Strana 8 od 23 PrvaPrva ... 45678910111218 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 225
Like Tree217Likes

tema: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

  1. #71
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Putin, možda grešim, ali mi izgleda da si ti ustvari majstor Todorović.

  2. #72
    Novi član
    Član od
    12.4.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Postovani,
    s'obzirom da sam danas od svojih cenjenih musterija i postovalaca ovog sajta dobio obavestenje da me gospodin Zoran Ristic javno bez cvrstih dokaza optuzio za zamenu mehanizma sata Tag Heuer eta 955.232...
    Moja je duznost i obaveza kao vlasnika firme Todorovic Watch co da ulozim demant...

    U svojoj karijeri nisam do sada imao ovakav slucaj,ali za sve postoji prvi put. Ja sam castan i posten covek i to cu po Hipokratu metaforicki ostati do kraja svog radnog veka,jer mi cast i kodeks moje porodice to nalaze.
    Vazno je napomenuti da ja jesam uistinu servisirao satove g,Risticu,coveku koji se bavi preprodajom,malverzacijom i pakovanjem satova ,to sam znao i trebalo je da odbijem svaku saradnju sa njim. Takodje napominjem da je gospodin Zoran Ristic zbog nelegalnog poslovanja cak preko deset puta skinut sa raznih sajtova za kupovinu i prodaju,evo nekoliko nikova koje sam uspeo da sakupim za kratko vreme,(majelar,lamajer,majasamja,zoki...)i po kojim ce neko prepoznati i shvatiti o kakvom je profilu prevaranta zapravo rec.
    Zao mi je sto dobijam ovakve klevete koje nisam zasluzio i pozivam sve dobronamerne poznavaoce da mi pomognu u identifikaciji mehanizma o kome je rec i za koju sam zamenu optuzen...

    Ja kao vlasnik i casovnicar mislim da je gospodin Hadzi Dalibor sve rekao u linku koji je postavio....



    U casovnicarsku radnju je porodica Todorovic ulozila puno truda,odricanja i znanja kako bi stekla poverenje i ugled kod sve veceg broja musterija,a ovim postom se narusava ugled ranje Todorovic Watch Co...

    Gospodinu Z.Risticu ce se preko suda obratiti pravni zastupnik firme Todorovic Watch Co i tuziti ga za povredu ugleda firme klevetu...

    Unapred Hvala...

    S'postovanjem Dejan Todorovic Casovnicar
    HADzI DALIBOR and kristijanus like this.

  3. #73
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    A ja se izvinjavam Putinu.

  4. #74
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    ...
    Nije problem zameniti pločicu sa natpisom...
    Kao što vidiš,problem je i to veliki!

    Edit:
    Uuuuu ,g.Todoroviću,nisam mislio bukvalno da vas razapinju !
    I dobro je da ste se javili- malo je jasnija situacija.
    Poslednja ispravka: HADzI DALIBOR (12.4.2013. u 20:14)

  5. #75
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Dobro je što se Todorović javio i izneo svoju stranu priče.
    Meni samo jedna stvar nije jasna-Zašto dvoje ljudi koji su toliko sarađivali ne mogu da se lepo objasne oko jedne tako proste stvari kao što je popravka sata?
    Zašto je problem da jedan drugom lepo objasne šta je ko očekivao a šta je ko uradio?
    Posebno u situaciji kada novac koji je bio u opticaju ,realno, nije veliki.
    Hoću reći,svaka varijanta dogovora je bolja od teških reči,inspekcije i sudova.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (12.4.2013. u 20:17)
    Serb and ckvrlj like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #76
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Da slazem se sa Vladanom, sto se ne nadjete i kao ljudi resite problem, onda napisete koje ste resenje nasli i da li ste ga nasli ili idete na sud i na taj nacin sve ove klevete koje su recene ce biti ispeglane

  7. #77
    Novi član
    Član od
    3.3.2010.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    11
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Citat Todorovic Watch Co kaže: Pregled poruke
    Postovani,
    s'obzirom da sam danas od svojih cenjenih musterija i postovalaca ovog sajta dobio obavestenje da me gospodin Zoran Ristic javno bez cvrstih dokaza optuzio za zamenu mehanizma sata Tag Heuer eta 955.232...
    Moja je duznost i obaveza kao vlasnika firme Todorovic Watch co da ulozim demant...

    U svojoj karijeri nisam do sada imao ovakav slucaj,ali za sve postoji prvi put. Ja sam castan i posten covek i to cu po Hipokratu metaforicki ostati do kraja svog radnog veka,jer mi cast i kodeks moje porodice to nalaze.
    Vazno je napomenuti da ja jesam uistinu servisirao satove g,Risticu,coveku koji se bavi preprodajom,malverzacijom i pakovanjem satova ,to sam znao i trebalo je da odbijem svaku saradnju sa njim. Takodje napominjem da je gospodin Zoran Ristic zbog nelegalnog poslovanja cak preko deset puta skinut sa raznih sajtova za kupovinu i prodaju,evo nekoliko nikova koje sam uspeo da sakupim za kratko vreme,(majelar,lamajer,majasamja,zoki...)i po kojim ce neko prepoznati i shvatiti o kakvom je profilu prevaranta zapravo rec.
    Zao mi je sto dobijam ovakve klevete koje nisam zasluzio i pozivam sve dobronamerne poznavaoce da mi pomognu u identifikaciji mehanizma o kome je rec i za koju sam zamenu optuzen...

    Ja kao vlasnik i casovnicar mislim da je gospodin Hadzi Dalibor sve rekao u linku koji je postavio....



    U casovnicarsku radnju je porodica Todorovic ulozila puno truda,odricanja i znanja kako bi stekla poverenje i ugled kod sve veceg broja musterija,a ovim postom se narusava ugled ranje Todorovic Watch Co...

    Gospodinu Z.Risticu ce se preko suda obratiti pravni zastupnik firme Todorovic Watch Co i tuziti ga za povredu ugleda firme klevetu...

    Unapred Hvala...

    S'postovanjem Dejan Todorovic Casovnicar
    Zaista nemam sta da dodam.Samo ti znas pravu istinu naravo znam je i ja a i covek koji mi je prodao sat.Ja nisam dete i ne pakujem satove jer onda ne bih trazio pomoc casovnicara.Samo izvolte na sudu cu dokazati da sam bio u pravu i da taj sat ne bih kupio da nije bila podpisana masina jer sam otvorio sat .Sobzirom da nisam kod kuce vec kod prijatelja i pisem sa njegovog racunara postavicu sliku krunice koju sam cekao 3-4 meseca.Ne zelim da koristim vise ovaj sajt za obracunavanja.Ja i ti znamo istinu i nacin kako si me primio u radnji i nacin kako si nastupio ne govori u prilog radnji o kojoj pricas.Sta ce se desiti ako se pojavi jos neko?Duzan sam ovde da postavim sliku krunice i vise se necu javljati.Ovaj sajt nije za privatna razraacunavanja,nastavicemo na drugom mestu.Ti znas da su argumenti na mojoj strani pa cu to tamo i dozati.

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    To nije isti mehanizam.

    Mene što se tiče možeš Todorovića i razapet' samo ne vidim razlog za to!
    Ti imaš normalan mehanizam za taj sat i sat ti radi i ako ga tužiš,može lako da se desi da i on tuži tebe za povredu ugleda ili nešto slično jer ti on de facto nije pokvario sat nego popravio.
    naravno da znam da nije isti mehanizam samo sam hteo da kazem da se na netu moze naci svasta.

    Citat putin kaže: Pregled poruke
    i još ovo,nije ljucki zbog svojih grešaka i nepoznavanja "materije" okriviti nekog ko te toliko puta " vadio iz bule",kako je i sam majelar reko.
    putine nije me nikada vadio iz bule popravio mi je samo jedan sat ostalo mi je samo menjao baterije
    NARAVNO SVAKU ZAMENJENU BATERIJU SAM PLATIO
    Poslednja ispravka: VLADAN P (12.4.2013. u 21:27)

  8. #78
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Poštovana gospodo Ristiću i Todoroviću,

    Obojica ste izneli svoja stanovišta celog slučaja. Portal Svet satova neće zauzimati strane u sukobu. Portal može pomoći samo u smislu da Vas ostali učesnici upute u legalne načine rešavanja problema, a svaki izrečeni stav pripada onom učesniku foruma koji ga je izrekao. Spor možete rešiti preko organizacije potrošača, policije, suda i bilo koje druge nadležne institucije. Vaši lični odnosi i nesuglasice nisu tema za forum, pa ih možete razrešiti na druge načine, ali za to nemojte koristiti ovaj prostor.
    Serb and Mr D like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #79
    Novi član
    Član od
    10.9.2011.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    13
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    najbolje je stvar resiti mirno i bez povlacenja po sudovima [...]

    Mod edit: ostatak posta je izbrisan.
    Poslednja ispravka: Neša (12.4.2013. u 23:42)

  10. #80
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Iskustva sa ovlaštenim servisima i časovničarima

    Prva rečenica može da prođe, ali ostatak ne. Ovo nije mesto za lična prepucavanja, koja mogu da se vode na nekom drugom mestu, ali ne i na ovom forumu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Slične teme

  1. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  2. Citizen BK2490-52E, info i iskustva?
    By banedb in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 21:56
  3. Citizen AT0860-22E, mišljenja i iskustva?!
    By Djordje Tosic in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 6.8.2010., 15:48
  4. Baterije za satove - iskustva i favoriti
    By ivourar1 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.6.2010., 15:15
  5. molim kolege ako imaju iskustva sa ovim alatom da me informiraju
    By ivourar1 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 13:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •