Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Novi član
    Član od
    25.5.2010.
    Lokacija
    Beograd/Stockholm
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc oko kupovine Omege Seamaster

    Molim vas da mi pomognete. Planiram da kupim Omegu Seamaster quartz( poznat sat kao James Bond ). Imam nedoumicu, kao sto sam napisala sat je kvarcni nije automat. Automat je skuplji za oko 1000 eura. Posto mi je u toj radnji muz vec kupio jedan sat ali elegantan isto Omega sa dijamantima automat dobili smo ga za ok cenu.
    Znaci to bi bio zenski model, ne onaj najmanja velicina nego srednji, i cena mu je sa -20%. Iznosi 1200eura. Isti takav ali Chronometer iznosi 2700eura. To mi je mnogo sada.
    Meni se sat mnogooo svidja, lep je a i sportski je i na mojoj ruci je odlican, bas sam tako nesto i zelela. Problem je sto ne znam dali vredi uzimati kvarcni sat sa te pare. Inace u suprotnom ne bi uzimala ni jedan drugi.
    Hvala vam puno na pomoci

  2. #2
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Omege Seamaster

    Hm, ovde su svi verovatno za automatik. Pa i ja bi uvek uzeo automatik pre nego kvarcni. Nekako automatik ima dusu Medjutim, moram se sloziti da ta Omega izgleda svarno jako lepo. I zbog toga bi uvek preporucio da svako kupi onaj sat koji mu se pre svega vizuelno dopada. Cena je ok, toliko kosta i napolju. Ipak je to Omega, a njihovi quartz modeli ipak spadaju u najkvalitetnije.

  3. #3
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Omege Seamaster

    Seamaster je seamaster bio kvarcni ili automatik.Sem tebe niko nece ni znati da je quartz.Prelep sat, i bas taj model Omege bih pre kupio kvarcni nego automatik,iako vise volim automatike.Ne vredi dati duplo za isti sat sa automatskim mehanizmom iskreno.Mnogi ce ti reci da ima za te pare sat sa odlicnim mehanizmom,da ima trista cuda koje Omega nema,da daju vise za iste pare itd.Ja ti kazem ako ti se svidja i imas pare odmah kupuj,retko lep sat.Ja imam Omegu Speedmaster i nikada u zivotu nisam bio zadovoljniji kupljenom stvari.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    25.5.2010.
    Lokacija
    Beograd/Stockholm
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Omege Seamaster

    Hvala vam punooooooo . Ja inace zivim u Stockholmu tako da znam da sam dobila super cenu. Ovde su satovi malooo skuplji, predpostavljam zbog poreza.

    Stvarno ste mi mnogo pomogli, a i stvarno sam zelela taj sat kao malooo dete
    Znaci trcim do radnje da ga narucim

  5. #5
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Omege Seamaster

    Jelena, razmisli i o ovom modelu koji sam preporučio u sledećoj temi. Ovo je stara klasična Omega Seamaster Automatic koja se meni čak više dopada od James Bond modela, ali opet moram da kažem ako ti srce kaže taj model onda slobodno "go for it!

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #6
    Novi član
    Član od
    25.5.2010.
    Lokacija
    Beograd/Stockholm
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Omege Seamaster

    Hvala ti sto si se ukljucio. Gledala sam bas i taj sat probala sam ga ali nekako na plavoj podlozi..... Ma bas kao sto si rekao srce mi je zaigralo. Ne secam se da sam se osecala ovako. Ja vec imam jedan jako lep omega sat zenski automat sa briljicama ali njega nisam dozivela ovako. Nekako lep je i skup je i to je to!
    Ovaj nekako mogu da nosim svakodnevno. Ma sta da ti kazem, osecam se kao dete kome su dali igracku hahahahhaha

    Ps- Vec sam bila u radnji danas i narucila.
    Nemaju ga u radnji ali su ga narucili od generalnog agenta. Stize za par dana

    Hvala vam svima jakooo puno

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Omege Seamaster

    Pa onda meni ostaje samo da čestitam na kupovini novog sata.

    Dobro došla...
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Pomoc oko on-line kupovine satova
    By nvelja in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 940
    Poslednja poruka: 7.4.2022., 7:50
  2. Omega Seamaster ploprof 1200
    By marko14 in forum Omega
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 20.10.2011., 10:31
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.11.2010., 17:32
  4. Omega seamaster planet ocean pitanje..
    By Mr. Judo in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 1.10.2009., 19:39
  5. Savet oko kupovine Cerruti satova
    By Rasheta in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.12.2008., 21:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •