Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 53
Like Tree8Likes

tema: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Ja cu da dodam da original celik zlato narukvica za ovog rusa kosta 4500$ dok samo celik kosta 440$.
    Ja sam mu savetovao da ne baca pare, da uzme gumenu original + kroko original i ostace mu za watcadoo ili nesto slicno (a narvno - i pugo je uvek u kombinaciji) sto bi ga kostalo ~300€ (isto kao SS koja nije od njegovog sata, a na koju zeli da "baci" novce).

    Posto ja nisam pravi prijatelj i moji saveti nikad nisu na mestu, milan zmaj sada zeli da ga posavetujete da baci pare na narukvicu koju je dragon pokazao, i da ce sve biti u redu ...
    No time to lose

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    ^

    Milane, uzmi narukvicu. Savet od pravog prijatelja.
    milan zmaj likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #13
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Ma sta je sa vama. Onaj koji ne razume ne mora da ni da se pita o cemu je rec. Pugo nema nikakve veze. ono sto sam napisao ko je shvato shvatio...da li je armonikasni ili ne to cu ja da odlucim. nsam pitao da li vam se svidja ili ne..nego nemam Pay pal pa ne mogu da kupim i prozivam drugare svoje.
    Profo ova nema zlato na sebi...i koliko se secam Omega tvoja malih dimenzija je bila zlatna ili se varam...

    @vrahovac hvala ti
    @nikola ka se trudim i trudm da budem korektan...sad ako ja razumem a ne razumem ko ne konta ne mora ni da se javlja...mnoge tvoje postove nisam kontao pa nisam ni odgovarao
    @bigmag.... Nikola ni ja ne razumem, ali to nije nista cudno, bez da se Milan uvredi u 90% slucajeva ne razumem nacin na koji se izrazava ili kuca u ovom slucaju, ali razumem poentu.
    najbolje bi bilo da se ne mucic ne citas moje postove koji nisu ni toliko pametni i nerazgovetni ili sta vec ...ali da shvatas poentu....samo ja sad ne shvatam poentu tvog posta u vezi narukvise za kuju sam pitao da li da uzmem ili ne ili hoces od majstora puga da kupis narukvicu za tvoj sat.....
    Poslednja ispravka: milan zmaj (27.7.2011. u 21:41)

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #14
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    i jos nesto moram da kazem.....ko gos da razmislja o kupovini kozne narukvice toplo mu preporucujem majstra puga jer ispunjava svake zelje i kvalitet niiiako ne moze da omane...
    ja se nadam pugo da si TI razumes da pored originalne,tvoje i mozda metalne ja sam zavrsio sa mojm Zenithom....i zelim ti da svim clanovima koji vole svoje satove daju nesto novo svom satu.....ako razumete poentu i ako ste me dobro razumeli....
    ceo dan na poslu piskaram na velikoj tastaturi i onda dodjem na ovom malom i desi se greska...ali poenta je u pitanju.

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Verovatno sam shvacen u pogresnom kontekstu... Nemadoh nameru da komentarisem da l` mi se svidja ili ne,vec...na onu temu o Rolexu,harmonikaskom zanatu... a i nebitno je...

  6. #16
    Član Avatar korisnika pugo
    Član od
    31.10.2010.
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    205
    Lajkovi
    784
    Reputacioni uticaj
    37

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Pošto sam često na forumu i pratim dogadjanja, a ponešto novo i saznam, moram da napišem per reči, ne zbog toga što se osećam prozvanim, jer za to ne postoji razlog, ili da bih razvukao diskusiju. Ako neko nije razumeo o čemu se radi, a ja jesam, neka malo pročita "izmedju redova" i biće mu jasno.
    Hoću samo da kažem da svako ko je sa naprevljenim kaišem odlazio iz moje radionice bio je ispraćen uobičajenim rečima uz OBAVEZNO "ako se bilo kakvo oštećenje na kaišu dogodi, ili bilo šta nije u redu sa kaišem, odmah mi javi(te)" što je i normalno, jer i greške su sastavni deo svakog posla, bitno je od takvih stvari ne bežati, a ja to svakako ne činim, niti ću.
    Pozdrav svima koji su shvatili, a i onima koji nisu............... shvatiće ima vremena.
    Posebno hvala tebi Milane na objašnjenju.
    Pugo
    eee likes this.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Moja ex Omega Speedmaster jeste bila u kombinaciji čelik/zlato ali na kožnoj narukvici i mislim da je u takvoj kombinaciji najbolja varijanta kožna narukvica.
    A ti ako si zapeo da to bude od čelika ili čelik/zlato,moj savet ti je bio da uzmeš samo čeličnu jer bi ona,po meni,na taj sat bolje legla.Ona u kombinaciji čelik/zlato bi bilo već previše zlata.Eto to sam hteo da ti kažem,ako me nisi već u prvom postu razumeo,a očigledno da nisi pošto si mi odgovorio šta si odgovorio
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    larosa stvarno ti je bila lepa omaga casna rec a i ta sto imas je prelepa bas mi se svidja.
    Larosa likes this.

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Milane nema potrebe da se ljutis mislim da nista lose nisam rekao samo si ti izgleda pogresno shvatio, rekao sam ako dobro procitas,da u 90% ne razumem sta si hteo da kazes u ovom slucaju misleci na ovo:

    MILAN ZMAJ : imam jedno pitanje koje me muci
    ostavio bi zenith ali malo mi se krza kozna narukvica sto znaci da cu morati kad tad da kupim novu

    ne nego jeobila to poruka jednom clanu jer me nervira to sto sam neodlucan
    a ne bi ni otvarao temu jer mogu samo da se nerviram...
    JER NEMA KO DA MI POMOOOGNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE A JA MISLIO DRUGARI..
    Ne vidim gde je ovde pomenuta bilo kakva metalna narukvica, zbog toga sam i napravio propust i prevideo da ti je majstor Pugo vec napravio jednu...

    Nadam se da sam sad uspeo nekako da razjasnim nesporazum do koga je doslo, i da mi je namera bila samo da pomognem...
    Poslednja ispravka: vladas (28.7.2011. u 8:02) Razlog: ubacen citat

  10. #20
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu narukvice za Zenith Defy

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    Verovatno sam shvacen u pogresnom kontekstu... Nemadoh nameru da komentarisem da l` mi se svidja ili ne,vec...na onu temu o Rolexu,harmonikaskom zanatu... a i nebitno je...
    ja samo to za harmonikase i sa salom prihvatio tako da dvadesertrojko valjda si me dovoljno upoznao da ti ti ne bi nikad zanemario...jer volim da se salim.

    sad kad smo se svi nadam se razumeli a mogu misliti ko nije ali me to ne zanima.....ocete li mi pomoci:? (Larosa profo) ona narukvica skroz celicna koja zlatna jel mislis da bi mu lepo stajalo?

    Pugo tebi majstore valjda nema potrebe da se objasnjavam,od onolikog hvaljenja sad da napisem nesto...original mene muci koja kosta i kosta a a kod tebe se dodje gleda i ucestvuje...

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra
    By marre in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.3.2016., 17:53
  2. Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 31.8.2011., 0:10
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 10.5.2011., 15:59
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.4.2011., 2:20
  5. Zenith Defy Vintage
    By Walter in forum Zenith
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.3.2011., 19:31

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •