Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 16 od ukupno 16
Like Tree7Likes

tema: Online kupovina Casio satova u Srbiji

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18035
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio satova u Srbiji

    stefanan
    Pametno si postupio.
    Nastavi da nas izveštavaš.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #12
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima

    inace evo sta sam ja onima poslao i njihov odgovor
    - Zdravo,ja sam narucio sat preko vas,i juce sam se video sa kurirom u gradu ali imam par pitanja,na koja on nije znao da odgovori vec mi je rekao da se vama obratim. Sat sam odneo kod casovnicara i on je potvrdio da je original,ali garancija me zbunjuje jer se sastoji samo od papira na kojem je hemijskom olovkom nesto napisano nema nikakvog pecata. Koliko sam ja razumeo postoje 2 vrste garancije,internacionalna koja traje godinu dana i lokalna koja traje dve godine,da li bi mogli da mi kazete tacno preko koga se one vrse ? Da bi ja mogao da ih kontaktiram i proverim.

    Postovani,
    Doslo je do naseg propusta, naime partnerska firma sa kojom saradjujemo je iz Madjarske, a po njihovom zakonu diler nije obavezan da pecatira garanciju, potpis je dovoljan.
    Dakle oni mogu da overe garanciju pecatom ali to nije obavezno. Nas je propust sto nismo naglasili da pecat bude prisutan, stoga je samo potpisana garancija stigla do vas.
    Postoje dve vrste garancije:
    1. Internacionalna, koja traje godinu dana i vazi u svakom servisu koji servisira Casio
    2. Lokalna, koja traje godinu ili dve dana, u zavisnosti od servisa, i vazi samo u tom servisu koji je izdao garanciju
    Mi praktikujemo internacionalnu garanciju jer pruza vecu fleksibilnost, pogotovo ukoliko kupac nije iz Beograda.
    Samo u izuzetnim slucajevima obezbedjujemo lokalnu garanciju izdatu od servisa sa kojima povremeno saradjujemo.
    Dakle mi smo spremni da ispravimo gresku sa pecatom ukoliko ste voljni da sacekate nekoliko dana, ili ukoliko insistirate mozemo kontaktirati neki od lokalnih servisa radi saradnje vezane za lokanu garanciju.

    Tako da cu ja sutra pozvati i S&L da se raspitam,pa cu videti

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18035
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima

    Bez obzira šta ti S&L odgovore,bilo bi zanimljivo (korisno)čuti sa kojim servisom prodavci još sarađuju
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #14
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima

    S&L ne mogu da dobijem,jedan broj nije u funkciji na mobilni se niko ne javlja
    Ovima sam opet poslao mail
    -Meni duzina garancije nije bitna,vazno mi je samo da je imam u pocetku jer racunam da ako se nesto desi to ce u prvih par nedelja. Ni pecat mi nije toliko bitan,jedino mi je bitno da znam tacno gde ja mogu odneti sat ako se nesto desi. Da li mi mozete dati broj i adresu nekog od tih servisa sa kojima saradjujete u Beogradu ? Posto su mi u ovom gde sam ja bio (konkretno O Clock Time u Cumicevom sokacetu) rekli da ne prihvataju garanciju koju sam im pokazao

  5. #15
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima

    hmm ne mogu da editujem post,uglavnom evo sta su odgvorili izgleda sa sam im se smucio (mada kriju ocigledno servis)
    sve vise mislim da cu lepo preko sense naruciti da se ne zezam vise,nemam ni vremena ni zivaca
    Postovani,
    Sat ne mozete odneti u bilo koji servis,kao sto je na primer taj koji ste naveli,jer oni nemaju nikakve veze sa nama.Morate otici u servis koji sa nama saradjuje.Nazvace Vas neko od kurira sutra ili prekosutra pa ce Vas odvesti u servis,da bi ste dobili potvrdu koju zelite.
    Srdacan pozdrav,
    prodajasatova.com

  6. #16
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18035
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio satova u Srbiji

    E,pa,druže,ti ne znaš lozinku.
    Moraće kurir da te vodi.
    Ako te ne mrzi (mene bi mrzelo) pogledaj i taj servis. Još uvek postoji mogućnost da su sa nekim sajdžijom sklopili ugovor.
    Mada,stvarno ne zvuče profesionalno.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Online kupovina Casio sata
    By oliver in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 7.4.2011., 21:02
  2. Kupovina kaisa za sat online
    By marnat in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.1.2011., 15:44
  3. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •