Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 22
  1. #11
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Ok, videcu jos nesto da izvedem ako bude moglo... Hvala ti u svakom slucaju !! Pozdrav

  2. #12
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Imam nekog poznanika kojeg dugo nisam video, tip boravi non stop po tim vojnim sajmovima pa ću ga pitati kako je moguće ovde naći takav sat, ima nešto nalik njemu ali nije to što tražiš.
    A dok sve to nebude urađeno predlažem ti da obiđeš par Armi šopova u Beogradu ili posetiš par tih armi foruma kod nas, R. Srpska mislim da ima jedan dobar. Padobranci i ratnici, regularna vojska vole takve stvari pa pogledaj kakav info imaju za tebe članovi takvih foruma.

    bdw, moja ti je preporuka, MIIK veoma sličnog izgleda, a Luminoxe moraš pogledati i presuditi sam, jako su dobri.
    Poslednja ispravka: ANGEL (14.9.2010. u 22:34)

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Igore, čovek želi isključivo taj i samo taj sat, koliko sam ja shvatio. Dakle, ni jedna druga opcija ne dolazi u obzir. Luminox ima identičan sat, samo sa logoom Luminox-a na brojčaniku pa je ispao iz priče.
    MKII je skup, ako neko ne želi ili ne može da izdvoji više od $250 na sat, zašto bi davao preko $1000?!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #14
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Igore, čovek želi isključivo taj i samo taj sat, koliko sam ja shvatio. Dakle, ni jedna druga opcija ne dolazi u obzir. Luminox ima identičan sat, samo sa logoom Luminox-a na brojčaniku pa je ispao iz priče.
    MKII je skup, ako neko ne želi ili ne može da izdvoji više od $250 na sat, zašto bi davao preko $1000?!

    Pozdrav
    Ja sam samo dao par informacija gde bi mogao da dođe do nekakvih dodatnih informacija kako da dođe do takvog sata, nisam ostavljao linkove drugih foruma.
    Nisam govorio da mora da kupi Luminoxa već da razmisli o njemu kada su već indentičnog izgleda. Par armi šopova u Beogradu, (pa oni pradaju čizme Smith & Wesson) a u nekoliko sam prodavnica video nekoliko modela satova gde nisam ni obraćao pažnju o kojim se modelima satova, brendova radi, prosto me ne privlače.

    Mislio sam da se radi o kvarcnim satovima pa je zato moja preporuka bila MIIK, nailazio sam da koštaju i do $200, a ovaj moj poznanik ga je platio $250 radi se o kvarcnom satu.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Pa ko govori o ostavljanju linkova? Pogrešno si me razumeo, ja smatram da je Luminox ok zamena jer ima identičan model tom Smith & Wesson satu ali Zmija ne želi Luminox već isključivo Smith & Wesson a obzirom da mu je sat od $250 preskup, ne vidim zašto bi uzimao mkII od 600 ili više dolara.

    MKII za $200 možda kao polovni, nikako novi...
    mkIIwatches

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #16
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Gledao sam vec u Army Shopu u Beograu i Novom Sadu, imali su davno, davno smith & wesson sat, ali neki stariji model, zadnji put kada sam zvao da pitam za S&W sat, rekli su mi da imaju samo privezak sata S&W.
    Nije meni na kraju krajeva skupo i tesko izdvojiti tih 260 eura za sat, ali samo sam hteo preko nekoga od vas da vidim da li mogu iole jeftiije da prodjem, s obzirom da se radi o satu koji u nekim inostranim zemljama kosta oko 130-170$ zavisi kako gde, sto je opet oko 110-140eura u proseku.
    Zanima me samo Smith & Wesson sat, modela 357N (SWW357N)
    Hvala jos jednom !

  7. #17
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Evo ako nekom nije tesko nek pogleda ovaj link tj. sajt military satovi iskljucivo http://www.milwatches.com/
    U Deutch shopu na ovom sajtu, sam nasao da imaju Smith & Wesson 357n sat cija je cena 169 eura (sto nije skupo, jer bih nasao drugara koji ce mi ga doneti u SRB za dz) pa me sada interesuje, na glavnoj stranic, da li su to predstavnistva satova u Nemackoj, Spaniji, Italiji, itd...

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Ne... To je samo mogućnost izbora drugog jezika, firma je registrovana u Nemačkoj a posluje online putem.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Ako imas mogucnost da ga neko umesto tebe naruci da stigne u Nemacku, uradi to. Nemci izgleda imaju samo 19% poreza, carina na satove im je nesto smesno. Pogledaj na linku dole i sracunaj. Ne bi me cudilo da je i postarina za Nemacku manja nego za Srbiju.

    http://www.dutycalculator.com/

  10. #20
    Novi član
    Član od
    14.9.2010.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc oko kupovine Smith & Wesson 357N sata !!!

    Nije losa solucija, probao sam, samo nemam preko koga da to izvedem.
    Videcu jos nesto ako budem mogao da izvedem, a ako ne, dacu 260 eura e-ducanu i to je to, sta drugo da radim. Vama momci svaka cast, hvala na pomoci! Ako jos nesto saznate pisite !

Slične teme

  1. Pomoc oko on-line kupovine satova
    By nvelja in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 940
    Poslednja poruka: 7.4.2022., 7:50
  2. Pomoc oko kupovine chronograph-a
    By pavlaka in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 10.8.2011., 20:30
  3. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.11.2010., 17:32
  4. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  5. Pomoc oko kupovine Omege Seamaster
    By Jelena in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.5.2010., 18:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •