Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Prikaz rezultata 51 do 55 od ukupno 55
Like Tree40Likes

tema: Skeleton satovi - Kupovina - Pomoc

  1. #51
    Novi član
    Član od
    20.1.2016.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Automatik skeleton sat

    Hvala ti skydrummer na ovim odgovorima pomogao si mi dosta.Znas ja stvarno cenim kvalitet i on mi je na prvom mestu pa posle lepota sata.I ne bih nesto da placam a da ne vredi tih para.Zato sam i dosao ovde da se malo vise informisem jer satovi su mi se svideli,ali nikad ne brzam oko kupovine.Hocu da se dobro obavestim.A reci mi jer ima jos nekih radnji sa satovima u Beogradu sa otvorenim mehanizmom?Da pogledam jos nesto u cenovnom rangu do 450 eura?I naravno neka preporuka oko sata za neki drugi model bi isto dobrodosla.Pozdrav

  2. #52
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Automatik skeleton sat

    Orient Star je jako dobar sat. Međutim u tom Poljotu bi trebao da bude mehanizam Miyota 9011, koji po meni nije ništa lošiji od Orientovog kalibra, dapače! A i staklo bi trebalo biti safirno. Dakle, u ovom slučaju taj Poljot nije ništa gori od Orienta.
    E sad, dizajn ... ali o tome se ne raspravlja, ne?

    Ispravka, izvinjavam se. Nije Miyota već Hangzhou. Eto, kada su prsti brzi pa se lupeta. U tom slučaju Orient!
    Poslednja ispravka: veberz (25.1.2016. u 13:42)

  3. #53
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: PIERRE LANNIER Automatique

    Mayers, što se skeleton satova tiče mislim da ih nećeš naći u kategoriji do 500e a da su od renomiranih proizvođača. Meni nisu interesantni pa nisam nikada ni ozbiljno tražio ali koliko znam, teško.
    Za taj i manji novac traži "open heart" satove. Tu ima dosta Orient satova.Onaj Orient koji si postavio spada u tu kategoriju satova. Orient nema zvaničnog distributera u Srbiji. Kontaktiraj ovaj sajt Prodaja satova - Orient satovi - Prodaja satova i vidi sa njima da li sat možeš pogledati uživo ili kontaktiraj ovog čoveka Pretraga oglasa - KupujemProdajem i vidi sa njim šta ti može nabaviti i da li možeš pogledati sat pre kupovine. Treće je da naručuješ iz inostranstva.
    Takođe ima ovaj model Citizena Citizen NP1000-04E možeš ga probati u jednoj od njihovih radnji. Prvo ih pozovi da vidiš da li uopšte imaju model na stanju, pošto im nisu baš svi prikazani satovi na zalihama.
    Poslednja ispravka: skydrummer (25.1.2016. u 17:31)

  4. #54
    Novi član
    Član od
    20.1.2016.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Zdravo svima posle duze potrage za satovim u Beogradu naleteo sam na jedan jako lep u Uscu.U pitanju je maserati skeleton.E sad posto sa kupovinom necega nikad ne zurim,resih opet ovde da se obratim za pomoc.Nikad nisam imao nesto poverenja u te marke tipa Armani,Leman,evo sad maserati.Sve to brend diktira jace cene a kvalitet je pitanje.Zanima me misljenje ljudi o ovom satu,marki uopste.Mehanizam neka iskustva i tako to.Pozdrav

    8033288645443_01.jpg
    Poslednja ispravka: RUS (13.2.2016. u 16:02)

  5. #55
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Skeleton satovi - Kupovina - Pomoc

    Iskustva sa tim satom tesko da je neko na forumu imao.

    Sto se tice kvaliteta, iskreno, nisam bas optimista po tom pitanju. Modni brend, tako da ne bih ocekivao previse.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Slične teme

  1. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 17.2.2010., 15:47
  2. Orient Semi Skeleton Beli
    By Rupert in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 8.1.2010., 0:03

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •