Strana 19 od 41 PrvaPrva ... 915161718192021222329 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 190 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #181
    Novi član
    Član od
    3.7.2014.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    29
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Stigao sat ,stavrno sam prezadovoljan i mnogo je ljepsi uzivo nego na slikama.Evo i par slika kako izgleda na ruci:






    Imam jedno pitanje,posto mi je narukvica veca a samnjio sam za one dvije rupice,da li postoji mogucnos jos da se skrati narukvica jer bi mi bio taman da ima mogucnost da je smanjim za jednu rupicu?
    RUS, vladas, VLADAN P and 2 others like this.

  2. #182
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Odnesi sat kod bilo kog casovnicara, skinuce jedan link sa narukvice i imaces manju duzinu.
    CM Haf likes this.

  3. #183
    Novi član
    Član od
    28.7.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Pozdrav svima!
    Koji sat bi mi preporucili (do 50 evra) za svakodnevnu upotrebu. Zeleo bi neki mladalacki posto imam 16 godina, nebitno dal je digitalni, pola pola ili analogni. Da napomenem da mi se ne svidjaju nabudzeni satovi + mi je mrsava ruka, pa ne bi hteo smesno da izgleda.
    Hvala unapred

  4. #184
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Milane
    Dobrodošao!

    Predlažem da pogledaš deo Casio kolekcije do tog cenovnog nivoa i izabereš šta ti se dopada.
    Za ta novac (ako kgovorimo o novim satovima) jedino Casio daje dobar kvalitet.

    Muski
    himmelstrider likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #185
    Novi član
    Član od
    26.3.2014.
    Poruke
    19
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Za te pare definitivno casio,sto Vladan rece.Moj izbor bi bio recimo casio ae 1000w 1a ili casio mtp 1314l 8a.

  6. #186
    Novi član
    Član od
    24.3.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Pozdrav svima,
    Pratim forum vec duze vreme, ali je ovo moj prvi post. Planiram da uzmem sat preko amazona do 100$ i u uzi izbor su usla nekoliko modela.

    Amazon.com: Seiko Men's SNN241 Stainless Steel Watch with Leather Band: Seiko: Watches

    Amazon.com: Invicta Men's 3332 "Force" Collection Stainless Steel and Leather Lefty Watch: Invicta: Watches

    Amazon.com: Nautica Men's N19590G BFD 104 Chronograph Movement Watch: Nautica: Watches

    http://www.amazon.com/dp/B004X5P71U/...I17WAMJIBAHOT9

    Seiko provereno dobri satovi, imam jedan koji me dobro sluzi vec 8 godina. Kakvi su Invicta, Nautica i Guess satovi? Invicta najmocnije deluje, ali sam procitao i pozitivne i negativne komentare. Koji bi ste mi preporucili od ova 4 modela?
    Poslednja ispravka: Shmizla (17.8.2014. u 17:29) Razlog: Poruka premeštena u odgovarajuću temu

  7. #187
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Seiko je "pravi" sat, ostalu su manje/vise modni satovi.
    Mene nesto drugo interesuje. Invicta je u startu kostala vise nego duplo od Seika. Na stranu to sto je Seiko marka a Invicta i nije bas neka vrhunska, da li je ta prva cena opravdana u korist Invicte?

  8. #188
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    ^Naravno da nije opravdano. Zapravo Invicta nikad nije ni kostala vise od toga za koliko se prodaje, to je samo merketinski trik kojim zele da privuku naivne i neupucene kupce, kako bi mislili da su napravili dobar posao i kupili sat na velikom snizenju, mnogo ispod cene.

    sds21, od svih satova koje si naveo, ja bih da ti iskreno kazem uzeo jedino Seiko.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #189
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    Covek iznad ti je manje vise rekao sve ^^ Nautica ima lepe satove, ali cu je tesko ikad uzeti, zato sto je to kraj krajeva ipak modna marka.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #190
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Seiko vs Nautica vs Invicta vs Guess - predlog za kupovinu

    sds21, mislim da su RUS i zarekg već sve rekli. Pošto sam imao prilike da vidim u poslednje vreme par Invicti, sklon sam da kažem da ih možda prestrogo kritikujemo ali opet - net je prepun priča o zaista lošoj podršci (a sve opet od ipak nešto lošijeg kvaliteta ili bar QC-a) a i užasno me nervira ta njihova politika (koju prate skoro svi proizvođači sa crne liste) - "sat je inače 1000$ ali evo, u sledećih 24h ćete ga dobiti za samo 100$ a daćemo vam i krpicu!"
    A ovaj Seiko je meni jedan od lepših i subjektivno bih ga svakako preporučio.
    No time to lose

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •