Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 55
Like Tree22Likes

tema: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

  1. #11
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom

    Hvala puno na informacijama. Izbor i cijene nisu neke jer je ovo brod za bogato Azijsko tržište, jedino je dobro što su šopovi pod koncesijom i za svaku smo marku službeni retail, tako da je barem riječ o originalima, što je jako bitno ako želim kupiti sat u Aziji. Kasnije ću slikat malo Citizen, ima lijepih Eco drive, ima i lijepih modela od $2000 sa GPS -om, tako nekako, ali ja sam spreman dati max $700 za sat. Meni su prva dva Tissota jako lijepa, možda prs ima jedno kolo previše, šteta što nisu automatik ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ima i dobar izbor Omega, Rolexa, Longines, Cartier... , ali tu za $700 nema nista . Imam par slika Citizena, stavit cu kasnije jos koju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poslednja ispravka: RUS (16.11.2016. u 6:25)
    Dukin likes this.

  2. #12
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Ako ti se sviđaju prvi Tissoti onda ih kupi. Nema tu šta da se kalkuliše, nisu to toliko loši satovi koliko su precenjeni. Džaba i da kupiš sat koji je sa boljim odnosom cena-kvalitet ako ti se ne sviđa.
    Nenad Arandjelovic likes this.

  3. #13
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Kako stvari stoje kupovina sata pricekat ce dok dodem kuci. Barem cu tih $500-$700 gurnuti u nasu ekonomiju, nije nesto ali zrno po zrno pogaca . Što mislite o Mido satovima? Svi automatik, izgledaju mi fino, ali cijena od $700 na više. Vrijedi li tih para npr. ovaj sat ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Pa koliko to više? Ne razumem se previše ali trebalo bi da je dobra marka. Nego sam hteo da ti kažem... Kupuj šta ti se sviđa. Bes zezanja. Ja sam gledao te Tissot hrono modele, lepi jesu ali kad se udubiš, ispade da za 3 puta veću cenu dobiješ ekvivalent seiku i citizenu od 100 evra, jedino safirno staklo (koje ne vredi razlike u ceni) i možda rubin ili dva više (svakako mehanizam iste klase). Ali ako ti pare nisu problem - go for it! Uzmi šta ti se sviđa ko što reče čovek iznad.

  5. #15
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Nisam siguran da li je to ok cena za Mido (inače to su sasvim ok satovi). Vidim da se polovni prodaju za mnogo manje para , čak upola manje para ( primer jednog solidno očuvanog Mido Multiforta FS: White Mido Multifort 42mm , lagano poliranje i bio bi odličan). Hoću da kažem da ako polovnom satu cena padne za duplo pitanje je koliko je uopšte cena novog sata bila realna.
    Ako hoćeš da vidiš koliko su cene satova na brodu realne poredi ih sa cenama na velikim online prodavnicama s tim što moraš dodati cenu transporta, carine i PDV-a. Mana je što si na brodu pa ne znam koja bi bila adresa isporuke (Vietnam, Danang port, dock number 4 27669d1334295081-backarelli-neš-malo-sačuvano-znoj.gif). Jedino da sat naručiš na kućnu adresu (ili adresu rođaka, prijatelja) i čekaš nekoliko meseci da dođeš kući i vidiš sat.

    Plan B, siđi sa broda u nekoj luci u Aziji i lepo kupi Seiko, bar tamo ima Seika.
    Poslednja ispravka: skydrummer (16.11.2016. u 10:23)
    Nenad Arandjelovic and Dukin like this.

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika srdjanr
    Član od
    19.2.2014.
    Lokacija
    Deutschland- Beograd
    Poruke
    1.976
    Lajkovi
    17739
    Reputacioni uticaj
    163

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Josip 991, kao prvo dobro došao na forum.

    Vidim da su ti kolege već dale kvalitetne predloge i komentare. Ja ću se osvrnuti na dva Tissot-a sa automatskim mehanizmom koji bi ti mogli biti interesantni kako u pogledu kvaliteta tako i cene koja bi se uklopila u budžet koji si planirao.

    Pošto se interesuješ za Tissot-a, predložio bih ti sledeća dva sata.


    1.Tissot Visodate




    Tissot PRS 516 automatic



    Oba imaju kvalitetni i provereni ETA 2836-2 mehanizam i cena im je približno ista, bar je to slučaj kod jednog dilera u Beogradu.

    Na te cene se može dobiti popust od sigurno 10%. Nisi naveo odakle si, ukoliko imaš pasoš EU mislim da možeš ostvariti i povraćaj poreza.

    U Nemačkoj i Austriji sam ovaj drugi model nalazio skoro svuda za približno 530 Eura.

    U odnosu na modele Tissot-a koje si prikazao u svom postu, ova dva sata su mnogo bolji izbor.
    Završna obrada je na visokom nivou i u prirodi izgledaju mnogo bolje nego na slikama.
    PRS 516 posedujem i lično, tako da bih ti ga mogao toplo preporučiti.

    Prvi model je jedan od najkvalitetnijih dres satova u tom cenovnom rangu i veoma omiljen među ljubiteljima satova. Njega možeš da biraš u više varijanti različitih boja ciferblata. Što se cene tiče, mislim da je čak i povoljniji nego drugi predloženi model.

    E sad, ukoliko ti svidi neki od predloženih satova, obavezno ih probaj i sagledaj polako sve aspekte pre nego što doneseš konačnu odluku o kupovini.
    Poslednja ispravka: srdjanr (16.11.2016. u 16:17)

  7. #17
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Hvala na savjetima. Inace ovaj Prs 516 mi je mrak, na njega sam i prije bacio oko, ali na žalost njega nema na brodu, a kompetan izbor je jako loš. Vjerovatno ce jos dolazit novih satova pa cu pricekati malo, a zahvaljujuci vasim savjetima sada znam sto trazim, automatik i da mi se svidja


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #18
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27418
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Visodate je meni jedan od njlepših satova uopšte!

  9. #19
    Mlađi član
    Član od
    15.11.2016.
    Poruke
    53
    Lajkovi
    57
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Zahvaljujuci tebi Srdjane nasao sam prelijep sat, Tissot Heritage Visodate , automatik, crni sa kajišom od krokodilske kože, za nekih 450 -500 eura, genijalan sat. I ovaj Prs mi je takoder prelijep. Ako ne uleti nista dok sam na brodu, kuci cu sigurno potraziti jedan od ova dva


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    srdjanr and Petar012 like this.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Pomoc pri odabiru izmedu 2 Tissot sata

    Visodate

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •