Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Prikaz rezultata 51 do 56 od ukupno 56
Like Tree71Likes

tema: Popravka Vostok Amfibia sata

  1. #51
    Član
    Član od
    16.10.2013.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Popravka Vostok Amfibia sata

    ...ako si ocekivao zasto si onda trazio odgovore. zar mislis da je moguce izvrsiti napad na nekoga ko se usudio da napise da su amfibije / komandirci satovi nedovoljnog kvaliteta a onda traziti od te osobe neke odgovore. neces ih dobiti. mislite da sve znate i da vam niko nije ravan? pa mislite. idem ja drugari da servisiram cilindar enigmu koju sam nabavio pre neki dan a vi lepo nastavite ko i do sad.
    uzivajte

  2. #52
    Član
    Član od
    16.10.2013.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Popravka Vostok Amfibia sata

    ps. znam da ti nije ime jovan, no mogao si napipati zasto sam to ime napisao. nacas sam pomislio da ces povezati sa zlatoustim

  3. #53
    Član
    Član od
    16.10.2013.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Popravka Vostok Amfibia sata

    i dalje o meni ne znas nista a zabijas zakljucke kao da si najpametniji na svetu. mozda zaista i jesi ja to ne znam zlatni nas skajdrameru.
    a sada vama vlasnicima ovog cenjenog foruma preporucujem da me izbacite odavde nakon tri i po godine i da to bude zato sto prvi put napisah nesto sto nije vase misljenje.
    somy likes this.

  4. #54
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Popravka Vostok Amfibia sata

    ...ako si ocekivao zasto si onda trazio odgovore. zar mislis da je moguce izvrsiti napad na nekoga ko se usudio da napise da su amfibije / komandirci satovi nedovoljnog kvaliteta a onda traziti od te osobe neke odgovore. neces ih dobiti. mislite da sve znate i da vam niko nije ravan? pa mislite. idem ja drugari da servisiram cilindar enigmu koju sam nabavio pre neki dan a vi lepo nastavite ko i do sad.
    uzivajte


    Da odgovorim i na ovo.
    Ja sam napisao citiram: Dakovicu, na toj drugoj slici nema Amfibije. Šta ti tačno podrazumevaš pod Amfibijom? Na toj fotki oba sata su ronilačka, pod uslovom da je ovaj drugi orginalan.
    To sam napisao nakon što si ti u poruci broj 36 posatvio fotku Rolex Submarinera ili Tudora i onog velikog sata i napisao sledeće Citiram "Druga fotografija prikazuje amfibiju koja nije pravi ronilacki sat nego je samo odradjena u tom stilu i stvarni ronilacki sat ogroman i ruzan, ali namenski napravljen za pravog ronioca.".

    Dakle,na toj fotografiji nema Amfibije, taj sat koji nazivaš Amfibija jeste ronilački sat iako ti kažeš da to nije pravi ronilački sat nego je samo odrađen u tom stilu. O kom stilu govoriš ne znam ali znam da je to ronilački sat i znam da nije Vostok Amfibija. Otuda moje pitanje.
    Zašto ili kako si ti na osnovu mog vrlo jednostavnog pitanja napisao sve ono što sam lepo taksativno nabrojao, ostaje misterija.

    Što se tiče toga da nisam dobio tražen odgovor. Rekao bih da nisam mnogo izgubio.

    Citat "mislite da sve znate i da vam niko nije ravan? pa mislite." Još jedna u nizu pretpostavki. Niti sam to napisao, niti sam to rekao, niti to mislim.



    --------------------------------------------------------
    Da odgovorim i na ovo.
    ps. znam da ti nije ime jovan, no mogao si napipati zasto sam to ime napisao. nacas sam pomislio da ces povezati sa zlatoustim

    Teško da sam ja u tvom pisanju mogao bilo šta napipati.

    ------------------------------------------------------------

    Hajde i na ovo da odgovrim.

    i dalje o meni ne znas nista a zabijas zakljucke kao da si najpametniji na svetu. mozda zaista i jesi ja to ne znam zlatni nas skajdrameru.

    Niti sam zlatan, niti zelen, pismen jesam, vodim računa šta pišem i kojim tonom. Zaključke izvodim na osnovu onoga što neko napiše. Taksativno sam ti nabrojao netačnosti koje si napisao.
    Poslednja ispravka: skydrummer (8.2.2017. u 0:55)
    dakovic and Elvedin like this.

  5. #55
    Član
    Član od
    16.10.2013.
    Poruke
    108
    Lajkovi
    99
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Popravka Vostok Amfibia sata

    čast mi je bila razmeniti misljenje s tobom
    83stojan likes this.

  6. #56
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Popravka Vostok Amfibia sata

    ...i ovim zaključujemo (i zaključavamo) temu.
    marko14 likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •