Strana 13 od 54 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 539
Like Tree319Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

  1. #121
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Ja bih pogledao Certina.

  2. #122
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Ja bih pogledao Certina.
    Lepo.
    Nego,možda bi i Lady88 mogla da pogleda Certinu
    HADzI DALIBOR likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #123
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Čibe tamo!
    VLADAN P likes this.

  4. #124
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Lady, Vidim da si vec odlucila da to bude sat nabaterije sa stopericom i to je ok izbor. Postoji jos jedna stvar koja je bitna i moras je znati pre kupovine.Postoje klasicni i modni satovi. Ralika je: KOD modnog sata kao sto je Armani ime cini 80% cene a kvalitet 20%, to je nekvalitetan sat sa skupim logoom. Kod klasicnih satova je to obrnuto-oni su kvalitetni, ali nisu "fensi". Ja licno volim klasicne satove kao i 99% ljudi na forumu. Armani bih ti predlozio samo u slucaju da je tvoj decko u tom fazonu i da nosi strogo te markirane stvari npr. D&G, Gucci, Armani itd i da to nosi u 90% vremena. To je bitno da znas, jer ako on nije u tom da kazem fensi fazonu Armani sat mu se nece ni malo svideti, i u tom slucaju moj predlog ide za proverene klasicne brendove, i to na Svajcarce i to na Tissot i Certinu-to su mocni brendovi, sinonimi za kvalitet i liksus jer ti satovi imaju modela po nekoliko hiljada evra. Certina za iste pare daje bolji mehanizam i eleganciju, Tissot daje vise sportski izgled ali ima i veci izbor modela od Certine u Beogradu. Od Certine bih ti preporucio kolekciju Ds podium BIG SIZE http://www.certina.com/collection/ge...hronograph#m=9 na sajtu ima 10modela koji se razlijuju iglavnom po boji.
    Ukoliko zelis da pogledas ova dva brenda, zamoli u temi da ti neko od clanova napise gde se mogu pogledati ovi satovi, posto ja nisam siguran gde sam ih sve vidjao.
    Poslednja ispravka: bezbi (9.1.2014. u 23:11)

  5. #125
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Ne znam kolko kosta taj armani al, tati 600 evra za taj sat je greota, odnosno dati bilo koje vecee pare za taj sat je greota.
    Predlozi za kupovinu Certine ili Tisotta su mnogo bolji izbor, i siguran sam da ce na kraju i tvoj decko mnogo vise uzivati u nekom takvom satu.

  6. #126
    Novi član
    Član od
    9.1.2014.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Stojane, zaista je lep sat. Na osnovu vasih saveta, napravila sam neki uzi izbor: CERTINA DS Podium Big Chrono GMT i Berić, Satovi i nakit - Galerija i prodaja satova i nakita, Novi Sad i Beograd, Srbija . Sta mislite? I da li su ovo provereni distributeri? Znam da postavljam previse pitanja, nadam se da mi necete zameriti.

  7. #127
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Naravno da necemo zameriti!
    Oba sata su u "rame uz rame" sto se tice kvaliteta, mada moram priznati da mi se ova Certina vise svidja, ali da ima i Tissota koji mi se bas svidjaju, a to su ova dva najpopularnija: Identico ili sportska verzija Identico.

    Pogledah na tom sajtu majdanpeka nema ono sto sam ja predlozio a to je bio DS Podium Big Size ,a ne ovaj DS Podium Big Hrono GMT. Razlika je u izgledu je minimalna (evo kako izgleda DS Podium Big Size u braon varijanti DS Podium Big Size - Chronograph | Certina -skoro isto kao ovaj sto si ti gore navela ) a razlika u kvalitetu je velika tj, ovaj koji ti ja predlazem ima mnogo bolji mehanizam.

    Moj ti je predlog da kontaktiras Zlataru i da ih pitas da li mogu nabaviti Certina DS Podium Big Size sat, i da im kazes koji model od ovih 10 te zanima sa sajta(samo obrati paznju u sajtu, kad ti izadje slika sata imas velike strelice levo i desno i tu menjas kolekcije i te strelice te ne zanimaju, ti klikci na strelice ispod slike, tu imas 10 modela u toj big size kolekciji), i pitaj ih da li ti mogu nabaviti neki iz kolekcije koju sam predlozio, a model ti odaberi. To je stvarno predobar sat, i uklopice ti se u budzet. Ukoliko ti oni ne mogu naruciti sat, onda ti je svejedno koji ces od ova dva koji si navela u postu iznad, mada sto se tice Tissota moj predlog ti je da pogledas ova dva iz INdetica, mislim da su to daleko najprodavanija 2 modela Tissota. U sustini to su sve provereni prodavci koji vec duze rade, biitno ti je da ti daju garanciju a sat je u svakoj prodavnici isti. Ako te zanima jos nesto mi smo tu, a ja se nadam da sam bio jasan.pozz
    Poslednja ispravka: bezbi (10.1.2014. u 12:19)
    HADzI DALIBOR likes this.

  8. #128
    Novi član
    Član od
    9.1.2014.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Potpuno jasan Nisam ni primetila razliku izmedju ovda dva Certina sata Hvala, puno ste mi pomogli. l ovaj prvi Tissot bas dobro izgleda. Preostaje jos kupovina, nadam se da ce biti uspesna.

  9. #129
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Prvi koji sam ja okacio? To je model prc200 inace svaki brend ima neki sat po kome je prepoznatljiv, a taj prc200 je uptavo to kod Tissota uz jos nekoliko modela, to je model koji se uglavnom svima svidja, klasika. Ako se setis javi se nakon kupovine da nam das utiske kako je proslo sve i da li se decku svidja sat. pozz

  10. #130
    Novi član
    Član od
    9.1.2014.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR

    Da. Upravo taj. Naravno da cu se setiti... Pozz

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 1000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 235
    Poslednja poruka: 27.6.2023., 8:15
  2. Predlozi za kupovinu sata do 2000 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 5.10.2019., 9:06
  3. Vodič za kupovinu ruskih satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 21.12.2010., 10:06
  4. Pomoc, predlozi, cestitke i pozdravi...
    By Petar in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 6.4.2009., 9:57

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •