Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 22
  1. #1
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Pozdrav svima !
    Da li bi neko mogao da mi pomogne oko kupovine Smith & Wesson 357n sata. Pokusao sam preko e-Ducana u Beogradu da ga narucim iz inostranstva (posto se radi o Americkom proizvodu) i cena sa pdv, carinom i ostalim glupostima je iznosila 260 eura. Za taj sat sam se raspitivao u Francuskoj, Nemackoj i Sloveniji preko svojih poznanika i njegova cena se krece od 240 do 300 eura (sto mi je puno). Inace gledajuci po sajtovima taj sat u Americi kosta oko 140-170 dolara.

    Da li bi mogao neko od vas da mi pomogne ili da me posavetuje kako da narucim, tj. kupim taj sat, za neku realnu cenu. Hvala unapred !! Evo i par fotografija :

    http://thumbnail.image.rakuten.co.jp.../sww-357n3.jpg

    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._2212807_n.jpg

    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._4355156_n.jpg

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Pozdrav Zmija i dobro došao!

    Pogledaj temu:http://www.svetsatova.com/forum/show...upovine-satova

  3. #3
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Hvala ti na ovom linku ali meni to nista ne pomaze. Treba mi konkretno za ovaj sat, sta i kako, preko koga, itd... Pogledao sam ove linkove ali se ne snalazim bas najbolje... Ako moze neki prostiji odgovori il tako nesto... Hvala jos jednom !

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Ne preporučujem kupovinu preko posrednika kao što je e-Dućan jer su provizije velike i koriste se usluge kurirskih službi kao što su Fedex, UPS, DHL pa je tako krajnja cena proizvoda koji se kupuje preko ovakvih firmi izuzetno visoka.

    Na cenu sata moraš da dodaš i troškove slanja paketa (zavisi od prodavca do prodavca) kao i troškove carine i poreza koje ćeš platiti državi. Ukoliko se paket šalje sa nekom od kurirskih službi kao što su Fedex, UPS ili DHL računaj i na troškove špedicije koji često čine oko 30% od ukupne cene sata. Dakle, ta početna cena od 140 dolara na kraju brzo naraste na nekih 200 ili više dolara.
    Ako imaš PayPal (ili neko od drugara), ebay predstavlja dobro mesto gde bi mogao da potražiš ovaj sat.

    Pogledaj Traser i Luminox satove. Luminox satove prodaje jedan član na forumu, pregledaj malo male oglase.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Taj Smith & Wesson 357N, ili ti( SWW357N) sat trazim oko godinu dana, ali mi se ne daju tolike pare za carinu itd... kad vec nije mnogo skup... Ne znam, ne razumem se, nemam iskustva sa tim nacinom kupovine, al videcu nesto da izvedem preko drugara il nekako pa da vidim kakva je cena.
    Hvala puno za ovaj odgovor !

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Pa plaćanje carine i poreza u suštini ne možeš da izbegneš. To je obaveza koju moraš da podmiriš prema državi kada uvoziš nešto u zemlju.
    Gledaj samo da ti se paket pošalje sa USPS odnosno poštom a ne sa nekom od gore pomenutih kurirskih službi jer ćeš tako izbeći plaćanje špedicije koja je obično par hiljada dinara.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Gledao sam na e bay-u sada i nema ovaj sat sto ja trazim
    Izgleda da cu morati da odvojim 260 eura i preko e ducana uzmem taj sat, neam drugog izbora... Ne znam vise sta da radim...

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Pa jel mora baš Smith & Wesson?
    Obrati se članu sa foruma koji prodaje Luminox satove, taj S&W je prepakovani Luminox koliko ja vidim.

    Ili nađi nekog drugara ko ima PayPal ili neku visa internet karticu da ti kupi sat, časti ga sa 10-20€ za tu uslugu i opet ćeš proći barem 60€ jeftinije nego li preko tog e-dućana.
    Evo ti jedan na Amazonu...

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #9
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Samo taj trazim... Luminox jesu slicni al nije to to...
    Sto se tice kupovine, sve bi ja to uradio, ali mi kazu da ne moze PayPal u Srbiji... tako da ne znam sta da radim...

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    U pravu si, Luminox nije isto što i S&W, čak je i bolji a izgleda identično.

    Imaš razne internet kartice sa kojima postoji mogućnost online kupovine i koje prolaze kod većine online prodavaca (recimo intesa internet kartica). Ili pokušaj sa karticom ili plati harač od 100 i kusur € jednom e-dućanu, ne znam šta drugo da ti kažem.

    Možda neko od članova zna neko bolje rešenje ili ima predlog, pa sačekaj da vidiš šta će reći.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoc oko on-line kupovine satova
    By nvelja in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 940
    Poslednja poruka: 7.4.2022., 7:50
  2. Pomoc oko kupovine chronograph-a
    By pavlaka in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.8.2011., 20:30
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.11.2010., 17:32
  4. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  5. Pomoc oko kupovine Omege Seamaster
    By Jelena in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.5.2010., 18:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •