Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 14
  1. #1
    Novi član
    Član od
    26.10.2008.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Lightbulb Online kupovina Casio sata

    Prvo da Vam čestitam na razvoju ovog foruma i uspjehu koji ste postigli.

    Obzirom da posjedujem bmw chromograph 315/1 koji je mehanički sat imam želju da kupim jedan digitalni Casio G-shock sat. Kupio bih sat u nekoj online prodavnici u visini od 100-200$.
    Sada mi treba Vaš predlog koji sat odabrati i u kojoj prodavnici ga kupiti.
    Živim u Crnoj Gori, a platio bih Visa electron karticom.

    PS.Vidio sam povoljne cijene na ebay ali je prisutan PayPal problem.

    Pozdrav,
    Oliver.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    Pozdrav Olivere i hvala ti na lepim rečima.

    Za kupovinu G-shock satova preporučujem ti da pogledaš šta nude chronograph.com, 21jewels.com, Seiya, Chino i Higuchi. Linkove do ovih sajtova možeš naći u OVOJ temi. Pored ponude ovih prodavaca, možda nađeš nešto zanimljivo i kod nas!

    Uzgred, ako već nisi postavio slike svog sata a imaš mogućnosti, bilo bi lepo videti BMW chrono u temi "slike satova iz vaše kolekcije"!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Novi član
    Član od
    26.10.2008.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Thumbs up Re: Online kupovina Casio sata

    Želim da se zahvalim na brzom odgovoru i da pitam da li je ovo pouzdan način kupovine u smislu sigurne isporuke i onako otprilike koliko izađe konačna cijena sata ako je na sajtu 150$.
    Isto pitanje je je i za Vašu prodavnicu. Da li je sigurnije da je naručim na adresu nekog iz Srbije pa da mi je on dostavi ili je bezbjedno slanje za Crnu Goru.

    Upravo sam postavio sliku mog BMW 315/1.

    Veliki pozdrav.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    Pa pouzdan je a i sami prodavci su već provereni tako da ne bi trebalo previše da se brineš oko toga, mada je to "pouzdano" sve relativno. Uvek postoji mogućnost da se pošiljka "izgubi" ili da sadržaj paketa misteriozno nestane, iako se meni to do sada nije dešavalo. Ukoliko želiš dodatnu sigurnost prilikom isporuke, zatražiš da ti paket pošalju sa nekom od kurirskih službi kao što su Fedex ili DHL ali u tom slučaju su i troškovi transporta i špedicije daleko veći nego kada se paket šalje poštom.
    Prednost slanja poštom je što je obično besplatna odnosno uračunata je u cenu sata, zatim izbegavaš usluge špeditera i imaš manje troškove na ime carine i poreza ali paketu treba duži vremenski period da stigne na svoje odredište. Obično to bude između 8 i 20 radnih dana, u zavisnosti od toga da li poštar ide biciklom ili avionom.
    Kurirske službe kao što su UPS, Fedex ili DHL su brze prilikom dostave i paketu treba svega par dana da pređe sa jednog kraja sveta na drugi i da ti se nađe u ruci. Međutim, kada koristiš ovakvu uslugu prodavac će obično da ti naplati par desetina dolara na ime troškova slanja a sama kurirska služba će pored carine i poreza uzeti i svoj deo koji zna da bude popriličan.

    Isto pitanje je je i za Vašu prodavnicu. Da li je sigurnije da je naručim na adresu nekog iz Srbije pa da mi je on dostavi ili je bezbjedno slanje za Crnu Goru.
    Ma nije to moja radnja. Kada sam napisao "kod nas" mislio sam na Srbiju. Najbolje je da ih kontaktiraš ukoliko si našao neki model koji ti se dopada i da ih pitaš da li su voljni da pošalju paket za Crnu Goru i koliki bi bili troškovi. Ljudi su prilično ljubazni i predusretljivi a obzirom da naša balkanska snalažljivost nema granica mislim da bi našli načina kako da udovolje tebi kao kupcu, no nemoj me držati za reč.

    i onako otprilike koliko izađe konačna cijena sata ako je na sajtu 150$.
    Kolika bi bila konačna cena sata zaista ne znam, a pod uslovom da se paket šalje poštom za Srbiju bi računica bila otprilike sledeća...
    $150 x 1.1 (carina) x 1.18 (porez) = ~$200 (koji dolar više ili manje)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Novi član
    Član od
    26.10.2008.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    7
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    Napokon sam kupio sat, izbor je pao na model Casio G-9025A-1ER (MUDMAN)cijena 120 eura. Vidio sam da su mudman modeli serije 9000 malo jeftiniji oko 90 eura ali su za moj ukus bili šareni pa sam izabrao ovaj model crno zlatna kombinacija, kako mi prodavac reče da je ovo LIMITED EDITION verzija pa je zbog toga malo skuplji (recite mi ako me je prevario). Uglavnom sam zadovoljan sa satom i zahvaljujem Vam na pomoći i brzim odgovorima. Uzgred evo i slike sata.

    Online kupovina Casio sata-casio.jpg
    Priložene slike Priložene slike Online kupovina Casio sata-dsc05577.jpg  

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    Čestitke olivere na novom satu.
    Mislim da nisi pogrešio kupovinom mudman-a jer se radi o jednom od popularnijih G-shock modela. Mislim da ga čak i par članova na forumu ima i da su svi zadovoljni ovim satom.

    Neka te služi dugo i u zdravlju ga nosio.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Novi član
    Član od
    22.2.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    gdje bih mogao da nadjem da kupim ili da porucim narukvicu za ovaj sat?

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    Za koji sat? Mudman?
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #9
    Novi član
    Član od
    22.2.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    postavio sam sliku sata ,otvorite i pogledajte.ucinjeli bi mi ogromnu uslugu u koliko bi mi pomogli

  10. #10
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio sata

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina džepnog sata
    By skydiver in forum Džepni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 12:09
  2. Kupovina sata bez papira
    By sub in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 11:33
  3. Kupovina sata(10000 do 15000 dinara)
    By Danijel in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 7.9.2010., 19:57
  4. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •