraja misli, pa se cudis kad neko ne razume o cemu se radi. Kontam ja da te recenice u tvojoj glavi zvuce ok,jer ti znas o cemu i na sta mislis, ali moras da shvatis da mi drugi ne znamo. I nije uredu da postavis post o tome sta te zanima i muci, ljudi kazu da te nisu razumeli, a ti odgovoris da nas nisi ni pitao....pa onda koristi PP pa pitaj te koje si hteo, zar ne? Dakle, nije pravopis u pitanju, ne mislim da si nepismen, nego te bole, pa onda nemoj da se ljutis kad ti neko kaze da te ne razume....

  2. #22
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Ma Nikola ja ovaj post ili ovo sto sto sam pitao sam postavio na PP Joleu i ne znam odakle on na ovo tebi zato je on tako i napisan ili bolje receno veliki deo je obrisan jer su bila dva skukoma misljenja izmedju Dragona i VLadasa pa sam trazio treci savet , znaci nije bi bila ni namera da postavim temu. ali kad sam je video obrsao sam je dokle sam mogao i dok sam mogao.
    E sad na sve tvoja pitanja ili konstatacije tacka,zarez kome postavljam pitanja...mogu tebe da pitam.....pricao si sa nekom Andjelom iskreno me ne zanima ko je to ali mislim da taj nick ili ime ne postoji. pa te ja nisam priupitao jer me nije zanimalo ko je to i kome se obracas.
    Ako zelis da mi pomognes onda ces napisati sta ti mislis o narukvici a ne drzati predavanje o pravopisu....kao sto rekoh poslednji put ili u poslednjem postu mali lap top veliki prsti. ako zelis mozda da ti sikucam ugovor o kreditu ili bilo koji ugovor nadji mi gresku u pravopisu pa mi onda reci.
    i svarno mi je muka da pisem na ovaj nacin. ili prepirem i molim te me ......ako neces da mi das neki savet
    i najvaznije....nisi rekao sta mislis...znacine zanimate moja tema vec kako da mi nesto kazes..skrenes paznju
    ipak sam ja ovde duze i treba malo postovanja prema starijem clanu

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #23
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Pa Milane ja bi ti dao savet da znam sta pitas i sta te muci ali te ne razumem, zato sam i rekao da te ne razumem, a pomogao bih ti. Nisam rekao da si nepismen,i to sam napisao....ali ajde molim te procitaj sad natenane prve dve recenice u ovom tvom zadnjem postu, i kazi mi sta mislis

  4. #24
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    nema veze o cemu se radi
    ne treba mi misljenje niti pomoc
    molim modelatore da obrisu one poruke...
    nerviram se kad se lepo probudim na bolovanju ali ne i kad se onda iznerviram bez razloga
    Poslednja ispravka: milan zmaj (28.7.2011. u 7:52)

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #25
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    nema veze o cemu se radi

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #26
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    nema vezeeee

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom

    eh... baš sam lepo sanjao o brkatim đevojkama u plavom i onda se probudim sav... pun snage i vidim da ljubav cveta i ođe.

    Dosta bre.... tih slatkiša.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #28
    Član Avatar korisnika pugo
    Član od
    31.10.2010.
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    205
    Lajkovi
    784
    Reputacioni uticaj
    37

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    ja samo to za harmonikase i sa salom prihvatio tako da dvadesertrojko valjda si me dovoljno upoznao da ti ti ne bi nikad zanemario...jer volim da se salim.

    sad kad smo se svi nadam se razumeli a mogu misliti ko nije ali me to ne zanima.....ocete li mi pomoci:? (Larosa profo) ona narukvica skroz celicna koja zlatna jel mislis da bi mu lepo stajalo?

    Pugo tebi majstore valjda nema potrebe da se objasnjavam,od onolikog hvaljenja sad da napisem nesto...original mene muci koja kosta i kosta a a kod tebe se dodje gleda i ucestvuje...
    Zaista, Milane, nikakve potrebe nema za bilo kakvim objašnjenjem i daljem pisaniju. Meni si kristalno jasan, a jasni su mi i oni drugi. Ipak, aktivni radni vek sam proveo u radu isključivo sa mladim ljudim raznih profila, tako da mi se retko kada desi da pogrešim u proceni.
    Moj ti je savet, a mislim da mi godine koliko-toliko to dozvoljavalu, da čuvaš nerve i gledaš na sve sa one vedrije strane.
    Pugo

  9. #29
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Milane, nema potrebe za zivciranjem
    E sad, tvoj Zenith je u mnogome drugaciji od mojih shvatanja dopadljivog sata. Ne volim zlato. Upravo iz tog razloga bi ja taj model nosio iskljucivo na svetloj braon kozi. Kombinaciju celik-zlato na narukvici ne bih nikad stavio. Mozda bih stavio cistu celicnu.
    Ipak, mislim da na kvalitetnoj braon kozi izgleda najbolje i najmarkantnije!
    Ne kupuj nikakve celicne i zlatne narukvice - moj savet
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Moje osobno misljenje o SS Zenith narukvici je da bi mu sasvim dobro stajala jer je koliko vidim potpuno ista kao i SG varijanta.

    Ako dobro izgleda na Zenithu sa crnim bezelom i onom sa celicnim bezelom,pa i onom LE plavom zasto ne bi i na tvom zlatnom dobro izgledala? Da, SG narukvica za tvoj model izgleda najbolje, ali eej 4500USD?!

    Dok SS kosta 440USD a ista narukvica kao i SG. Da ja zelim metalnu narukvicu za svoj sat i da imam ove ponudjene mogucnosti ne bih se puno razmisljao.

    E sad, ako kupujes jer je ljeto i ruka ti se znoji i zelis sacuvati kozni remen onda uzmi gumeni Zenih remen i rijesio si stvar pa ti ni ne treba celicna narukvica.
    Znaci pitanje je samo da li ti zelis nositi svoj sat na metalnom remenu jer to preferiras ili na gumi. A ako i dalje budes neodlucan kupi oba
    Poslednja ispravka: jole777 (28.7.2011. u 11:12)

Slične teme

  1. Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra
    By marre in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.3.2016., 17:53
  2. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 31.8.2011., 0:10
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.5.2011., 15:59
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.4.2011., 2:20
  5. Zenith Defy Vintage
    By Walter in forum Zenith
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.3.2011., 19:31

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •