Strana 20 od 41 PrvaPrva ... 1016171819202122232430 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 191 do 200 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #191
    Novi član
    Član od
    24.3.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Hvala svima na savetima. Moj prvi izbor je bio Seiko, ali me kod Invicte iznenadila cena. U poslednjih dve nedelje se kretala od 500+ $, pa na 250$, 95$, skocila na 135$ i sad na 85$. Naracujem Seiko, pa javljam kad stigne i kacim slike.
    VLADAN P likes this.

  2. #192
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Seiko
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #193
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Ako sat realno kosta 500 $, on ce se prodati ako padne na 400 $. Ekonomski apsolutno nije opravdano davati snizenja od 90%, s obzirom da je sama marza nesto tipa 20-30 %. U odredjenim situacijama se preduzecu vise isplati da se resi lagera na brzinu, ali opet, snizenja izuzetno retko, skoro nikada ne idu na 40 % ili tako nesto. Ako vidis ogromno snizenje, odmah upali lampicu i proveri dobro te tvrdnje.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  4. #194
    Novi član
    Član od
    26.3.2014.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Da li je neko dolazio u dodir sa satom Lorus rn401ax9.Cena mu je oko 8000 din.Kakvi su generalno lorus satovi?

  5. #195
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Nisam dolazio u kontakt sa konkretnim modelom ali jesam sa nekim drugim.
    Čak i posedujem jedan Lorusov sat koji nosim sa velikim zadovoljstvom.
    Lorus ti je Seikova firma i njihov način da dozvole sebi da svoje satove prodaju po nešto nižoj ceni (otmu deo ''kolača'' od Casia) a da pri tome ime Seiko ostane ''neukaljano''.

    Ukratko-Lorus ima moju punu preporuku.
    Rekao bih da vrede nešto više nego što koštaju.
    himmelstrider likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #196
    Novi član
    Član od
    26.3.2014.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Hvala na informacijama.Tek sam danas video da ga ima kod nas,tako da ce kupovina malo sacekati,posto sam pre par nedelja kupio casio mtp1381.Dosta mi se svidja dizajn sata,pogotovo cifer jer podseca na stare dzepne satove.Cak sam hteo da kupim jedan parnis koji je slican ovom,ali sam odustao.

  7. #197
    Mlađi član
    Član od
    19.9.2014.
    Poruke
    33
    Lajkovi
    58
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Casio Edifice do 100e

    Pozdrav, uclanio sam se na forum da bih se raspitao malo o satu nekom posto planiram da kupim za neki dan..

    Svidjaju mi se satovi iz naslova, Edifice serija.. Najvise RedBull serija ali malo mi se ne uklapaju u budzet

    Koji su vasi predlozi ili neka druga marka ili model koji je u rangu sa ovim satovima?

    Nesto ovakvog tipa i izgleda me zanima :

    Nakit, satovi i dragocenosti : Casio Edifice Red Bull Racing EF-550RBSP - ID 14748688 - Kupujem Prodajem

    Znaci metalna narukvica, i neki detalj mali jarke boje unutar sata mi se svidja...

    Pozdrav i hvala na preporukama!

  8. #198
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Casio Edifice do 100e

    borisa, dobrodosao na najveci sajt o satovima na ovim prostorima .Tu si na pravom mestu za sve informacije vezano za satove. O ovom satu ti ne mogu reci puno osim da je firma Casio ozbiljna i dugo na trzistu. Kvalitet ovisi o ceni, to zapamti! A javio sam ti se s jednim razlogom.....posto si se vec registrovao na nas sajt, pre bilo kakve kupovine surfaj malo po forumu, ovde ces puno nauciti i tek tada donesi odluku koji sat da kupis.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  9. #199
    Mlađi član
    Član od
    19.9.2014.
    Poruke
    33
    Lajkovi
    58
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Casio Edifice do 100e

    Hvala na dobrodoslici!
    Trazim na netu i po ovom forumu o ovim satovima ali svaka tema je stara 2-3 godine...
    A na primer ovaj sat sa kupujemprodajem, da li je original ili ne?
    Gledao sam da ima fora da se provali da li je ili ne, ali ako uzimam preko neta dzaba sve to..

  10. #200
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom Re: Casio Edifice do 100e

    @borisa ,postoje provereni prodavci koji prodaju samo originale na internetu ,pre nego sto ista kupis raspitaj se na forumu da li je proveren prodavac i da li je sat original.

    Pogledaj i ovde:Sense watch webshop - prodaja satova - casio satovi - seiko satovi - citizen satovi - swatch satovi - beograd, srbija
    Poslednja ispravka: 83stojan (19.9.2014. u 14:23)

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •