Strana 3 od 15 PrvaPrva 123456713 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 141
Like Tree96Likes

tema: Ne znam kako dalje..

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Ne izgleda loše, ali tražim nešto deblije i većeg prećnika. Onaj SKZ247 mi nekako najviše odgovara po fotografijama, ali me brine plastika na stranicama..i nigde da ga vidim uživo. Sledi mu SS Ecozilla (možda i titanijum verzija, ali jih nema baš puno u ponudi), a danas sam pronašao i jedan zanimljiv Seiko 5 sports-SKZ317, a ima ga u par verzijama. A postoji problem-internetni dućan koji ga ima, ne šalje u EU, a ne znam zašto

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Tiho, odakle ti to da se Spork više ne proizvodi?


    @therion

    Ne brini, mislim da ćeš Artego relativno lako prodati ako ti se ne bude dopao jer je rađen u maloj seriji a kada se rasproda u potpunosti, postaće popularan.

    Između Sectora i Seika, odlučio bih se uvek za Seiko pogotovo što kvalitet Sector satova više nije ni približan onom iz devedesetih godina prošlog veka. Danas je Sector daleko lošija marka nego što je bio a modeli ni malo nisu privlačni kao što su nekada bili.

    Možda nije loše da ponovo razmisliš o Citizen EcoZilla i Seiko Frankenmonster satovima? Meni se takođe ne dopada plastika na frankenmonster-u ali verujem da to nije tako loše urađeno kao što deluje na fotografijama a sa druge strane, ako za EcoZillu dokupiš suppa adaptere sat postaje još veći i dobijaš mogućnost da kombinuješ različite narukvice i kaiševe na ovom satu.








    Moj savet bi i dalje bio, Seiko BFK ili Spork.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    @dragon:
    Vest je sa WUS-a:
    Spork prices up $200
    SRP043K1 - Spork - Any Updates on Status?
    Seiko Discontinues the Spork
    Suska se vec oko mesec dana a izgleda da je tacno. Po reakcijama bi se reklo da se Seiko zeznuo osim ako ne planiraju da izbace nesto bolje.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Ecozilla na suppa adapteru!! Jao mene!! A što je to suppa adapter? Gde se to nabavi?? Evo, to je to, nema dalje, Ecozilla!! Ali jedno pitanje-zašto Freddy iz 21 jewels šalje bez kutije? Da nisu to neke R....IKE? Ima netko iskustva s njim?

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    off topic

    Znao sam da si info pokupio sa WUS-a. Nije prekinuta proizvodnja tog modela, još uvek se proizvodi.


    on topic

    Suppa adapteri se kupuju posebno, napravljeni su od strane entuzijasta koji su želeli da imaju mogućnost da EcoZillu/AutoZillu nose na različitim narukvicama i kaiševima a ne samo na fabričkim koje Citizen isporučuje.
    Možeš da ih pogledaš i naručiš na OVOM linku a evo kako izgledaju ti adapteri montirani na AutoZilla modelu.



    Mislim da sa ovim adapterima EcoZilla i AutoZilla dobijaju jedan sasvim nov, daleko bolji izgled.

    Freddy prodaje isključivo originalne satove, ne radi sa kopijama. Kutiju možeš da dobiješ ako doplatiš 7-10 dolara što je pretpostavljam i glavni razlog prodaje satova bez kutija, dodatni profit.
    Prodavac je skroz OK , slobodno naruči od njega.
    Poslednja ispravka: dragon (19.9.2011. u 19:22)
    VLADAN P likes this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #26
    Novi član Avatar korisnika kinkongae
    Član od
    16.5.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Pogledaj malo modele firme BENARUS Nemacka mla manofaktura,jako cenjeni medju roniocima,japanki mehanizmi!
    Cini mi se iz tvojih prepiski da ti mozda odgovara njihov dizajn!?

    L.P.
    Nacho kinkongae

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Hvala ti puno na svemu, to su zaista korisne informacije! WUS-a uopšte više i ne pogledam Mislim, da je donešena odluka-saćekam na Mastercard in prvi tren kad ga dobijem narućim Ecozillu kod Freddyja

  8. #28
    Stariji član Avatar korisnika therion
    Član od
    15.9.2011.
    Lokacija
    Maribor Slovenija
    Poruke
    1.074
    Lajkovi
    12542
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Citat kinkongae kaže: Pregled poruke
    Pogledaj malo modele firme BENARUS Nemacka mla manofaktura,jako cenjeni medju roniocima,japanki mehanizmi!
    Cini mi se iz tvojih prepiski da ti mozda odgovara njihov dizajn!?

    L.P.
    Tražim nešto jeftinije, da ne brinem konstantno, da se satu nešto neugodno desi. Alfa i Omega je već Omega Ploprof, sad ću uzet nešto do 500 eura, kako izgleda Ecozillu. Ali ti Benarus Megalodon izgledaju monstrumski Ali nema brige, već su svi rezervirani..

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    E pa, ako smo pronašli pravo rešenje onda ostaje samo da sačekamo još da stigne pa da nas obraduješ sa mnogo fotografija novog sata.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Novi član Avatar korisnika kinkongae
    Član od
    16.5.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Ne znam kako dalje..

    Ti si tamo prijatelju,sto mi kazemo "na izvoru" tu ti je i Austrija a i Svabe! Sad skoro je bio na nekom nemackom forumu Benarus Baracuda mnogo ozbiljan sat,limitirana serija 150 kom. za neverovatnih 500eur!
    Probaj malo da istrazujes te forume ima dobre robe a u komsiluku ti je!getthumb.jpgPrilog 0
    milan zmaj likes this.
    Nacho kinkongae

Slične teme

  1. Kako slikate satove?
    By RUS in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.1.2011., 21:09
  2. Kako kupiti sat na Jomadeals,com
    By spop in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 31.1.2010., 1:21
  3. kako da...
    By gorro in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.12.2009., 0:59

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •