Strana 3 od 7 PrvaPrva 1234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 63
Like Tree71Likes

tema: Sat od 4000-5000 evra

  1. #21
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    Moj predlog, Sinn. Odlični satovi, verovatno ne tako zvučno ime u poređenju sa nekim drugom imenima ali ono što nude...ih. Čak će nešto novca i da uštedi.
    Neka izabere koji mu model odgovara:Prices for Sinn watches | buy a Sinn watch at a bargain price at Chrono24
    Misic M. likes this.

  2. #22
    Član Avatar korisnika max pain
    Član od
    3.3.2014.
    Lokacija
    Paris, France
    Poruke
    212
    Lajkovi
    475
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom

    Meni se jako svidjaju sinn satovi, medjutim ovde u fr ih nema, tj.nemamo gde da ih probamo, pre kupovine ipak bi probao sat

    Citat Dragojlovic Darko kaže: Pregled poruke
    Pa onda je manje vise sve receno imas Omegu, Breitling, IWC ili eventualno neki Panerai i to je to, ukoliko hoce nesto da je dobro kvalitetno i provjereno a da ne gubi na vrijednosti, e sad koji model od ovih brendova, treba on vidjeti sta mu se svidja i sta mu cjenovno odgovara.
    I ja sam tog misljenja, ovih dana idemo da pogledamo pa cu javiti za sta se nakacio
    Poslednja ispravka: RUS (21.10.2014. u 18:58)

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    Shule je pomenuo Zenith ElPrimero, ne znam samo da nisu skuplji od 5000€? Ali mi se predlog dopada.
    Jer sat mora bude švajcarske proizvodnje? Sky je lepo pomenuo Sinn.
    Ili na primer neki Seiko iz Spring Drive serije, verovatno neka Ananta, pošto GS ne zadovoljava zadate dimenzije (osim divera), a kazaljka ima da klizi kao kod nijednog kog je do tad video!





    Mišić M.

  4. #24
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    Citat max pain kaže: Pregled poruke
    Mislim da bi trebao malo da povedes racuna sta pises, niko ovde nije lud!!!Rekao sam da covek ne zeli rolex i sta je to toliko strasno!
    Izvini ako si se nasao uvredjenim, nikoga nisam nazvao ludim. A ako smatras da je uvreda sto sam napisao da je svako lud na svoj nacin onda opet izvini. Mada ne mogu da ti pomognem sto nisi shvatio na sta sam mislio.

    A sto se tice ostatka teksta, tako izgleda prica nekom sa strane...

  5. #25
    Mlađi član Avatar korisnika Boskovic
    Član od
    21.9.2014.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    129
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    Svaki sat u tom cenovnom rangu bi trebalo da je kvalitet, a sad stvar u afinitetu prema odredjenom brendu tako da ne treba se puno razmisljati izmedju Omege, rolexa, iwc, panerai...

  6. #26
    Mlađi član Avatar korisnika prowler13
    Član od
    7.4.2014.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    Manje vise su sve ljudi predlozili... Mozda eventualno neki skuplji Tudor... Black shield, pelagos ili tako nesto. To je cak i nesto manje od predvidjenog budzeta. Nisu bas cesti kao black bay. Ili Corum neki ako voli neobicniji dizajn . No date sub je naravno best buy u tom cenovnom rangu, ali rece da ga nikako nece :/. Da je moja lova iskreno isao bih na Panerai ili IWC ...

  7. #27
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    U smislu investicije, svidjao se tvom drugaru ili ne, Rolex nema konkurenciju, te je zato toliko puta i predložen. Pošto ga taj brend ne zanima, sve drugo je stvar ukusa i šta mu se na izgled dopada. U tom "trianglu" (Rolex, Breitling,Omega) lošeg modela u tom cenovnom rangu nema. Bitno je da je sat na njegovom zglobu izbalansiran, da mu jednostavno "leži" .
    Sve u svemu, pitanje i nije na nekom mestu... modela je dosta u vodećih 5-6 brendova, te bi trebao probati uživo šta se njemu dopadne, pa u nedoumici od par modela, predlozi će imati više smisla. Ovako su samo grube i opširne "dobacivke" , jer je ne moguće nabosti pravi model , za koji bi se odlučio.

    Dakle, dok on ne suzi svoj izbor na nekoliko satova, samo će se razvodnjavati salata i izmišljati topla voda....

    max pain, još jedna stvar.... nemoj se na članove ljutiti, jer ti na ovom mestu niko ne misli loše , već probaj na više načina protumačiti napisano. Slova su to, a ti se nalaziš na jednom od naJgostoprimljivijih i naJpozitivnijih foruma u internet-univerzumu ! ;-)
    Poslednja ispravka: backarelli (21.10.2014. u 22:19)
    Victorinox - real steel with mechanical soul

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    baki
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  9. #29
    Mlađi član Avatar korisnika prowler13
    Član od
    7.4.2014.
    Poruke
    41
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    Da, Backarelli ti je najbolje mozda i napisao. Da ne duzimo, dok se ne napravi neki uzi izbor.... Pa onda moze konkretnije.
    I jos jedan od mene, pa moze i to da pogleda Chopard Mille Miglia.. Mozda ce se neki wis-ovci namrstiti na ovu seriju satova, ali ja sam video vise puta uzivo ove satove i iskreno bas su mi legli ...
    jagoda-nbg likes this.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Sat od 4000-5000 evra

    S obzirom da covek ocito hoce (mora) da "sevne" a da ga to sto manje "boli", prenebregavate jednu stvar. A to su troskovi redovnog servisa za tamo 4-5 godina. Nece ni to biti suma za zanemariti ...

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •