Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 23 od ukupno 23
Like Tree23Likes

tema: Restauracija Seika 5

  1. #21
    Član Avatar korisnika somy
    Član od
    11.7.2012.
    Lokacija
    nis
    Poruke
    441
    Lajkovi
    409
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Restauracija Seika 5

    ma nije nista komplikovano sklopiti 7009,naravno samo malo strpljenja i znanja...

  2. #22
    Mlađi član Avatar korisnika Dulan_88
    Član od
    2.10.2010.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    92
    Lajkovi
    189
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Restauracija Seika 5

    Da restauraciju privodimo kraju...problem sa pragovima je resen.Tacnije,nadjen je zamenski cifer,sa njega su skinuti pragovi i znak Seiko.Ali avaj,cifer je beo a na pragovima umesto bele,nalazi se crna crtica,pa je nakon jedno 10 pokusaja ta bela crtica izvucena belom uljanom farbom... Nije bas na nivou japanskih majstora,ali tu je negde,jedva da se primecuje... Sada je jos ostalo staklo,pravim masinicu za poliranje stakla sa brusnim kamenima koji treba krajem oktobra da pristgnu iz Svajcarske kao i cerijum oksid u par granulacija za grubo i fino poliranje.Sve u svemu,evo par slika zavrsetka generalnog sredjivanja...

    Restauracija Seika 5-photo-0218.jpgRestauracija Seika 5-photo-0219.jpgRestauracija Seika 5-photo-0220.jpgRestauracija Seika 5-photo-0221.jpg
    RUS, VLADAN P, Neša and 3 others like this.

  3. #23
    Novi član
    Član od
    21.3.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Restauracija Seika 5

    Zelim ovom prilikom da pozdravim ovaj poduhvat, jer se i ja vodim idejom da uradim nešto slično, doduše ja sam totalni laik, ali pokušavam da učim, a mislim da bi ovakva neka petica bila idealna za neki pokušaj restauracije
    Svaka čast na ideji i dosadašnjem radu, naravno da očekujem više slika

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •