Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1
    Novi član
    Član od
    25.4.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Question Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatik?

    Posle duzeg lutanja sveo sam izbor na dva sata,pa mi treba pomoc iskusnih satofila.Naime kupicu ili citizen Titanium sa oznakom BM6460-59E,koji je sa popustom negde oko 17500 ili Sektor 200 Automatik sa oznaom 3221208015 ima ga u BPM-u i oko 15000 .Posto bih sat nosio po potrebi znaci ne stalno vise mi odgovara automatik,ali mi se zato vise svidja Citizen eco-drive,mada je on kvarcni.Zanima me kako su se pokazali ovi eco-drive citizen satovi posto mislim da se njima ne menja baterija nekih 6-7 godina dok ne crkne.Ume li ko da ih popravlja i gde se nabavlja ta punjiva baterija kad otkaze.Sa druge strane kakav je mehanizam u ovom Sektor satu.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Šta god da uzmeš od ta 2 sata nećeš pogriješiti,mada bih ja radije uzeo Sektor(zato što je automatic)!
    Koliko znam,eco drive mehanizmi su se dobro pokazali i nema nekih problema sa njima.
    U Sektoru je Miyota(Citizen) 8215-solidan i provjeren mehanizam!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Kao što je Dalibor rekao, Miyota 8215 mehanizam koji se stavlja i u daleko skuplje satove. Uradi pretragu na forumu, dosta se pričalo o njemu a imaš i prevedeno malo poređenje sa ETA 2824-2 mehanizmom a i o Eco-drive se poprilično pisalo.
    Između ova dva, na tvom mestu uzeo bih Citizen i to samo zato što si napisao da bi sat nosio po potrebi što mi govori da ti treba sat koji će u svakom momentu biti spreman da se stavi na ruku i nosi. To ne znači da su pomenuti sector ili mehanizam loši, već da bi za tvoje potrebe pogodniji bio sat sa kvarcnim mehanizmom.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član
    Član od
    25.4.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Ipak cu mozda uzeti automatik,pored toga sto mi se svidja Citizen Titanium i mislim da je elegantniji.Automatik znaju da popravljaju,dok sto se tice Citizena nisam bas siguran sta se tu i moze popravljati a i gde bih morao da jurim tu punjivu bateriju ako mi rikne.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    22.11.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Ja sam isto zainteresovan za navedeni Sektor jer mi se čini da je to jedna od boljih ponuda na tržištu. Sat je automatic,japanski mehanizam košta 1500 din-manje od 150 eura postoji li još nešto u toj klasi ?

  6. #6
    Novi član
    Član od
    22.11.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Pardon 15000 din

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Postoji Orient:http://www.orientuhren.de!

  8. #8
    Novi član
    Član od
    22.11.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Hvala za Orient možeš li da uporedeš ta dva modela Automatic Titanium CEM6A001D i Sector 200 automatic

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Čisto da znaš da Orient satove ne možeš da kupiš u Srbiji jer ih niko ne uvozi, eventualno tu i tamo može po koji da se nađe u malim oglasima ali to je to. Dakle, nemaš zvaničnog distributera, nemaš zvaničan servis niti će ti garancija biti priznata jer nema ko to da uradi. Inače, Orient satovi su na dobrom glasu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine sata Citizen Titanium ili Sektor Automatok?

    Po kojoj ceni mogu sector 490 da nadjem u BG,posto ga u KG nema

Slične teme

  1. Pomoc oko kupovine chronograph-a
    By pavlaka in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.8.2011., 20:30
  2. HELP!!! Potrebna pomoc oko kupovine sata oko 200e.
    By nennad in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 1.11.2010., 18:00
  3. Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!
    By Zmija in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 18:59
  4. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  5. MALA Pomoc oko izbora SATA SEIKO VS CITIZEN
    By b0le in forum Japanski satovi
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 3.3.2010., 11:01

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •