Strana 5 od 95 PrvaPrva 1234567891555 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 941
Like Tree236Likes

tema: Pomoc oko on-line kupovine satova

  1. #41
    Mlađi član Avatar korisnika nvelja
    Član od
    13.7.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    44
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Kao prvo hvala na lepim zeljama,
    sat je stvarno fantastican,evo ja sebe uhvatim da po 2-3 minuta sedim u bukvalno buljim u sat,pa se trgnem
    znas da si imao dosta udela u odabiru sata,
    a drugo,
    sto se tice tvog izbora mislim da je apsolutno prirodan ako se zna da ti se svidjao black eagle,JY0005-50E je koliko mi se cini nov sat,tek napravljen,i nepostoji nijedan drugi sa toliko funkcija.Zadivljujuce!
    Vidim nema ga na discountu ali ima na jomi,i nije tako skup.
    http://www.jomashop.com/citizen-eco-...y0005-50e.html

    Obicno kosta oko 500-525$

    Ili sacekas jos malo pa se mozda pojavi na discontu,pa im siknes link ka jomi pa ga dobijes za jos manje parica

    Sve u svemu javi sta si uradio,
    pozz

  2. #42
    Novi član
    Član od
    4.11.2008.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Drugari ja mozda nisam dobro skapiroa ali me zanima koliko mene izadje sat kad ga narucim preko amazona ili jome,jel ja placam porez i carinu ili samo konacnu cenu njihovu,gde meni stize taj sat?? Hocu da narucim Seiko velaturu ili Honda sporturu jel mi moze neko reci koliko ce me ovaj sat kostati u finalnoj verziji????


    http://www.amazon.com/Seiko-Sportura...00&sr=1-11

  3. #43
    Novi član
    Član od
    4.11.2008.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

  4. #44
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Dzeronimo,

    predlazem da pogledas ovu temu jer sam tu detaljno objasnio celokupnu kalkulaciju:

    http://www.svetsatova.com/index.php?...p;catid=46#511

    Placas i porez i carinu a sat dobijas na kucnu adresu.

    Sto se tice kupovine preko neta trenutno i nije bas neka prilika za to jer je dolar dosta ojacao u odnosu na evro. Tako da bi te taj sat otprilike kostao oko 36000 din. Predlazem da pogledas sledeci oglas:

    http://www.svetsatova.com/index.php?...9&catid=44

    Isti model samo sa metalnom narukvicom (sto je po meni bolja varijanta) a kosta jeftinije.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #45
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Invictu bih preskocio, imam jednu i nisam zadovoljan a slicna su i iskustva drugih. Sto se tice Seika samo reci hvale!

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #46
    Mlađi član
    Član od
    30.10.2008.
    Poruke
    43
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Mene interesuje koliko je zaista sigurna kupovina preko interneta i stavljanje na uvid svih licnih dokumenata. Bez sumnje da ce porucena roba stici na svoju destinaciju ali sta posle? Kako spreciti naknadnu zloupotrebu kartice? Ko mi garantuje da u trenutku slanja svih licnih dokumenata ukljucujuci i broj kreditne kartice, neko nije uspeo da sve to izhakuje i iskoristi par meseci kasnije?

  7. #47
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    zalepugin wrote:
    Mene interesuje koliko je zaista sigurna kupovina preko interneta i stavljanje na uvid svih licnih dokumenata. Bez sumnje da ce porucena roba stici na svoju destinaciju ali sta posle? Kako spreciti naknadnu zloupotrebu kartice? Ko mi garantuje da u trenutku slanja svih licnih dokumenata ukljucujuci i broj kreditne kartice, neko nije uspeo da sve to izhakuje i iskoristi par meseci kasnije?
    Dusane, verujem da si svestan toga da ne postoji 100% siguran nacin placanja, ali veruj mi da je ovaj nacin placanja izuzetno pouzdan i mogu slobodno reci mnogo pouzdaniji nego kada placas racun u restoranu kreditnom karticom. Robu na Internetu kupujes od poznatih renomiranih kompanija koje imaju implementirane sve propisane nivoe zastite svog informacionog sistema. Naravno uvek postoji mogucnost da neko upadne u sistem, ali sa obzirom da se to nije desilo ni jednoj ozbiljnoj kompaniji u poslednjih nekoliko godina govori o tome koliko su te kompanije ozbiljno shvatile ovaj problem. Sto se tice hakovanja same transakcije na to zaboravi, veca je verovatnoca da te udari grom u trenutku citanja ove poruke.

    Pozdrav,
    V.S.

  8. #48
    Mlađi član
    Član od
    30.10.2008.
    Poruke
    43
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Hvala na informacijama. Opasno sam se primio na ovaj sat, cak sam ga i probao u radnji ovlascenog uvoznika, medjutim dosta je skup i sa popustom u odnosu na cene sa interneta pa se razmisljam da se upustim u avanturu on-line kupovine.

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Najsigurniji način plaćanja jeste plaćanje u kešu , osim ako nisi tolike sreće da baš u tom trenutku u radnju uleti lik sa čarapom na glavi i 'pozajmi' od tebe i novac i novi sat!
    Inače, što se online kupovine tiče, mislim da ne treba toliko da brineš, prilično je sigurna. Ako pratiš uputstva koja dobiješ od kompanije kod koje kupuješ neki proizvod i malo prelistaš temu o on-line kupovini na ovom forumu, nećeš imati razloga za brigu. Ta tzv. hakovanja tekućih računa se najčešće dešavaju na bankomatima zbog neopreznosti samih vlasnika tekućih računa, kao i krivicom istih koji dele pin kod 'poznanicima' kao da je u pitanju kesica bombona.
    Ako ipak sumnjaš u sigurnost tvojih podataka, misliš da će ti neko isprazniti tekući račun, uvek možeš da otvoriš namenski račun u nekoj od banaka na koji ćeš deponovati određenu svotu novca neophodnu za on-line kupovinu i koristiti ga isključivo za tu namenu. Na taj način priliv i odliv novca sa računa ti kontrolišeš, a čini mi se da pojedine banke nude i opciju tzv. otključavanja tj. zaključavanja računa. Naime, novac sa računa ne može da se skine dok ti ne daš odobrenje banci da može da odblokira račun. Raspitaj se i za tu varijantu u tvojoj banci, znam da je postojala ta mogućnost.

    pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #50
    Mlađi član
    Član od
    6.2.2009.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Pomoc oko on-line kupovine satova

    Vladane,
    Procitao sam postove izmedju tebe,nvelje i ostalih i ispratio uspesnu kupovinu Citizana sa sajta (nvelja je dobio sat za 6 dana, a i ti si uspesno obavio nekoliko kupovina).Pregledao sam i ponude sajtova jomashop i discountwatchstore. Upravo imaju popuste povodom dana zaljubljenih i neke ponude su bas povoljne bez obzira na rast dolara.
    Da li si ikad razmislljao da sa saradnicima oformis neki usluzni centar za korisnike sajta(cija bi registracija bila potpunija) i to vezan za kupovinu preko interneta sa odredjenih sajtova koje ti i saradnici smatrate pouzdanim i legalnim.Mnogi ljudi su pre svega skepticni kada je ovakav vid kupovine u pitanju, replika satova mnogi (medju njima i ja) ne stoje dobro sa engleskim jezikom npr, neki nemaju pasos, karticu u banci...a rado bi da kupe neki sat cija je cena povoljnija nego u nasoj zemlji.Tzv. 'usluzni centar sajta Svet satova'(predlog) se moze procentualno ugraditi(sto je normalno) u konacnu cenu zeljenog sata(usluga prevodjenja, narucivanja,transfera i sl.).Potencijalni kupac bi platio akontaciju na formiranu cenu(avans....kaparu...kako li se vec kaze i to u kesu kako najvise i vole) a po prispecu sata i ostatak iznosa(ili ceo iznos odmah u kesu).Ovako,kako sad stoje stvari, ljudi se upustaju sa prilicnim strahom u sve to..sa tamo nekim strancima...Svet satova bi dobio takvim potezom jedinu servis-posrednicku internet prodavnicu i svi bi bili srecni i zadovoljni.Mozda ima jos dobrih i sigurnih sajtova.Mozda se cela prica moze podici na visi nivo saradnje izmedju sajta Svet satova i nekih legalnih sajtova (npr. gore navedenih)
    Ko pita ne skita...Da li si bar razmisljao na tu temu?


    P.S.Nemoj misliti da ti laskam , ali stvarno mislim da tako nesto jedino ti i saradnici mozete realizovati.


    Pozdrav,

    Milan
    solunski vitez likes this.

Slične teme

  1. Tissot prc200 - nedoumice oko kupovine
    By vlax in forum Tissot
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 11.6.2010., 8:24
  2. pitanje u vezi kupovine sata
    By vladam5 in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.9.2009., 22:14
  3. provjerena on line kupovine
    By ognjen in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.8.2009., 11:17
  4. Savet oko kupovine Cerruti satova
    By Rasheta in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.12.2008., 21:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •