Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 55
Like Tree22Likes

tema: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

  1. #21
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata


    Imamo Visodate ba brodu, čak mu je i cijena ok, ali za moj ukus sat je premal, ja imam 110 kg i volim veće satove, tako da ovo na žalost nije sat za mene


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    srdjanr likes this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika srdjanr
    Član od
    19.2.2014.
    Lokacija
    Deutschland- Beograd
    Poruke
    1.976
    Lajkovi
    17739
    Reputacioni uticaj
    163

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    U tom slučaju probaj obavezno PRS516 automatic, on ima kućište 42mm u prečniku ali vizuelno izgleda još veći, naročito verzija sa crnim ciferom.

    Taj sat sam video nebrojeno puta na slikama i nije mi bio naročito interesantan sve dok ga nisam video uživo i isprobao. Malo je reći da sam bio oduševljen i da sam na prvu odlučio da ga kupim. To ti je jednostavno tako, dok ne probaš ne možeš znati da li će se sve kockice složiti.

    U poređenju sa dva sata iz svoje kolekcije kod kojih su kućišta 44 mm, ne deluje ništa manji. Čak ako budeš imao priliku da vidiš sve tri verzije tog sata u radnji, videćeš da taj crni deluje najmasivnije iako su im gabariti potpuno identični.
    Uz to mu je težina 195 gr, tako da ostavlja baš moćan utisak na ruci.

    Visodate je prelep i kvalitetan sat koji mi se neverovatno sviđa ali i na mom zglobu deluje isto prilično skromno. Kućište mu je specifično i sužava se konusno ka ciferu, pa ga to još dodatno smanjuje. Eh kada bi ga radili u dve veličine kućišta, to bi bio pun pogodak.

    Od svih dres satova koje sam probao najbolje mi leži Hamilton intra matic sa crnim ciferom.

    Inače, Hamilton je tu razmišljao tržišno, pa se taj sat proizvodi sa kućištem od 38 i 42m.
    Ukoliko tražiš baš dres sat, isprobaj svakako verziju sa većim kućištem.
    Cenovno se i on uklapa u budžet koji si planirao.

    ha087_im.jpg0_0_productGfx_a07f469bdeb4232da9c102f599b64737.jpg
    Poslednja ispravka: srdjanr (19.11.2016. u 11:33)
    Petar012 likes this.

  3. #23
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Hvala na savjetima, a točno sam se i ja tako osjecao kada sam prvi put stavio ovaj Prs na ruku,pravi,veliki i mocan sat . Stvarno mi se svidja, ali zelio bih automatik, a na brodu imaju samo onaj kvarc. Inace vidio sam danas par lijepih i velikih Citizena, na zalost nista novo od Tissota nije doslo


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #24
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Ima jos par lijepih satova, Citizena koji mi se svidaju. Što mislite o njima?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #25
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Nisam bas neki ljubiteli Citizena, nije ni cijena neka ovdje, ali davaju mi na Citizen 35 ili 45% popusta tako da ozbiljno razmisljam da uzmem jedan . Moze mala pomoc ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #26
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Dobra marka, dobri satovi. Bolji izbor od onih hrono Tissot-a sa jeftinim Eta Fashionline mehanizmima. Jedino mi ovaj treći po redu Citizen izgleda kao ženski model.
    Uzgred, šta ti znači nisam ljubitelj Citizena? Ako ih ne voliš nemoj kupovati na silu. Imam uitsak da kupuješ sat impulsivno, doduše ne bi bio ni prvi ni poslednji.
    Petar012 likes this.

  7. #27
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Dobro ti kaze sky, imas onaj prvi citizen nighthawk, ili onaj navihawk ispod, to su ti dobri i popularni satovi medju poznavaocima, jedino sto su na mash narukvici pa je malo teze da uklopis uz svu garderobu...da vidis da li ima na njihovoj oyster narukvici.
    Petar012 likes this.

  8. #28
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Koliko košta ta oyster narukvica? @skydrummer - ne zelim ulaziti u raspravu dali su Citizen satovi dobri ili losi, da li opravdavaju cijenu/kvalitetu, da li je eco drive bolji od automatike, i slično, ja kada vidim Citizen sat kao da vidim Elvinton tenisice, ili mozda Sergio Tachini tenisice. Nije za mene

    I da, kupujem sat na silu, tj. treba mi sat pod hitno. Zelim kupiti jedan sat dobre kvalitete kojega mogu nositi ujutro na odijelo, a popodne na sportsku robu. Inace radim sa jako bogatim gostima pa je izgled i kvaliteta sata dosta bitna. Ne kazem sada da mi treba Omega ili Rolex, zelim pristojan sat za do max 700 eura, po mogucnosti 300 . Trenutno sam dva puta tjedno u Vijetnamu gdje je kraljevstvo fake satova, ali fake sat ne dolazi u obzir.
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poslednja ispravka: josip991 (21.11.2016. u 3:25)

  9. #29
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    I novi sam u svijetu satova, pomalo izgubljen. Do sada sam nosio samo Fosile. Sad mi je neophodno kupit "pristojan" sat , koji ce pristojno izgledat na moje odijelo. I meni se svi ovi Citizeni svidaju izgledom jako, svih 5 . Mislim da je cijena ok, mozda max 300 dolara, sto kad malo bolje razmislim mozda i jest sat za mene, pogotovo za prvi "pristojan" sat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #30
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Koji bi od prva dva isao


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •