Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 55
Like Tree22Likes

tema: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

  1. #31
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Ovo poviše je greška.
    Znaci moram kupit na brodu sat jer naresnih 6-7 mjeseci sam ovdje. Vremena za izlazak u luke imam samo dva pita tjedno u Vijetnamu. Tu nema sanse da kupim sat jer su sve kopije do kopije, a vjerujem i da ima neka radnja sa originalima, tu bi isto bile kopije. Uglavnom moram uzet na brodu sat, u mojem cjenovnom rangu imam samo Citizen i jeftine Tissote, mozda cak i Mido, ali Mido satovi mi se ne svidaju. 5 ovih Citizena mi se jako svida, ova dva Tissota iz uvoda isto, a zahvaljujuci vasim savjetima sada sam najblizi kupovini jednog Citizen sata, jednog od prva dva. Iako nisam lud za Sergio Tachoni ili Elvinton trniskama, nemam nista protiv njih ako izgledaju lijepo. Prije bih kupio njih nego ružne Nike patike. Koji bi bolje isao na fino odijelo ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #32
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    152
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Uzmi onaj prvi (gornji) nighthawk, jeftiniji je od onog ispod, i kada/ako ga budes izgustirao, kada se vratis kuci prodaces ga za 15 minuta jer je jako trazen, kosta manje na brodu i nema ga u prodaji... a mozda i zaradis.
    Zaboravi njegovu narukvicu jer kada je kupujes novu kosta kao pola sata...dobar ti je i mes uz odelo.
    Poslednja ispravka: stanis (21.11.2016. u 6:29)

  3. #33
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Ako je eleganci faza bitna, mozda ipak pretposlednji Citizen? Inače moja sugestija - onaj Visodate ti odlično stoji, nije ti mali...

  4. #34
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Josipe, moj glas bi išao za Citizen Nighthawk. Njegova oyster narukvica je među najboljim koje sam probao a u Singapuru košta 70-80$. Ovako na mesh-u mi se ne sviđa toliko, mada je tada sat više dressy. Takođe - na Nighthawk-u lepo "čuče" i kožni i silikonski kaiševi.
    stanis likes this.
    No time to lose

  5. #35
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Citat josip991 kaže: Pregled poruke
    Koliko košta ta oyster narukvica? @skydrummer - ne zelim ulaziti u raspravu dali su Citizen satovi dobri ili losi, da li opravdavaju cijenu/kvalitetu, da li je eco drive bolji od automatike, i slično, ja kada vidim Citizen sat kao da vidim Elvinton tenisice, ili mozda Sergio Tachini tenisice. Nije za mene

    I da, kupujem sat na silu, tj. treba mi sat pod hitno. Zelim kupiti jedan sat dobre kvalitete kojega mogu nositi ujutro na odijelo, a popodne na sportsku robu. Inace radim sa jako bogatim gostima pa je izgled i kvaliteta sata dosta bitna. Ne kazem sada da mi treba Omega ili Rolex, zelim pristojan sat za do max 700 eura, po mogucnosti 300 . Trenutno sam dva puta tjedno u Vijetnamu gdje je kraljevstvo fake satova, ali fake sat ne dolazi u obzir.
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne vidim nikakvu raspravu. Postavio si pitanje, trazio pomoc i dobio si kratak i jasan odgovor. Ostalo ne bih komentarisao.

  6. #36
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Hvala vam svima, puno ste mi pomogli da nadem sat koji mi se iznimno svida, koji je dobre kvalitete i koji opravdava cijenu/kvalitetu. Nakon popusta sam ga platio $232 , presretan sam sto sam kupio ovaj sat, pogotovo za prvi "ozbiljan" sat. Ja radim sa bogatim gostima i lijepo je imat dobar sat i npr. iphone 7 , ali opet ja ne smijem pokazivati taj mobitel njima, ili pokazivati sat koji je jednako dobar kao i njihov, jer ce mi onda ostaviti nula bakšiša na kraju kruza. Ja si mogu priuštiti i dosta skuplje satove, ali ne zelim, pogotovo ne za prvi "ozbiljan" sat. Evo jos koja slika sata sto sam kupio, sto ga vise gledam to mi je ljepsi i ljepsi.Moram samo jos zategnuti sat kasnije i to je to. I da, kajiš mi se baš svida, mislim da mi jako lijepo ide na odijelo, i ne bih dao $60-70 za drugi nema šanse, ovaj mi je extra .Hvala puno svima


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #37
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    ..odlican odabir...sa Nighthawkom zbilja ne mozes pogresiti....dobro on ide i na mesh, i na kozu i na nato....
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  8. #38
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Najbitnije da se meni svida, a svida mi se jako. Jos da naucim namjestit datum i ostale funkcije, ma gdje ce mi biti kraj


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #39
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    152
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Napravio si pravi potez, nema potrebe da menjas narukvicu, super mu cuci...bravo.

  10. #40
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Citat stanis kaže: Pregled poruke
    Napravio si pravi potez, nema potrebe da menjas narukvicu, super mu cuci...bravo.
    Ponajvise zahvaljujuci tebi, hvala jos jednom. Onaj drugi Nighthawk je bio $400 nakon popusta, lijep mi je isto, ali za moj ukus malo prenatrpan unutra, i krugovi, i digitalni display, malo previse.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •