Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 23
Like Tree4Likes

tema: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2015.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    Pozdrav postovane kolege sa foruma.Imam dilemu koji sat uzeti od gore navedenih sva tri su mi zanimljiva stim sto bi seiko uzeo polovan,intresuju me i seiko premier modeli open hearth i seiko premier automatic sa danom datumom i rezervom snage.Seiko me privlaci jer je kvvalitetan i sat ima in house mehanizam ,ruska strela me privlaci jer je prelep sat a i imao sam sat sa istim mehanizmom i bio je izuzetno precizan a opet i hamilton mi se svidja i svajcarac je pa sam u dilemi pomagajte

  2. #2
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    Stavi slike konkretnih modela izmedju kojih se dvoumis, bice svakako lakse za pregled.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #3
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2015.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?


  4. #4
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    Kada bih ja birao uzeo bi Strelu, možda ne baš taj model. Lep mi je i Hamilton ( nisam siguran da bih uzeo aluminijumsku verziju mada na fotkama izgledaju super, ovaj model koji si postavio je čelična verzija). O Seiku neću trošiti reči samo sam ravnodušan prema ovim modelima koje si postavio. Možda bih promenio mišljenje kada bi ih video uživo. Verovatno ti nisam pomogao mada nisam siguran koju vrstu pomoći očekuješ. Biraj ono što ti se sviđa. Sve su to dobri satovi.
    Poslednja ispravka: skydrummer (6.2.2016. u 17:35)
    Vladimir NS and Misic M. like this.

  5. #5
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2015.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    hvala na odgovoru ne bi ni ja uzeo aluminijumski ,da li je u ovom hamiltonu eta 2824-2 posto pise da je u njemu neki hamilton mehanizam a verovatno je eta?

  6. #6
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?


  7. #7
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2015.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    A kakavi su mehanizmi seiku mislim na pouzdanost i preciznost

  8. #8
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    Pouzdani su i zadovoljavajuće tačni. To ne treba da te brine. Čak i da imaju malo veća odstupanja to svaki časovničar ume da podesi.

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    Mada sam veliki Seiko fan, od ovih ponuđenih izabrao bih Hamiltona zbog preglednosti sata, mehanizma i tipa (diver model) ⌚, no ipak krajnja odluka je na tebi.
    Seiko ​Green Willard SPB153J1
    Seiko ​62 MAS Reissue SPB149J1 Limited edition
    Seiko ​Panda Chronograph SRQ029J1 Limited edition

    Omega Seamaster Co-axial 8800 Chronometer Diver Green

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Seiko premier automatic ili Hamilton pioneer pilot ili Strela 3133?

    Od ovih ponudjenih modela izabrao bi Hamilton....ali ti sebi kupujes, pa ti izaberi sta se tebi svidja..
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •